נוער: תגובות להעפלתה של מכבי חיפה לשלב הפלייאוף בליגת האלופות

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 23/11/2016 16:05:03

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


מיד בתום המשחק בירך נשיא המועדון, יעקב שחר, את השחקנים והצוות המקצועי על ההישג: "הבאתם כבוד גדול. הדרך ששיחקתם מעוררת גאווה לכולנו. מגיע לכם לשמוח".


מאמן הירוקים, איתי מרדכי התייחס להעפלה ההיסטורית: "עשינו הישג ענק. אני גאה בשחקנים שלי שהוכיחו לי שוב כמה הם שחקנים מקצועניים. עשינו הכנה מדוקדקת, השחקנים ביצעו את כל ההוראות. עברנו קבוצה מהטובות באירופה, אלופת רוסיה שמרכיבה את נבחרת רוסיה ובמזג אוויר לא פשוט ואפשר להגיד קיצוני שאנחנו לא רגילים עשינו את זה. אני שמח שהבאנו גאווה למועדון ולכדורגל הישראלי בכלל".גם מנהלה של מחלקת הנוער, יניב כהן, לא נותר אדיש והתייחס להישג: "אני שמח מאוד. אנשים עובדים קשה מאוד בשביל רגעים שכאלו, זו גאהה למועדון ונקווה להמשכיות".המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, שמוליק חנין, התייחס גם כן: "הרגשת גאווה גדולה במפעל שהחשיבות בפיתוח וניסיון שהשחקנים צוברים אין שני לו. הוכחנו יכולת אך יותר מכך ידענו לשחק בצורה חכמה ובוגרת מבחינת תכנון וביצוע ההוראות. ועל כך הגאווה שלנו". חנין המשך ואמר: "ברצוני לציין את עבודת הצוות המקצועי שנעשתה סביב המשחק. המאמנים והצוות מסביב עשו עבודה נפלאה, יחד עם אנשי המועדון שהעניקו לנו את התנאים הכי טובים להצליח".קפטן הקבוצה, איתן וולבלום, התראיין לאתר הרשמי אף הוא ואמר: "זו שמחה גדולה, אפשר להגדיר את ההישג כהיסטורי למחלקת הנוער של מכבי חיפה. אנחנו שואפים להכי גבוה שאפשר להגיע בפעל הזה". שחקן נוסף  שהתייחס להישג הנפלא היה מוחמד אבו פאני: "אני שמח על ההישג. איתי וכל הצוות הכינו אותנו בצורה הכי טובה . אני גאה בחברים שלי שנתנו הכל ועברנו קבוצה אדירה. מרגש". איתן וולבלום, קפטן הירוקים הוסיף: "זו שמחה גדולה. אפשר להגדיר את ההישג הזה כהיסטורי למחלקת הנוער של מכבי חיפה. אנחנו שואפים להכי גבוה שאפשר במפעל הזה".

ב- 12 לדצמבר תתקיים ההגרלה למשחקי הפלייאוף, שם תוכל לפגוש מכבי "שמואל" חיפה את אחת הקבוצות שסיימו במקום השני בשלב הבתים של ליגת האלופות לנוער.