נערים א', נערים ב': רשמים ממשחקי קבוצות הנגב

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 22/03/2017 17:15:25

מאת: אילן שי ויוסי איטח - באדיבות אתר eyoya חדשות הספורט בנגבניצחון חשוב לנערים א' של בני אלסלאם רהט, שנלחמת על חייה בליגה הארצית, וגברה בחוץ על גדנ"ע תל אביב מהצמרת 1:3, כשאת השערים לזכותה כבש חמזה אבומדיגם.

נערים א' של מכבי באר שבע מליגה מחוזית שפלה, סיימה את משחק החוץ בכנות בתיקו 1:1. המקומיים הוליכו, לפני ששי פחימה הישווה, עוד לפני השריקה למחצית.

קבוצת נערים ב' של הפועל באר שבע הפסידה למכבי חיפה במגרש "קצף" 2:1, לאחר שכבר פיגרה 2:0. לידור אבשלום צימק וקבע את תוצאת המשחק עוד לפני הירידה להפסקה.

נערים ב' של מכבי באר שבע היו שותפים אתמול למשחק רב שערים מול מכבי קריית מלאכי על 6 נקודות, כשלירן לנגרמן כבש שער ניצחון (3:4) בתוספת הזמן. תומר גרינברג ושליו אבוטבול, כבשו ראשונים, לפני שהמקומיים הישוו. אדיר זרעו העלה את קבוצתו ל-2:3, לפני שהמארחים הישוו שוב. אך אקורד הסיום היה שייך לחניכיו של מאיר אטלי.

גם הפועל ערערה בנגב הייתה מעורבת במשחק רב שערים. חניכיו של זיאד אבובילאל סיימו את משחק החוץ מול עירוני קריית גת בתיקו 5:5. המקומיים כבר הוליכו 1:5, אלא שב-6 הדקות האחרונות, חזרו האורחים למשחק, כשלזכותם כבשו: דיאב אלטלאקאת (3), בשאר אלטלאקאת, ואנאס אבועראר.