הפועל פ"ת: לקראת משחקי השבת במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 24/03/2017 12:30:46

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


נוער נחום סטלמך 
אמור השבת לארח את מכבי עין מאהל, האחרונה בטבלה, למשחק במסגרת המחזור ה-20 של מחוז הצפון של הליגה הלאומית לנוער.  לאורך כל השבוע לא היה ברור אם יתקיים המשחק; מכבי עין מאהל היא קבוצה מפורקת הלכה למעשה, כשמתוך שלושת משחקיה האחרונים היא לא הופיעה כלל לשני משחקי הבית שלה ובמשחק השלישי (משחק החוץ בכפ"ס) היא נטשה את המגרש בדקה ה-65. גם במשחקים בהם כן הופיעה הקבוצה היא ספגה תבוסות מחפירות (בהם ה-11:0 להפועל בביתם, משחק שהשופט הפסיק 10 דקות לסיומו בטענה לחוסר ספורטיביות) ומשחקיה איבדו כל ערך ספורטיבי. 

בהופעתה השבוע (רביעי) בפני ביה"ד של ההתאחדות התחייבה הקבוצה להופיע להמשך משחקיה ושדברים כאלה לא ישנו. ביה"ד אישר את המשך פעילותה של הקבוצה בשלב זה ועל כן יתקיים בכל זאת משחק השבת. הפועל תנצח בו, אך איזו צורה תהיה לו זו כבר שאלה אחרת. וואהיב חביבאללה ישחק מול חבריו מעין מאהל (צילום: אבי דולמן)


משחק צמרת יערך בנצרת בין השנייה בטבלה מכבי הרצליה ולרביעית מכבי אחי נצרת, משחק בעל השפעה מכרעת על הצמרת. כל תוצאה זולת ניצחון להרצליה יקרב משמעותית את הפועל לזכייה באליפות ועליית ליגה. יש למשחק גם משמעות רבה לגבי זהותה של סגנית האלופה שתגיע למבחני העליה ולכן צפוי להיות מעניין בעילוט בשבת. 

השלישית בטבלה הפועל כפ"ס, תצפה אף היא במשחק זה בעניין ותאחל אף היא הצלחה לשני הצדדים, כשתארח את צור שלום מהמקום השביעי. צמרת הטבלה ערב המחזור ה-20


נערים ב' עמנואל אופיר יארחו השבת את מכבי לדרבי עירוני במתחם האימונים ראש הזהב. הפועל מהמקום ה-11 תנסה להפתיע את היריבה העירונית שנמצאת בפסגת הטבלה. דרבי חם לנערים ב' (צילום: אבי דולמן)


נערים ג' שלומי וורצל תשחק אף היא היא מול מובילת טבלה ותצא למשחק חוץ קשה מול בני יהודה שנמצאת  במקום הראשון בטבלת מחוז המרכז. 

עוד קבוצה שתצא למשחק חוץ קשה מול קבוצת צמרת היא ילדים א' אברהם לבנדה שתצא לחיפה לשחק מול  מכבי בתקווה להתאושש מהפסד החוץ בשבוע שעבר באשדוד. 

קבוצות השמיניות - ילדים ג' שמואל בייגל וטרום א' אור כרמי - תצאנה למפגש כפול בבית וגן עם הקבוצות  המקבילות של בית"ר ירושלים. 

נערים א' ד"ר בכר תהיה חופשית גם השבת, בשל משחקיה של נבחרת הנערים של ישראל.