נוער - ליגת העל: הפעם מכבי חיפה רעננה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 02/04/2017 11:02:35

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


עוד צעד חשוב: קבוצת הנוער של מכבי חיפה פגשה היום (שבת) את הפועל רעננה, סגניתה בטבלה וגברה עליה בתוצאה 0:1 וכאמור הגדילה את הפער בעוד 3 נקודות חשובות, כך שלאחר המשחק, הפער עומד כעת על 17 נקודות, כאשר לחיפה יש שני משחקים עודפים על הפועל רעננה.


למרות שהירוקים לא שלטו במשחק באופן מוחלט, הם היו אלו שכבשו את הראשון מרגלו של גל קתבי שקיבל כדור עומק טוב מים כהן, ועם פעולה לא פחות יפה הצליח מקצה הרחבה לשלוח כדור לפינה הרחוקה של אסף צור ולהעלות את קבוצתו ל-0:1 בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה. בתחילת המחצית השניה נאצלו הירוקים לבצע חילוף לאחר פציעתו של מוחמד אבו פאני שסובב את הקרסול. במקומו נכנס למשחק מחמוד ג'אבר. בהמשך המשחק נרשמו מספר מצבים עבור שתי הקבוצות, אבל רעננה לא הצליחה להשוות את התוצאה ובכך רשמו חניכיו של איתי מרדכי ניצחון חשוב בדרך לזכיה באליפות שניה ברציפות.   

כאמור, בשל נסיעתה הצפויה של מכבי "שמואל" חיפה לטורניר בארה"ב בשבוע הבא, הקדימו הירוקים שני משחקים במסגרת הליגה, אחד נגד מ.ס אשדוד אשר נערך בתחילת החודש (8.3) ובו גברו הירוקים על האשדודים 0:2. המשחק השני שהוקדם היה נגד הפועל תל אביב והתקיים לפני שבוע, בו נפרדו הקבוצות בתיקו 1:1.  הרכב חיפה: רועי פוקס, יונתן לוי, עופרי ארד, פיטר אליאס, יהב גורפינקל, אדם אבו ג'נב, מוחמד אבו פאני, ים כהן, איאס עראף, מיכאל בן ברוך, גל קתבי.


הירוקים חוגגים את השער של קתבי. צילום: האתר הרשמי (ג'ו הירש)

אבו פאני מפונה מהמגרש בתחילת המחצית השניה. צילום: האתר הרשמי (ג'ו הירש)