הפועל פ"ת: לקראת סופ"ש במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 05/04/2017 23:49:46

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


נוער נחום סטלמך יארח את מכבי צור שלום מהמקום השישי, למשחק בית שעשוי לקרב אותה צעד נוסף  לליגת העל. הפועל, לה שבע נקודות יתרון על פני מכבי הרצליה והפועל כפ"ס הדולקות אחריה, סיימה בתיקו את משחק החוץ שלה בקריית ביאליק בסיבוב הקודם ותרצה להימנע מכל תסבוכת של הרגע האחרון שכן הדולקות אחריה קרוב לוודאי שינצחו במשחקיהן, מה גם שהן נלחמות לא רק על הפסגה, אלא במאבק קשה גם על המקום השני המוביל למשחקי המבחן.אבי קטן כבש בסיבוב הקודם מול צור שלום. (צילום: אבי דולמן)

מכבי הרצליה תצא למשחק חוץ בג'וליס שנאבקת על מיקומה בליגה. הפועל כפ"ס תשחק בעכו מול הפועל המקומי מהמקום השביעי ואילו מכבי אחי נצרת תזכה בשלוש נקודות במשחק הבית שלה מול עין מאהל.צמרת הטבלה ערב המחזור ה-22 (מתוך 26)

נערים א' ד"ר בכר ירדו בעקבות משחק ההפסד הביתי לבית"ר ירושלים עד למקום האחרון בטבלת ליגת העל, מרחק שתי נקודות מהפועל ראשל"צ והפועל קריית  שמונה שמעל הקו האדום. השבת תצא הקבוצה לדרבי חוץ קשה מול היריבה העירונית מהמקום השלישי, יריבה חזקה שלא תעשה הנחות וחיים קלים לחניכים של דורון רז.

נערים ג' שלומי וורצל ניצחה במשחק החוץ של אמצע השבוע את הפועל ירושלים ותרצה לחבר ניצחון נוסף,  הפעם בבית, מול הפועל כפ"ס. ילדים א' אברהם לבנדה
 היא אחת הקבוצות המוכשרות במחלקה, אבל לבטח הפחות יציבה מבניהן. לצד ניצחונות מרשימים מול הפועל ת"א ומכבי חיפה מצמרת הטבלה, היא  סופגת הפסדים מרגיזים מקבוצות התחתית. נקווה שהשבת מול מכבי ת"א, תופיע הגרסה המנצחת של החניכים של יניב שאקי.


גם ילדים ב' זכריה רצאבי תשחק בקריית שלום מול  הצהובים.קבוצות השמיניות ילדים ג' שמואל בייגל וטרום א' אור כרמי תארחנה את המקבילות ממודיעין.