נוער - לאומית צפון: כפר סבא עצרה את הקטר הדוהר של הפועל פ"ת

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 15/04/2017 20:14:02

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


נוער נחום סטלמך
 יצא השבת למשחק קשה מול הפועל כפ"ס, אחת הקבוצות הטובות בליגה ואחת הטוענות לכתר, עם שבע נקודות יתרון על פני כפר-סבא כשנותרו ארבעה  מחזורים לסיום. הפועל שלטה ללא עוררין בשדה והחזיקה רב הזמן בכדור. למרות זאת, במחצית הראשונה לא הגיעה כמעט הפועל למצבים ממשיים והסתפקה בהרמות כדור למרכז הרחבה, שבה שלט שוערה גבה הקומה של כפ"ס.   כפ"ס מיעטה לצאת להתקפות והתרכזה במשחק אגרסיבי ובהרחקות סתמיות אך בדקה ה-18, באחת ההתקפות הבודדות, הוכשל חלוץ ירוק ברחבה, השופט קבע בעיטת 11 מטר אותו ניצל רועי לוי המקומי בהצלחה שהעלה את כפ"ס ל-0:1. הפועל ניסתה לחזור, אך נתקלה במשחק קשוח במרכז השדה של הירוקים. המשחק האגרסיבי של כפ"ס הביא לפנדל נוסף, הפעם לטובת הפועל בדקה ה-32. אבי קטן בעט את הכדור השטוח לצד שמאל של השער, אך השוער בזינוק מצוין הצליח להדוף.


במחצית השנייה עלתה הפועל למתקפה כוללת. וואהיב חביבאללה המחלים מפציעה ועדן בוקובזה נזרקו למערכה ויחד עם חבריהם לחצו ללא הרף על כפ"ס שירדה לבונקר והחלה כבר מתחילת המחצית לבזבז זמן ולביים פציעות מגוחכות. שתי ההזדמנויות הטובות ביותר של הפועל באו מצד המחליפים: בדקה ה-77 פספס אך במעט עדן בוקובזה את שער כפ"ס כשכדור שבעט מקרוב חמק מילימטרים מקורת השער הימנית של המקומיים. שלוש דקות לסיום המועד החוקי הגיעה ההזדמנות הטובה במחצית. אבי קטן מצא את וואהיב חביבאללה חופשי לגמרי מטרים ספורים משער כפ"ס, אך חביבאללה, בבעיטת יעף בעט למשקוף והחוצה.  גם בשבע דקות תוספת הזמן לא הצליחה הפועל להבקיע וירדה מנוצחת, בפעם השנייה העונה.הפועל פ"ת עלתה בהרכב:
 דן חממה (ש'), טל קדרון, ספיר יתח, רם לוי, עומר מזרחי
; שובל כובני (ק'), איתי לוי, יקיר נתן; אבי קטן, משה דבורה. כן שותפו: עפרי משטא, וואהיב חביבאללה, נדב ראובני ועדן בוקובזה.

מכבי הרצליה שבמקום השני, הביסה 0:5 בביתה את הפועל חדרה. אחי נצרת הפסידה 1:0 לנשר ויצאה סופית מהמירוץ על העליה. בשבוע הבא תחזור הפועל לראש הזהב ותארח את הפועל עכו. מכבי הרצליה תארח את נצרת עילית (5) וכפ"ס תצא למשחק חוץ בבאקה אל גרבייה. 


במחוז הדרום, הבטיחה היום בית"ר ירושלים רשמית את עלייתה לליגת העל לאחר ניצחון 0:1 מול בני לוד.