נוער - לאומית צפון: הפועל פ"ת עלתה ליגה בסטייל

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 05/05/2017 15:53:14

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


סיום העונה שעברה היה מלווה בדמעות רבות
; מחד - דמעות שמחה ואושר על הזכייה בגביע המדינה לנוער, ומאידך דמעות של עצב ותסכול על הכישלון בהעפלה לליגת העל, דווקא בעונת שיא ומול היריבה העירונית.

היום, ללא דמעות, אלא רק עם חיוכים רחבים ותחושת רווחה, החזירה הקבוצה לעצמה את אותו חוב שנותר פתוח ובסיומה של עונה מוצלחת בה הובילה רב הזמן ובבטחה את טבלת הליגה, זכתה הפועל באליפות וחזרה לליגת העל.

אלפיים צופים תומכים הגיעו הערב לאצטדיון ראש הזהב, קהל של קבוצת נוער בליגה השנייה להזכירכם, קהל שהרבה קבוצות בוגרים בליגת העל היו רוצים לראות במשחקיהן. חברי החזית הכחולה, כהרגלם, נתנו תצוגת עידוד שסחפה את הקהל. נציגות מכובדת הייתה גם לאוהדים מעין מאהל שהגיעו באוטובוס מהצפון לעודד את הפועל ואת שני נציגיהם בקבוצה – וואהיב חביבאללה ותאופיק דבאבסה.


הקהל של הפועל ו'הסניף' מהצפון (צילומים: אבי דולמן)

משפחת סטלמך הגיעה בהרכב מלא למשחק, בראשות הגברת הראשונה של הפועל, נירה סטלמך, הבנים והנכד שהגיע מארה"ב. המשפחה נהנתה ממשחק מצוין של הקבוצה שעשה כבוד לשם שהיא נושאת. משפחת סטלמך (צילום: אבי דולמן)במשחק עצמו, ניתן היה לראות מהרגע הראשון את הנחישות של השחקנים והרצון שלהם לנצח ולזכות באליפות. גם כשנצרת עילית הקשתה והשערים בוששו להגיע, שיחקה הפועל בביטחון ובידיעה שהשערים בוא יבואו.לאחר הפתיחה הרגועה, החלה הפועל להפעיל את המכבש ולהגיע יותר ויותר לקרבת שער נצרת עילית. לאחר מספר איפוסי כלים הגיע השער הראשון. אבי קטן, שהמסירות הארוכות שלו הן תענוג לעיניים, שלח בדקה ה-30 כדור מדוד אליו התעופף וואהיב חביבאללה שנגח את הראשון של הפועל.חביבאללה חוגג את הראשון (צילום: אבי דולמן)

הקהל עוד לא הספיק לשבת וזה כבר 0:2 בדקה ה-31. איתי לוי תעתע במגן ושלח כדור לצד הרחוק של שוער  נצרת עילית. ליגת העל הנה אנחנו באים.עוד לא הספקנו לשבת ואיתי לוי כבש את השני (צילום: אבי דולמן)


השער השלישי נכבש בדקה ה-52, כשאבי קטן בעט בעיטת עונשין שהטעתה את השוער וחדרה פנימה. אור שטיין כבש את הרביעי בדקה ה-85, הכריז רשמית על פתיחת החגיגות  ושלח את השחקנים היישר לזרועות  הקהל המאושר.