הפועל פ"ת: לקראת סופ"ש דרמטי בגזרת קבוצות הנערים

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 12/05/2017 11:46:48

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


קבוצות נערים א' ו-ב' הממוקמות בתחתית הליגות שלהן, תאבקנה השבת מול יריבות תל אביביות חזקות מצמרת הטבלה, על הסיכוי להישאר בליגת העל. 

נערים א' ד"ר בכר עשויה למצוא עצמה כבר השבת, שני מחזורים לסיום העונה, יורדת באופן רשמי לליגה השנייה. הנערים שנמצאים במקום האחרון,  6 נקודות ההפרש  ויחס שערים גרוע משל מכבי נתניה שנמצאת מעל הקו האדום, צריכים לנצח בכל שלושת המשחקים שנותרו להם - החל מהשבת במשחק החוץ מול מכבי ת"א המובילה והאלופה המיועדת. 


למשחק קשה מזה לא יכלה לצפות הפועל שסיכויה נמוכים מאד גם כך ונדרשת לנס ספורטיבי כדי להינצל, מה גם שמכבי נתניה תארח את היריבה העירונית במשחק שבו התוצאה לא תפתיע איש. תחתית ליגת העל לנערים א'


נערים ב' עמנואל אופיר מצאה עצמה בשבועות האחרונים במצב קשה; הקבוצה שהתנהלה רב העונה בנוחות  של מרכז הטבלה, ירדה לאחר מחזור אמצע השבוע - לראשונה העונה - מתחת לקו האדום לאחר שנחלה שבעה הפסדים רצופים, חלקם בשל העובדה ששחקניה הבכירים גויסו - ללא הצלחה - לעזרת נערים א'. נערים ב' זקוקים נואשות לנקודות (צילום: אבי דולמן)השבת תארח הקבוצה של חן ישר את הפועל ת"א מצמרת הטבלה למשחק קריטי שבו כל תוצאה זולת ניצחון עלולה לשלוח אותה אל הליגה השניה, שני מחזורים לסיום העונה. 


קבוצות השמיניות של ילדים ג' שמואל בייגל וטרום א' אור כרמי תארחנה את הקבוצות המקבילות של מכבי פ"ת למשחקי דרבי בסירקין ובמתחם האימונים בראש הזהב.