נוער - לאומית צפון: הפועל פ"ת חגגה מסיבת סיום שמחה במיוחד

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 23/05/2017 10:45:23

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


מסיבת סיום העונה המסורתית של קבוצת הנוער נערכה אמש (ראשון) באולמי וינו שבאצטדיון ראש הזהב באווירה שמחה של סוף עונה. 


למסיבה - אליה הגיעו שחקני הסגל, המאמנים ואנשי הצוות המקצועי, מנהלי המחלקה, פעילים, תורמים ואורחים נוספים - נוספה סיבה נוספת לחגיגה בשל ההודעה באותו יום על מינויו של מאמן הנוער אורן קריספין למשרת מאמן הבוגרים. 


את המסיבה וטקס הענקת הגביעים ניהל ביד רמה חיים לוי מנהל הקבוצה ומפיק האירועים שלה לעת מצוא,  במסגרתה הוענקו מגנים וגביעי כבוד לכל העוסקים במלאכה. שחקני הקבוצה אמש במסיבת הסיום


יו"ר מחלקת הנוער איציק כהן, דיבר על המטרה הבלתי מתפשרת שהושמה לפני המחלקה בתחילת העונה והיא לסגור מעגל עם חזרתה של קבוצת הנוער לליגת העל, משימה שהושגה באופן מרשים. איציק כהן והעזר שכנגדו - רינת יוסף, מזכירת המחלקה


המאמן אורן קריספין ניצל את הבמה כדי להודות לכל הנוכחים והביע את ביטחונו בהצלחת המועדון בעונה  הבאה, הן בקבוצת הבוגרים שאותה הוא יוביל לראשונה בקריירה שלו והן במחלקת הנוער ובקבוצת הנוער. קריספין הודה שהזכייה בגביע בשנה שעברה הייתה מרגשת יותר אולם החזרה לליגת העל ("קוף שירד מעל הגב") הייתה חשובה יותר לעתיד הקבוצה והמחלקה. זו הייתה גם הזדמנות להודות לירון הוכנבוים על התמיכה בו במהלך כהונתו כמאמן הבוגרים השנה.  


קריספין ניצל הבמה להודות גם להוכנבוים המנהל המקצועי דורון רז הזכיר את התנאים הלא פשוטים ששררו בתחילת העונה, אולם חרף התנאים הללו  עמדה קבוצה מגובשת ומאומנת היטב שהשיגה את היעד אליו שאף. 


עם תום העונה מתפזרת הקבוצה, כשחלק מהשחקנים יעלה לבוגרים, חלק יעזוב וחלק ימשיך עם הקבוצה גם בעונה הבאה בקבוצה חדשה עם מאמן חדש. דניאל מנשה, כמו כל יתר השחקנים, מקבל מגן הוקרה


הקבוצה החדשה תתכנס באמצע יולי לתחילת האימונים לקראת עונת 2017/18. השחקנים יצאו לחופשה, המנהלים והצוות המקצועי נמצאים כבר בעיצומם של ההכנות לעונה הבאה. 


תודה רבה ומלוא ההערכה ל:


סגל השחקנים: אופיר טוויג, מתן חכמון, דן חממה, יאיר חמו, טל קדרון, רם לוי, ספיר יתח, עומר מזרחי, נדב  ראובני, תאופיק דבאבשה, מאג'ד סאקר, אבי קטן, שובל כובני, מתן גושה, קובי נשר, יקיר נתן, דניאל מנשה, טל זוארץ, משה דבורה, עדן בוקובזה, אור שטיין, מוחמד קדורה, עופרי משטא, איתי לוי וואהיב חביבאללה.


הסגל המקצועי: אורן קריספין (מאמן), יוסי אליהו (ע.מאמן), טייגר ניימיץ (פיזיותרפיסט), חיים לוי (מנהל  הקבוצה), אליקו אליהו (בניה גופנית) ודורון רז (מנהל מקצועי). 


הנהלה ומנהלה: איציק כהן, איז'ו ויינר, רינת יוסף, רובי ביבי, דני משיח, אבי דולמן, דוד סברו, סימו מויאל,  עוז בצון וחזי בבאי. 


תודות מקרב לב לפעילים ולמסייעים במהלך השנה: עומר שי, נעם הררי, אנשי החוג הכחול ורבים נוספים  שנבצר מהם להגיע.  


תודה רבה לקהל הנאמן והמיוחד של הפועל, שהוא לכשעצמו תופעה ייחודית בנוף כדורגל הנוער בארץ!אין קהל כזה בארץ!