נערים ב' - ארצית צפון: חיים פינטו, מאמן עירוני נשר, מסכם עונה

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 23/05/2017 10:50:56

מאת: חיים פינטו - מנהל מקצועי ומאמן קבוצת נערים ב' עירוני נשר


אז עוד שנה הסתיימה וכמו כל שנה קשה מאוד לסכם עונה בכמה מילים אבל את הפוסט הזה החלטתי להקדיש רק לקבוצה שלי- נערים ב עירוני נשר( לכל המודאגים יעלה בקרוב גם פוסט על כל המחלקה האדירה ועל החוויה האישית עם הבוגרים)


לפני שנתיים התחלנו מסע מיוחד,מסע שהתחיל עם 8 שחקנים במגרש הקטן בבן דור. לאט לאט הצלחנו לצרף שחקנים ובעזרת עבודה קשה מאוד התחלנו להיראות כמו קבוצה לגטימית. קבוצה שהתגבשה ולקראת החצי השני של העונה כבר הכיוון היה ברור- נקטוף את הפירות בשנה הבאה.
אז העונה ההיא הסתיימה במקום העשירי בליגת שרון עם לא מעט הפסדים אבל עם המון רגעים של כדורגל גדול שמילאו אותי בגאווה ומוטיבציה להמשיך לעבוד קשה.התחלנו את העונה בכמה יחידות בים,עברנו לאימונים במגרש, יצאנו למחנה אימונים סופר מגבש והעמדנו קבוצה חזקה שרק מחכה להתפוצץ.
ככל שהעונה התקדמה הרעב עלה וככה גם המוטיבציה של השחקנים הנפלאים שלי כל אימון וכל מפגש הפך לחוויה מאתגרת, לחשוב,לתכנן ולהצליח להביא תכנים מעניינים שימשיכו לקדם ולאתגר את החבורה הזאת. אז היום אחרי המחזור האחרון אני מאושר שעמדנו במשימה ובהחלט קטפנו את הפירות של העבודה הקשה ובעיקר הוכחנו לעצמנו שהעבודה הקשה משתלמת. סיימנו במקום הרביעי והמכובד בליגה הראשונה לנערים ב והודחנו בשמינית גמר הגביע לאלופה רעננה.מעבר לנצחונות ולהפסדים אני כל כך מאושר מהכדורגל שהצגנו ,בזכות הקבוצתיות שחקנים עשו התקדמות אדירה ברמה האישית 
רשמנו הישג מרשים לא פחות מהמיקום בטבלה,
שלושה שחקנים שקיבלו זימון לנבחרת ישראל ושניים מהם בסגל הנוכחי של הנבחרת - יגל פרץ ודניאל טסקר


זה הזמן שלי להגיד לחבורה הזאת תודה! תודה על שאיתגרתם אותי ! תודה על שגרמתם לי לעבוד כל כך קשה ! תודה על האושר הגדול לאורך כל העונה! תודה שכבר עכשיו אני חושב על העונה הבאה! והכי חשוב תודה על הזכות לאמן אתכם. אוהב אתכם מאוד