הפועל פ"ת: בקרוב - מפגש מחזור של שנתונים 54-56

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 26/05/2017 12:46:39

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


אין עתיד בלי עבר; בעוד בוגרי שנתון 1997 סיימו את שנתם האחרונה במחלקת הנוער בציון אליפות הליגה הלאומית לנוער, באמתחתם גביע המדינה לנוער וחלקם אף יעלו לסגל הבוגרים, מתכוננים מחלקת הנוער ובוגריה מלפני 40+ שנים למפגש מיוחד משלהם, מפגש של עוד שלב בשושלת המפוארת של מח' הנוער הפועל פתח תקוה שגידלה דורות של אלופים.

הקיץ תיערך פגישת מחזור של שלושה שנתוני נוער מהשנים 1954 עד 1956.  בני שבתאי, אחד מהבוגרים וכיום מנהל אתר סירקין, לקח על עצמו את המשימה לקבץ מארבע כנפות ארץ ותבל את בוגרי השנתונים של מחלקת הנוער לפגישה שתערך בסוף אוגוסט. 

בין שחקני השנתונים, שמות ידועים לאוהדי הפועל וגם כאלה שעלו לקבוצת הבוגרים כגון יעקב בוז'יקובסקי, דוביק רמלר (שהתחיל אגב, את הקריירה שלו כשוער בקבוצת הילדים) ששי אביצור, צלי רוזנברגר, ישראל בליישטיין, בעלי הפועל היום דורון גלנט כמו גם רבים וטובים אחרים. דוביק רמלר, שנתון '56 - התחיל כשוער. את התמונה צילם ידידו הטוב שלומי וורצל ז"ל


לבד מהשחקנים, יגיעו גם מאמנים ומנהלים בהם גדעון מרכוס האגדי שגידל דורות של שחקנים במחלקה, איז'ו ויינר, אברהם גרנט, יעקב ויסוקר ומיקי שיינפלד השוערים שאימנו במחלקה, עמוס סוקול, ניסים קלדרון, צורי לוין יו"ר החוג הכחול ורבים אחרים. 

בוגרי השנתונים הללו, כמו גם פעילים ובעלי תפקיד שעדיין לא אישרו הגעתם יכולים להתקשר לבני שבתאי - טל: 053-2272152

תמונת השער: קבוצת הנוער 1972.