בני לם נפרד ממכבי נתניה

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 28/05/2017 12:44:05

צילום: מוחמד חאדר אניס


סיימתי פרק ארוך, חשוב, נפלא ונהדר בחיי. סיימתי מבחירה את עבודתי במועדון הכדורגל בו גדלתי כשחקן - מכבי נתניה.
לפני 11 עונות קרא לי איציק גניש לביתו של דניאל יאמר על מנת לחתום על חוזה ארוך טווח במכבי נתניה. חתמתי במכבי אחרי מעל לעשור בבית הראשון שלי - בית״ר טוברוק.


מי שמכיר יותר יודע שאני איש נאמן ולויאלי למקום שאני נמצא בו. סך הכל עבדתי בשתי מחלקות נוער בקריירה שלי: 10 שנים בטוברוק 11 שנים במכבי. נאמן לדרכי ולמועדון בו אני נמצא כל עוד אני חש מוערך ורצוי בו. כשהגענו למחלקת הנוער של מכבי נתניה היא היתה חלשה מכל הבחינות. אט אט בנינו את המחלקה: לבנה אחר לבנה, עקב לצד אגודל ומחלקת הנוער של מכבי נתניה הפכה שוב למחלקה מובילה, טובה, יציבה. מחלקה שסיפקה ומספקת שחקנים לקבוצת הבוגרת, ששחקנים בה התבלטו וייצגו את המועדון בנבחרות השונות, וחשוב מכל שחקנים שחונכו בדרך הספורט והפכו לבני אדם טובים יותר. הפרק הנפלא הזה בחיי הסתיים. הוא לא הסתיים בגלל הצעה כספית גבוהה יותר שקיבלתי  או בגלל הצעה כספית נמוכה שקיבלתי ממכבי נתניה. עניין השכר לא היה מעולם הסיבה בגללה עזבתי את המועדון. יתרה מכך, במשך השנים היו רגעים קשים מאוד שבהם חודש אחר חודש לא קיבלנו שכר ועשינו את הכל בכדי לשמור על מערכת עובדת והכל למען דור העתיד. החלטתי לסיים את עבודתי כי חשתי שאיני מוערך כבעבר דבר שצרם פגע והפריע לי מאוד. 


מאז עזיבתי את המועדון צורמות לי האמירות הפוגעות שנאמרות ברשתות החברתיות על ידי חלק מאוהדי מכבי נתניה אשר שוכחים שעשיתי המון עבור המועדון כשחקן ובעבודתי במחלקת הנוער.  אשקר אם אומר כי ההחלטה שקיבלתי היתה קלה וזאת בעיקר בגלל הילדים הנפלאים שאני משאיר מאחור אך אני עושה זאת עם המון סיפוק על הדרך בה עברנו. מאז היוודע על דבר עזיבתי קיבלתי מאות הודעות ושיחות משחקנים והורים רבים במחלקה אשר ריגשו אותי מאוד ואני רוצה לומר לכל אחד ואחד מהם תודה. אני מותיר אחריי מחלקת נוער נהדרת וערכית עם בית ספר משגשג.  אני מודה לאייל סגל על התקופה במכבי נתניה ומאחל לו ולמכבי נתניה המון הצלחה.


וכעת? כעת אני עם הפנים קדימה לאתגר הבא בטוברוק שהוא גדול מאוד. בחרתי לחזור למקום שאני מכיר היטב. מקום שבו גידלנו בעבר שחקנים טובים לכדורגל הישראלי. מקום בו שני האנשים שמנהלים אותו כרגע, אריק איזיקוביץ ואיציק גניש מעריכים אותי ואת עבודתי מאוד ואני מודה לבית״ר טוברוק על האמון בי.