הפועל פ"ת: תחילת עונה לנוער, הנערים ממשיכים

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 08/09/2017 09:21:22

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


אל נערים א' ונערים ב' שפתחו את עונת 2017/18 בשבוע שעבר, תצטרף קבוצת הנוער שתפתח השבת את העונה החדשה בליגת העל לנוער.


נוער נחום סטלמך יארח במחזור הראשון בסינטטי ראש הזהב משחק לא קל מול הפועל רעננה החזקה, מחזיקת גביע המדינה וסגנית האלופה מאשתקד. הפועל, המודרכת השנה ע"י אלי חייט, עברה מהפיכה בסגל השחקנים, כשמסגל השנה שעברה שזכה באליפות הליגה הלאומית נותרו 10 שחקנים, מתוכם 5 חריגי גיל המשתייכים לסגל הבוגרים (במשחק נוער, ארבעה יכולים להירשם ושלושה בלבד להיות בעת ובעונה אחת בשדה המשחק). יתר שחקני הסגל מורכבים מעולי נערים א' שנתון 2000, מושאלים חוזרים ומצטרפים חדשים.הפועל פותחת את עונת 2017/18 (צילום: אבי דולמן)


הפועל חזרה בשבוע שעבר ממחנה אימונים מוצלח בבולגריה שבו עמדו לרשות המאמן כמעט כל שחקני הסגל. בשבת האחרונה קיימה הקבוצה את משחק ההכנה האחרון שלה, בו גברה 0:1 על מכבי הרצליה משערו של אוליבייה בואסי, שלא ייכלל בסגל למשחק השבת, בשל העיכוב בהעברה הבינ"ל.

על המשחק אמר המאמן אלי חייט; "צפוי לנו משחק קשה מול קבוצה טובה מאד. זו קבוצה עם מספר שחקנים חריגים מצוינים ושחקנים מוכשרים שעלו משנתון 2000, אבל אנחנו נבוא לתת משחק טוב כדי לנצח ונקווה לפתיחה טובה של העונה". 

בשל החום הצפוי, הועתקה שעת המשחק מהשעה הקבועה לשעת אחה"צ והוא יפתח ב-16:30.נערים א' ד"ר בכר
 סיימה בתיקו אפס את משחקה הראשון העונה, בבית מול הפועל קטמון. השבת יצאו החניכים של עידן
הררי למשחק חוץ קשה מול הפועל קריית אונו שסיימה בתיקו 2 את משחק החוץ שלה עם רמת השרון החזקה.נערים א' יצטרכו לדעת לשחק מול קבוצות מתבצרות (צילום: אבי דולמן)


נערים ב' עמנואל אופיר נוצחה במחזור הפתיחה ע"י היריבה העירונית והשבת מצפה לה משחק לא פחות קשה מול מכבי חיפה שהביסה במשחק הקודם 0:6 את באר שבע.