נוער - ליגת העל: שחקני נערים א' הצילו את מכבי חיפה מהפסד לבני יהודה ת"א

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 22/10/2017 14:09:33

שלושה ימים בלבד לאחר ההדחה מליגת האלופות לנוער מול פ.ק ברודארץ הסרבית (2:1 בסיכום שני המשחקים) קבוצת  הנוער של המועדון מכבי "שמואל" חיפה חזרה להתמודד בזירה המקומית כאשר אירחה את בני יהודה תל אביב למשחק במסגרת המחזור החמישי של הליגה.
 
הרכב מכבי "שמואל" חיפה: רועי פוקס, ג׳יג׳י דרסליה, סהר דבח, מאור לוי, ג׳אבר מוחמד, אסף סלע, אנצ' אנדינו, ים כהן, גיא דהן, גיל חדד ושאדי מסארווה.


צילום: האתר הרשמי (ג'ו הירש).
 
מהלך המשחק:
 
מחצית ראשונה:

הירוקים פתחו טוב את המשחק, הרבו לשלוט בכדור והמשחק שוחק ברובו בחלק המגרש של האורחים.


דקה 6: גיא דהן העביר כדור טוב לגיל חדד האחרון השתלט יפה ובעט אך בלם הכתומים הדף את הבעיטה לקרן.


דקה 17: שאדי מסארווה מצא את גיא דהן באגף ימין, הקשר העביר כדור רוחב נהדר שמצא את גיל חדד שפתח טוב את המשחק, חדד בעט טוב בנגיעה אך שוער האורחת עם תגובה נפלאה הצליח להדוף.


דקה 37: התקפה מסוכנת של הכתומים בר סדיס נשלח טוב, בעט בנגיע אך רועי פוקסי היה עירני ועם תגובה מהירה הדף את הכדור עם הרגל.


דקה 45: בני יהודה עולה ליתרון. התקפה מתפרצת מסתיימת באחד על אחד של אבדוליה סאניאנג מול רועי פוקסי חלוץ האורחים לא התבלבל וקבע 1:0 לאורחים.


מחצית שנייה:איתי מרדכי ביצע חילוף כפול עם פתיחתה של המחצית השנייה, טימוטי מוזי וחמודי כנעאן נכנסו במקומם של גיא דהן ושאדי מסארווה.

דקה 65: חילוף נוסף בשורות הירוקים רועי מרדכי נכנס במקומו של מאור לוי.


דקה 67: ים כהן סובב כדור חופשי נהדר שפספס במעט את המסגרת.


דקה 77: עוד חילוף אצל הירוקים דולב בורה נכנס במקומו של גיל חדד.


דקה 80: חילוף אחרון בשורות הירוקים אדם אבו ג'אנב נכנס במקומו של ג'אבר מוחמד.


דקה 90: את השוויון הביאו בסופו של דבר שני שחקנים בגיל של קבוצת שנתון נערים א':  טימוטי מוזי פרץ יפה על אגף שמאל והעביר כדור רוחב מדויק לרועי מרדכי שדחק את הכדור פנימה וקבע את תוצאת המשחק 1:1 בין הקבוצות בסיום.

גיל חדד בפעולה. צילום: האתר הרשמי (ג'ו הירש).