הפועל פ"ת: לקראת שבת במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של xxx
על ידי: roman
פורסם ב: 02/11/2017 18:45:44

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


ליגות הילדים, נערים ונוער יקיימו השבת את מחזור המשחקים האחרון לפני היציאה לפגרת שזרוע בת חודש. הנוער יחזור לפעילות ב-25.11 ואילו קבוצות הנערים והילדים תחזורנה למעגל המשחקים ב-2.12.נוער נחום סטלמך
 נמצא במצב קשה, עמוק במקום האחרון בליגת העל עם חמישה הפסדים מתוך ששת המחזורים שהתקיימו עד כה. בשבוע שעבר נחלה הפועל הפסד קשה בדרבי שלצדו היו גם אירועים לא נעימים שידונו בבית הדין למשמעת של ההתאחדות. בגין האירועים ספגה קבוצת הנוער 3,000 ש"ח קנס ושני רדיוסים על תנאי למשך שנה. 


השבת תארח הפועל את שכנתה לתחתית, בית"ר ירושלים, שכמו הפועל, חזרה אף היא לליגת העל לאחר שהעפילה אליה ממחוז הדרום של הליגה הלאומית.
בדומה להפועל ויחד עם אשקלון, הקבוצות טרם ניצחו העונה ותרצנה לצאת לפגרה הארוכה בטעם טוב, עם שלוש נקודות וניצחון בכורה העונה. בנוסף לכך, זהו קרב על 6 נקודות מול יריבה ישירה במאבק הירידה. במידה ותנצח, תוכל הפועל למצוא עצמה לראשונה העונה מעל הקו האדום (במידה ואשקלון לא תנצח את רעננה המובילה). הפסד נוסף יפתח פער של 5 נקודות מתחת לקו האדום.רוצים לשמוח לפני היציאה לפגרה (צילום: אבי דולמן)

יתר משחקי השבת: הפועל אשקלון - הפועל רעננה; הפועל ת"א - מ.ס. אשדוד; מכבי חיפה - מכבי ת"א;הפועל ראשל"צ - מכבי נתניה; קריית שמונה - מכבי פ"ת; רמת השרון - בני יהודה; הפועל ב"ש – בני סכנין.


נערים א' ד"ר בכר השיגו את ניצחונם השני ברציפות, כשהביסו את מכבי שוהם ועלו למקום הרביעי, 4 נקודות מהמקום הראשון. השבת תצא הקבוצה למשחק חוץ לא פשוט מול שכנתה לטבלה בית"ר ת"א/רמלה במטרה לנצח ולהעפיל למקום השני.עידן הררי רוצה לצאת לפגרה במקום השני (צילום: אבי דולמן)


נערים ב' עמנואל אופיר
 כבר שלושה מחזורים ללא ניצחון וממוקמת במקום ה-12 בטבלה, רחוק מהמקום השמיני המקנה השתתפות בליגת העל החדשה בעונה הבאה. השבת תצא הפועל למשחק חוץ קשה מול הפועל ב"ש בתקווה להפתיע את בכרי הגמלים ולחזור עם שלוש נקודות.


נערים ג' שלומי וורצל פספסה ניצחון חוץ בטוברוק בשבוע שעבר כשספגה שער שוויון בדקות הסיום. השבת תארח הפועל את מכבי ת"א הממוקמת מקום אחד מעליה, במטרה לתקן את ההחמצה מהשבוע שעבר ולנצח את הצהובים.


ילדים א' אברהם לבנדה מהמקום הרביעי במחוז המרכז, תארח את הפועל ראשון לציון. ניצחון על הכתומים יזניק את הפועל לשלישית הצמרת יחד עם מכבי ת"א ובית"ר ירושלים המושלמות.

גם ילדים ב' זכריה רצאבי השישית במחוז המרכז, תוכל לזנק לצמרת במידה ותצליח לגבור על הפועל ר"ג שטרם השיגה נקודה העונה.
ילדים ב' זכריה רצאבי מול רמת גן (צילום: אבי דולמן)