מכבי ת"א: לקראת שבת במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של מכבי ת
על ידי: מכבינג
פורסם ב: 08/12/2017 14:40:53

מאת: עמית פרייהייטר - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א


נוער - ליגת העל: מכבי תל אביב ׳שחר׳  הפועל אשקלון, 11:00 באצטדיון טוטו רמלה (נוער)



לאחר הניצחון בשבוע שעבר על הפועל ב״ש, קבוצת הנוער של המועדון תקווה להמשיך ברצף החיובי כשתארח את הקבוצה מהדרום (מחזור 10). הצהובים מגיעים מהמקום ה-7 בטבלה בעוד האשקלונים מהמקום ה-15 בטבלה כשהם עדיין ללא ניצחון ליגה.


הפועל באר שבע  מכבי תל אביב ׳עודד׳, 11:00 ברייסר 4 ב״ש (נערים א׳)

קבוצת נערים א׳ של המועדון תצא למשחק חוץ במגרש קשה נגד היריבה מהדרום במסגרת המחזור ה-9 של הליגה. הצהובים יקוו להמשיך במאזן המושלם שלהם בליגה ולחזור עם כל 3 הנקודות מהמפגש. מכבי מגיע המהמקום הראשון בטבלה בעוד הבאר שבעים מגיעים מהמקום ה-4 עם שני ניצחונות רצופים.


מכבי
 תל אביב ׳אלי פוקס׳  הפועל פתח תקווה ׳עמנואל אופיר׳, 9:00 בקריית שלום סינטטי (נערים ב׳)

כשהם מגיעים אחרי כיבוש עשירייה במחזור הקודם, קבוצת נערים ב׳ תפגוש את הקבוצה מפתח תקווה במסגרת המחזור ה-10 בליגה. הצהובים מגיעים למשחק מהמום ה-6 בטבלה בעוד פ״ת מגיעים מהמקום ה-13 בטבלה שלזכותם רק שני ניצחונות.


מכבי
 יבנה ׳צו פיוס׳  מכבי תל אביב ׳אלדד׳, 10:30 ביבנה דרך הנשיאים (נערים ג׳ דרום)


קבוצת נערים ג׳ דרום, תקווה להמשיך במומנטום המצוין בו הם נמצאים כשיפגשו את הקבוצה  יבנה במסגרת המחזור ה-8 של הליגה. הצהובים ממוקמים במקום ה-2 בטבלה עם אותו מספר נקודות כמו המקום הראשון, מנגד יבנה מגיעים מהמקום ה-11 בטבלה שלזכותם ניצחון בודד בליגה.


מכבי
 ברקאי  מכבי תל אביב ׳אילן׳, 11:00 בקיבוץ ברקאי (נערים ג׳ צפון)


לאחר הניצחון היוקרתי בשבוע שעבר על מכבי חיפה, קבוצת נערים ג׳ צפון תצא למשחק חוץ בקיבוץ ברקאי (מחזור 8). הצהובים מגיעים מהמקום ה-4 בטבלה מרחק 3 נק׳ מהפסגה, מנגד היריבה מגיעה למשחק מהמקום האחרון בטבלה כשלקבוצה אין ניצחון במאזנם.


מכבי
 תל אביב  בני יהודה תל אביב, 11:00 בקריית שלום סינטטי (ילדים א׳ דרום)


סגל הקבוצה: אלון אנריקה אבדי, אלירן אליהו אבישר, בר שמואל אנוש לין, אוראל באייה, ליאו אוריאל בנבניסטי, בן גולד, אלירן גומלסקי, אוסקר גלוך, גל גרודצקי, רותם גרמה,נהוראי דבוש, עמית הדר, אורי חגי, עילאי טובים, רוי טולצינסקי, אסף מונטיפויורי, אהרון רוי נאבי, אופק נחום, עידו נטף, ענבר נידם, ירין סויסה, יונתן סלוניקי, אדיר קורדובה, אורי קריחלי ועילאי תומר. מאמן הקבוצה: אלירן מזרחי.

מכבי תל אביב ׳שלמה׳  הפועל חדרה, 12:15 באוניברסיטת ת״א (ילדים א׳ צפון)


סגל הקבוצה: תום אברהם, ליאור אלוני, גל אסרף, יואב אריכא, רועי בראל, עידו גיגי, בן הררי, עידו מזרחי, דניאל מטבייב, ארי מרנשטיין, רון משה, תאי עבד, עמית צור, אורן קלצבסקי, איתי שוורץ, יובל שרם, עמית שרם ואופק ששון.


מכבי
 תל אביב  הפועל רמת גן, 10:30 בקרית שלום 1 (ילדים ב׳ דרום)


סגל הקבוצה: נועם אגמון, אלמוג אוחנה, יובל איס, שביט שמעון אלגבי, עילי אק שלמה, ליעד ברדה, אושר ברוכים, יהונתן ברקן, שגיא גואטה, עידו זלצר זובידה, אדיר חלפון, בן יחזקאל, ליאם יחזקאל, אורי מאיר יצחק, אוהד כהן, יואב כהן, רון לוי, אמרי מנדלבאום, עמית משיח, לירון נורי שמש, יהונתן צביון ואגם שלומוב.


מכבי
 תל אביב ב׳  מועדון ספורט קדימה צורן, 10:30 באוניברסיטת תל אביב (ילדים ב׳ צפון)


סגל הקבוצה: עילאי אוחיון, יותם ארליך, יהונתן בן בסט, דור בנימיני, עומר דינר, עידו דלאל, רוי ז׳רז׳בסקי, אגם חנון, איתמר יובל, ליאור יוסף, יהונתן כהן, ירדן לוי, אריאל לוריא, מיכאל מרנשטיין, יהלי מרציאנו, יונתן צדקוני, ניר קרב, רון רבינוביץ׳, נועם רוטלוי, נדב שוראקי, עמית שורץ וטל שרפמן.


מכבי
 פתח תקווה  מכבי תל אביב ׳עוז׳, 8:15 בפ״ת מכבי סינטטי (ילדים ג׳ דרום)


סגל שחקנים: עידו אולמרט, יהב אירים טרבולסי, אורי אשכנזי, עדי בר זיו, דור גולדשטיין, נועם גולדשטיין, בר דהן, אלעד זבדה, בן זייד, נדב זיינריך, יגל חדי, אורי חסאן, רועי טחן, יובל כפיר, גיא מאיר, איתי מלמה, יאן משקוב, עידו עולי, יואב פליישמן, סול ליאור פסי, איתן פריידנבורג, עמית קרדי, שגיב רוזליס, עומר רוטשילד ורוי שובל.


מכבי
 תל אביב ׳לייבו׳  בני יהודה תל אביב, 9:00 באוניברסיטת ת״א (ילדים ג׳ צפון)

סגל הקבוצה: סיידו אבו פרחי, ברק אלתגר, עידו ברזילי, רוי גוטרייך, בן גרבר, טוהר אליהו חזן, דניאל טישלר, נדב יוסף יודקביץ, עדי יצחק, רוי אשר יצחק, איתי ישי, דן כהן, ליאם כהן, תומר כץ, ברק מרגי, עומר סולומון, ים סלומון פומרנץ, אורי עמויוף, גבריאל פדלון, רועי משה צרפתי, יובל קול, איתי רוזנקרנץ, עידן רוטמן ונועם שורץ. מאמן הקבוצה: אלירן סלמן.

מכבי תל אביב ב׳  מכבי תל אביב צפון, 8:30 בקרית שלום 1 (טרום ילדים א׳ דרום וצפון)


סגל הקבוצה: רואי אביטבול, נעם בן אנו, נהוראי בן זנו, אורי ברדוגו, אריאל גל, יאיר שלומי גרין, אושר דבוש, עידו דוידוביץ׳, ניתאי הדר, סהר הרשקוביץ, עדי זהבי, סהר יאיר זקן, נהוראיי לזר, אילהי מאיר, אלעד עונתני, רון פלדמן, לייאם פרנקו, רום קיסוס, עידן קפלנר רבינוביץ, ליאב קשת, איתי רוסו, יונתן שפרוך, רון תלמי ורז תמר. מאמן הקבוצה: בועז ברכה.