מכבי ת"א: לקראת משחקי סופ"ש במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של מכבי ת
על ידי: מכבינג
פורסם ב: 29/12/2017 00:08:47

מאת: עמית פרייהייטר - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת"א


פתח תקווה ׳נחום סטלמך׳  מכבי תל אביב ׳שחר׳, 13:00 בסירקין ספורטק אצטדיון (נוער)


קבוצת הנוער של המועדון תצא למשחק חוץ בפ״ת במסגרת המחזור ה-13 בליגת העל לנוער. הצהובים מגיעים מהמקום החמישי כשהם עם 3 ניצחונות רצופים ותיקו בשבוע שעבר נגד המוליכה. מנגד הפועל פ״ת מגיעים מהמקום הלפני האחרון כשבמאזנם 8 הפסדים בליגה. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי תל אביב ׳עודד׳  מכבי נתניה ׳יהונתןיוני׳, 10:30 בקריית שלום סינטטי (נערים א׳)


קבוצת נערים א׳ של המועדון תארח במחזור הקרוב את נתניה במסגרת המחזור ה-12 של הליגה. החניכים של אליעזר בן אהרון ממוקמים במקום ה-1 בטבלה כשהם עדיין ללא הפסד בליגה. מנגד נתניה מגיעה להתמודדות מהמקום ה-11 בטבלה כשבמאזנם 3 ניצחונות בליגה עד כה. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 אשקלון  מכבי תל אביב ׳אלי פוקס׳, 11:00 באשקלון אימונים-3 (נערים ב׳)


לאחר הניצחון היוקרתי בשבוע שעבר על הפועל ב״שׁ, קבוצת נערים ב׳ תצא למשחק חוץ באשקלון במסגרת המחזור ה-13 של הליגה. הצהובים מגיעים מהמקום ה-3 בטבלה עם 7 ניצחונות בליגה, מנגד אשקלון מגיעים מהמקום ה-11 בטבלה כשהם עם ניצחון בודד ב-4 המשחקים האחרונים. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 יפו קביליו  מכבי תל אביב ׳אלדד׳, 8:30 בנוה גולן (נערים ג׳ דרום)


לאחר כיבוש השמינייה לרשת של ראשל״צ בשבוע שעבר במשחק העונה, קבוצת נערים ג׳ דרום תפגוש את הקבוצה מיפו (מחזור 11). הצהובים מגיעים מהמקום ה-1 בטבלה כשהם עדיין ללא הפסד בליגה. מנגד מכבי יפו מגיעים מהמקום ה-14 בליגה כשהם עם ניצחון ליגה בודד. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 תל אביב ׳אילן׳  הפועל רעננה, 8:30 בקריית שלום סינטטי (נערים ג׳ צפון)


עם 4 ניצחונות רצופים בליגה, קבוצת נערים ג׳ צפון תנסה להמשיך במומנטום החיובי נגד הקבוצה מרעננה (מחזור 11). הצהובים מגיעים מהמקום ה-3 בטבלה מרחק שלוש נקודות מהפסגה. מגד רעננה מגיעים מהמקום ה-7 כשבמאזנם 5 ניצחונות בליגה.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מועדון
 ספורט עירוני אשדוד ׳אבירם׳  מכבי תל אביב, 9:00 באשדוד מכללה 2 (ילדים א׳ דרום)


סגל הקבוצה: אלון אנריקה אבדי, אלירן אליהו אבישר, בר שמואל אנוש לין, אוראל באייה, ליאו אוריאל בנבניסטי, בן גולד, אלירן גומלסקי, אוסקר גלוך, גל גרודצקי, רותם גרמה,נהוראי דבוש, עמית הדר, אורי חגי, עילאי טובים, רוי טולצינסקי, אסף מונטיפויורי, אהרון רוי נאבי, אופק נחום, עידו נטף, ענבר נידם, ירין סויסה, יונתן סלוניקי, אדיר קורדובה, אורי קריחלי ועילאי תומר. מאמן הקבוצה: אלירן מזרחי.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 הרצליה  מכבי תל אביב שלמה, 10:30 בהרצליה קנטרי מגרשי רן א׳ (ילדים א׳ צפון)


סגל הקבוצה: תום אברהם, ליאור אלוני, גל אסרף, יואב אריכא, רועי בראל, עידו גיגי, בן הררי, עידו מזרחי, דניאל מטבייב, ארי מרנשטיין, רון משה, תאי עבד, עמית צור, אורן קלצבסקי, איתי שוורץ, יובל שרם, עמית שרם ואופק ששון. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 תל אביב ׳מיכאל׳  מכבי תל אביב, 13:20 בוולפסון 2 (ילדים ב׳ דרום)


סגל הקבוצה: נועם אגמון, אלמוג אוחנה, יובל איס, שביט שמעון אלגבי, עילי אק שלמה, ליעד ברדה, אושר ברוכים, יהונתן ברקן, שגיא גואטה, עידו זלצר זובידה, אדיר חלפון, בן יחזקאל, ליאם יחזקאל, אורי מאיר יצחק, אוהד כהן, יואב כהן, רון לוי, אמרי מנדלבאום, עמית משיח, לירון נורי שמש, יהונתן צביון ואגם שלומוב. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


בית״ר
 טוברוק  מכבי תל אביב ב׳, 8:30 בטוברוק (ילדים ב׳ צפון)


סגל הקבוצה: עילאי אוחיון, יותם ארליך, יהונתן בן בסט, דור בנימיני, עומר דינר, עידו דלאל, רוי ז׳רז׳בסקי, אגם חנון, איתמר יובל, ליאור יוסף, יהונתן כהן, ירדן לוי, אריאל לוריא, מיכאל מרנשטיין, יהלי מרציאנו, יונתן צדקוני, ניר קרב, רון רבינוביץ׳, נועם רוטלוי, נדב שוראקי, עמית שורץ וטל שרפמן.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 פתח תקוה ׳שמואל בייגל׳  מכבי תל אביב ׳עוז׳, 12:00 בסירקין ספורטק אימונים 1 (ילדים ג׳ דרום)


סגל שחקנים: עידו אולמרט, יהב אירים טרבולסי, אורי אשכנזי, עדי בר זיו, דור גולדשטיין, נועם גולדשטיין, בר דהן, אלעד זבדה, בן זייד, נדב זיינריך, יגל חדי, אורי חסאן, רועי טחן, יובל כפיר, גיא מאיר, איתי מלמה, יאן משקוב, עידו עולי, יואב פליישמן, סול ליאור פסי, איתן פריידנבורג, עמית קרדי, שגיב רוזליס, עומר רוטשילד ורוי שובל. לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 תל אביב ׳לייבו׳  מועדון ספורט עירוני אשדוד ׳סולומון׳, 9:00 באוניברסיטת ת״א (ילדים ג׳ צפון)


סגל הקבוצה: סיידו אבו פרחי, ברק אלתגר, עידו ברזילי, רוי גוטרייך, בן גרבר, טוהר אליהו חזן, דניאל טישלר, נדב יוסף יודקביץ, עדי יצחק, רוי אשר יצחק, איתי ישי, דן כהן, ליאם כהן, תומר כץ, ברק מרגי, עומר סולומון, ים סלומון פומרנץ, אורי עמויוף, גבריאל פדלון, רועי משה צרפתי, יובל קול, איתי רוזנקרנץ, עידן רוטמן ונועם שורץ. מאמן הקבוצה: אלירן סלמן.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


הפועל
 תל אביב ׳עופרי׳ מכבי תל אביב ב׳, 8:30 בוולפסון 4 סנטטיאוסם (טרום ילדים א׳ דרום)


רואי אביטבול, נעם בן אנו, נהוראי בן זנו, אורי ברדוגו, אריאל גל, יאיר שלומי גרין, אושר דבוש, עידו דוידוביץ, ניתאי הדר, סהר הרשקוביץ, עדי זהבי, סהר יאיק זקן, נהוראי לזר, אילהי מאיר, אלעד עונתני, רון פלדמן, ליאם פרנקו, רום קסוס, עידן קפלנר רבינוביץ, ליאב קשת, איתי רוסו, יונתן שפרוך, רון תלמי, ורז תמר.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


מכבי
 תל אביב צפון  הפועל ראשון לציון ׳אברמלה׳, 11:00 באוניברסיטת תל אביב (טרום ילדים א׳ צפון)
ריף דן אורי, עידו אבנר באן, מקאיי בנבניסטי, דניאל גרוי, בן גרמה, רוי גרש, גיא דביר, ניק דובין, דניאל רוזנבלום, עידן וינברג, דניאל זילכה, ג׳אד טייב, מאג׳י אינדיו, רועי מגור, אריאל מיכאלי, יואב מירום, אפק מלמד, עמית נמני, תומר פארן, יהלי פולק, אילאי פישר, תום פרידמן, רז קוגמן ורן ריבל.
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U10) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 11:00 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U9) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 9:30 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.


קבוצות
 מכבי תל אביב (U8) צפון ודרום יתמודדו האחת נגד השנייה בשעה 8:00 בהדר יוסף
לניווט למגרש באמצעות אפליקציית waze לחצו כאן.