משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי חיפה "יואל" ניצחו את ק"ש 0:2 וערכו את הקפת האליפות

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 11/05/2009 09:42:54

מאת יצחק הברמן

באדיבות : http://maccabi-haifafc.walla.co.il/

חבל, חבל ששחקני מכבי "יואל" חיפה (נערים א') לא הכירו את חבר ההנהלה שעל שמו קרויה הקבוצה. יואל (יוליוס) יגר ז"ל הגיע למכבי חיפה ב- 1939 והיה מהדוחפים להקמת קבוצות נוער ונערים במכבי חיפה בשנות החמישים.

לו חי, כמה האיש הנפלא הזה ש"התחתן" עם מכבי חיפה, היה שמח ועיניו היו נוצצות למראה הקבוצה שזכתה באליפות הארצית (צפון) מקיפה את המגרש ב"קצף" כשדגלי המדינה והמועדון בידי שחקניה. אחרי שהפגינה שליטה מוחלטת לאורך כל העונה, למעט משברון בן חודש באמצע העונה.


זידאן עמאר מנער מעליו שני צפוניים בדרך לשער קריית שמונה. צילום: ג'ו הירש

ניצחונה של חיפה על הקבוצה היחידה שאמורה הייתה, תיאורטית בלבד, לסכן את יתרונה העצום העומד כרגע על 13 נקודות, עירוני קריית שמונה (0:2) אינו מסתכם רק בשלוש הנקודות ובתואר אלא בהצלחת המטרה לשמה הוקמה בשעתו: הזרמת שחקני0 לקבוצת הנוער.

שלושה מהם לא נטלו חלק בניצחון בנערים, הם הוקפצו לקבוצת הנוער ושם היו שותפים מלאים לניצחון הכי חשוב של קבוצת הנוער בשנה זאת (1:5 על מכבי פתח תקווה) שבלם אפשרות של סחרור אחרי ההפסד בירושלים.

רם שטראוס ניצב לראשונה בשער הנוער, טאלב טואטחה שיחק את מלוא 90 הדקות וערן רוזנבאום שולב אף הוא. את מקומם תפסו שחקנים שבדרך כלל אינם זוכים לדקות משחק רבות. שוער המשנה בר הופמן, המגנים ינאל שווג ודור מרילי.

חיפה כבשה שער בכל מחצית. הראשון (32) כשהבלם אור לגריסי שלח כדור עומק מצוין לעברו של קאסם מחמיד שנכנס לרחבה ובהגיעו לקו הרוחב מסר שטוח לעברו של זידאן עמאר שהבקיע משני מטרים- 0:1 לחיפה.


נערי "יואל" אחרי שריקת הסיום והבטחת האליפות. צילום: ג'ו הירש

גם תיקו היה מספיק לחיפה, היא ביקשה לזכות בסטייל. ינאל שווג חטף כדור (83), מסר לעלי עדאווי שהתמקם ברחבה ובעט לפינה השמאלית- 0:2 לחיפה.

עם שריקת הסיום הקיפו השחקנים את מאמנם גילי לבנדה ומנהלם, מנשה זלמן, שרו שירים והתלהבו כמו שאלופים נוהגים. ללבנדה זה התואר השני בשנתיים שהוא כאן. אשתקד זכה עם הקבוצה הנוכחית בגביע והשנה באליפות- "דאבל בתשלומים".

הרכב חיפה: בר הופמן, ינאל שווג, אור לגריסי, אביב מלכה, דור מרילי, אלמוג דהן( דניאל ברדוגו/ 62), שאדי שעבאן, גבריאל גרינר, מחמיד קאסם( תומר רפאלוב/ 76), עלי עדאווי, עמאר זידאן (אוסמה שעבאן/ 74)  תגובות אחרונות


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל