משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נערים א': "יואל" שוב הפציצה- הפעם 0:5 בעכו

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 01/09/2009 09:08:28

מאת יצחק הברמן

באדיבות : http://maccabi-haifafc.walla.co.il

"מתחם הנופש של הוועד למען החייל"- שלט זה מקדם את הבאים לעכו, והמגרש בו התארחה היום מוליכת הליגה מכבי "יואל" חיפה (נערים א') כלול במתחם זה.

מי יודע, אולי קברניטי עכו חשבו שהאווירה הנינוחה במקום, תשפיע לרעה על חניכיו של אברהם אבוקרט (מנהל הקבוצה: איציק שוורץ).
במחצית הראשונה ה"פטנט" עבד. לא רק שהמשחק נערך במגרש צר מידות, הממטרות בו בולטות ומסכנות את רגלי השחקנים ואופס, באמצע הקיץ העכואים השקו את המשטח ונוצרו בורות בוציים. אחל'ה תנאים למשחק כדורגל...

חיפה לא נתקלה ביריבה שוות כוחות ואם התוצאה בסיום המחצית נותרה מאופסת, זה הודות לכך שהכדורים מיאנו לחדור לשער העכואי, כמו היה מכושף.


השתעמם אז הציל שער בנגיחה. השוער רון שושן

במחצית השנייה עדיין נותרה קבוצה אחת במגרש, והיא גם הבקיעה-דרסה.
בדקה ה-53 נקבעה בעיטה חופשית לזכות חיפה בחלק המגרש שלה. ערן מלכין מיהר להוציא לעברו של הייתם חלבי שחלף על פני מגן באגף השמאלי וקבע 0:1.

ארבע דקות, שנייה לא פחות, נמשך ויכוח על הצבת חומה לפני שנירן רוטשטיין עמד לבעוט כדור חופשי אחרי שמלכין הוכשל. כנראה שהויכוח היה מוצדק כי בסיומו הבועט הבזיק "בום" לפינה וכבר 0:2 לחיפה.

הייתם חלבי (71) הגביה כדור קרן שחלף על פני כל ההגנה ושחקני חיפה שעלו לנגוח- הרשת הרחוקה קלטה את הכדור המסובב- 0:3.

בדקה ה-75 עוד בעיטה חופשית לזכות ה"ירוקים". ערן מלכין בעט לתוך החומה, הכדור ניתז לרגליו של איסמעיל ריאן שקבע מקרוב 0:4 והסיפור טרם הסתיים. כי בדקה ה- 79 נירן רוטשטיין פרץ באגף הימני, הגביה כדור מדוד לראשו של גל גרינדרפר שנגח את החמישי.

בניגוד לנעשה בבורסה, חיפה נמצאת ב"ירידה" במכסת השערים- אחרי שישייה בנצרת עילית ושביעייה מול סכנין, הפעם חמישייה. תשע נקודות, הפרש שערים נפלא (2:18) ובמשחק כזה, גם השוער רון שושן ביקש להשתתף.

במחצית השנייה זינק והדף כדור שאיים לחדור לשערו ובמקרה נוסף, לא היה משוכנע שניתן למנוע שער בידיו, והיה ספק מסוים- שושן פתר את התשבץ ואת הכדור המסוכן שטס אל בין חיבורי הקורות הוציא ב...נגיחה משערו. מה לא עושים כדי לשמור על שער נקי ?

החיפנים מוליכים את הטבלה כשצמודים אליהם אחותם הקטנה מכבי "שמעון" חיפה/ נהלל ומכבי הרצליה. לכל השלוש תשע נקודות. בשורות חיפה ערך הופעת בכורה הבלם אריק איטח שהגיע מבית"ר ירושלים.

הרכב חיפה: רון שושן, אכרם שריח (איסמעיל ריאן/41), אמרי זייד, טל בויס (אריק איטח/31), אחמד שעבאן (אטיאן ג'ובראן/ 62), גל גרינדרפר, בר אביטן, חמודי כנעאן (בן אז'ובל/67), ערן מלכין, נירן רוטשטיין, הייתם חלבי.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל