משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נערים ארצית צפון בר אביטן השאיר את "יואל" מושלמת- 0:1 נגד כפ"ס

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 21/10/2009 11:42:37

באדיבות : http://maccabi-haifafc.walla.co.il
מאת : יצחק הברמן

שער מרגלי בר אביטן על סף סיום המחצית הראשונה, הכריע את גורל המשחק הביתי בו גברה האלופה והמוליכה מכבי 'יואל' חיפה על הפועל כפר סבא 0:1.

שבוע לא קל עבר על שחקני חיפה. ארבעה מהם, הבלם אמרי זייד, הקשרים ערן מלכין וירדן שגיב והחלוץ הייתם חלבי נכללו בנבחרת הנערים של ישראל שספגה מפלה כבדה מול פולין [7:0] שמצטרפת לשביעייה קודמת, במשחק הכנה, באותה תוצאה נגד נבחרת גרמניה.

להבדיל אלפי הבדלות, הפועל כפר סבא אינה נבחרת פולין, משטח הדשא לא היה מושלג אלא סינטטי ועיקר העיקרים, את מכבי 'יואל' מאמן אברהם אבוקרט [מנהל: איציק שוורץ] המנוסה ולא טל בנין שמעולם לא אימן קבוצה, אפילו לא ילדים.

כששבו החיפנים ארצה, מיהרו לאושש את רוחם של שחקני הנבחרת וזה כנראה הספיק רק לניצחון הנמוך ביותר העונה- 0:1.
הניצחון משאיר את נערי 'יואל' במצב בו הבוגרים נמצאים [18 נקודות בשישה מחזורים] כשרק הקבוצה המקבילה במחלקה, מכבי 'שמעון' חיפה [חיפה/נהלל] שומרת עימם על קשר עין ומפגרת בשתי נקודות בלבד מהמוליכה.

על ספסל המחליפים, מלבד החמישה ששיחקו, ישב כשוער משנה רון שושן המחלים מפציעה בברכו. הוא רק יכול לברך, כמי שאמור היה להיות שוער ראשון בנבחרת הנערים, שהפעם לא שיחק ולא היה שותף לתבוסה.
הרכב חיפה: חגי ילון, אכרם שריח [ירדן שגיב/ 72], טל בויס, אמרי זייד, ארנון רבינוביץ [עדן עקיבא/ 69], נירן רוטשטיין, בר אביטן, גל גרינדרפר [אריק איטח/61], בן אז'ובל [הייתם חלבי/ 48], ערן מלכין, מוחמד כנעאן [אטיאן ג'ובראן/ 55].

  תגובות אחרונות


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל