משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי חיפה : נערים א' [יואל] ממשיכים לקרוע רשתות

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 03/11/2009 10:55:24

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


 


ללא הבלם הקבוע אמרי זייד ש'הושאל' לקבוצת הנוער [לא שיחק בסופו של דבר], חיפה פתחה את המשחק בסערה. מאמנה אבוקרט, לא סיפר לחניכיו שרק לפני שנתיים שחקני אם המושבות גזלו מחיפה את התואר בנערים א' עקב הפרש שערים והם גם לא נזקקו להטפות הציונות.


 


ה'ירוקים' החטיאו עד שבדקה ה- 27 פיצחו את הקוד הגנטי של הגנת המלאבסים. כדור שניתז מהגנת הפועל, הגיע להייתם חלבי שהתקדם משמאל, חלף על פני מגן יריב ובעט לפינה הנגדית- 0:1 ושבירת בצורת ממושכת שהשתרעה על פני ארבעה משחקי ליגה.

ואם חלבי כובש, התיאבון גובר אצלו. מסירה של בר אביטן שהוסט היום לעמדת הבלם [33] הפכה לשער שני מרגלי חלבי [0:2] וחלפו שתי דקות בלבד וחגיגה פרטית לירדן שגיב שכבש את שער הבכורה ממסירה מדויקת של ערן מלכין.


 


ה'בליץ' החיפני הסתיים בדקה ה- 38 בשער רביעי. הפעם כתוצאה מנחישות יוצאת דופן של המגן אכרם שריח שחילךץ כדור לפני קו החוץ, הזדרז למסור לחמודי כנעאן שהגביה וחלבי השלים שלושער פרטי במחצית. לא סופי.


בדקה ה- 61 ערן מלכין, היום על תקן 'מבשל', חדר לרחבה, עבר מספר שחקנים והסיט כדור רוחב לחמודי כנעאן שאף הוא טרם כבש- 0:5 לחיפה.

חלבי [70] שהסתפק עד כה בשבעה שערים, בכללם שלושער מול נצרת-עילית, העלה את מאזנו לארבעה [בסך הכל 11] תוך ניצול כדור מפרגן מרגלי בן אז'ובל.


 


הפינאלה שייכת לאותו אזובל, בנו של שחקן העבר בהפועל יהוד, יעקב אז'ובל אשר יחד עם מחליף אחר, איאב שאמי הסתערו על כדור ששלח אחמד שעבאן והקדימו באלפית כדי לקבוע 0:7- התוצאה הגבוהה ביותר שחיפה השיגה העונה עד כה.

הרכב 'יואל': רון שושן [חגי ילון/41], אכרם שריח, טל בויס, ארנון רבינוביץ [אחמד שעבאן/62], גל גרינדרפר, ירדן שגיב [אריק איטח/ 55], עדן עקיבא [בן אז'ובל/ 50], חמודי כנעאן, ערן מלכין, הייתם חלבי [איאב שאמי/71]


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


   תגובות אחרונות


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל