משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נערים א' : מכבי חיפה זכתה באליפות

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 05/04/2010 15:25:29

מאת : יצחק הברמן -באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

 

http://maccabi-haifafc.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=9588

 

הדבר הראשון ששחקני מכבי "יואל" חיפה (נערים א') עשו עם שריקת הסיום של השופט- ברחו לעבר קנקני המים הקרים והאוטובוס הממוזג. אלה היו שני הדברים החשובים להם.

כמובן הכי חשוב היה הניצחון על הפועל פתח תקווה 0:2 אבל כבר לפניו היה ברור שהחיפנים של אברהם אבוקרט (מנהל: איציק שוורץ) זכו בתואר והמשחק הוא לפרוטוקול בלבד.

יחד עם זאת, ה"ירוקים" כיאה למעמדם, לא הגיעו כדי להקל ראש ביריבה . מתחילת המשחק הפעילו לחץ רצוף על שערה, סחטו קרנות רבות שלא נוצלו ומנעו משחקני פ"ת להתקרב לשערם. אלה הסתפקו במספר פעולות פרטיזניות ודווקא חלוץ חיפה, ארנון רבינוביץ המתופקד בשבועיים האחרונים בחוליה ההתקפית עמד על סף כיבוש. למרבה המזל, לא הצליח כי אז המקומיים היו מוליכים.


גביע לא יהיה למאמן אבוקרט ולמנהל שוורץ. אליפות בכיס.

זה קרה בדקה ה-18 אחרי כדור קרן שהוגבה, מאבק בין שני מגנים משני עברי המתרס הסתיים ב"פצצה" של החיפני שניסה להרחיק- חיבור הקורות הקרוב אליו מנע הבקעת שערו של חברו רון שושן.

מנגד הוכיח בלם פ"ת "מיומנות" גבוהה יותר. דקה לאחר ההחטאה של רבינוביץ שפתח תקווה לא עלזה בגללה, פרץ המגן החיפני הימני אכרם שריח, הגביה למרכז הרחבה והבלם המקומי שניסה אף הוא כוחו 'הצליח' יותר. חיבורי הקורות קלטו את נגיחתו וחיפה עלתה ליתרון 0:1.

בדקה ה-30 רבינוביץ דייק יותר. לשמחת חיפה. חלבי מצא את החלוץ שבעט חלש לעבר השער, השוער נראה קולט את הכדור אך זה נשמט מידיו והתגלגל באיטיות פנימה- 0:2 ושער בכורה לכובש העונה.

החום הכבד, הפסקות המים הפכו לגורם מרכזי במהלך דקות המחצית השנייה שלא הניבו גדולות ונצורות. כעת נותר לחיפנים לערוך את הקפת האליפות בשבוע הבא ב"קצף" וזהו. עד הסיום לנצח וליהנות.

הרכב חיפה: רון שושן (חגי ילון/41), אכרם שריח (מוחמד כנעאן/72), טל בויס, בר אביטן, אחמד שעבאן, ירדן שגיב (עומר פאר/76), גל גרינדרפר, ערן מלכין, איהב שאמי (עדן עקיבא/ 64), ארנון רבינוביץ (בן אז'ובל/52), הייתם חלבי.  תגובות אחרונות
1. הכל טוב ויפה אבל ... הפלא התשיעי   


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל