משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
רענן לוי
תאריך לידה
12/07/1961
קבוצה
הפועל רמת גן אפרים
תפקיד
מגן ימני
+ לפרופיל המלא

נוער לאומית: הפועל ראשל"צ – בני סכנין 1-2 (0-1) / רענן לוי

מתוך: הבלוג של רענן לוי
על ידי: raanan
פורסם ב: 16/01/2011 01:28:47

קבוצת הנוער של הפועל ראשון לציון שבה לנצח והפעם את יריבתה לתחתית בני סכנין בתוצאה 1-2 משערים של מתן מסרי ודור יוספי, לסכנין השווה זמנית שאדי חטיב במשחק שנערך באצטדיון הברפלד שבראשל"צ.

הדקות הראשונות נפתחו בגישושים מצד שתי הקבוצות כשכל אחת מהקבוצות מנסה להשיג שליטה במרכז השדה וההזדמנות הממשית הראשונה נרשמה לזכות הראשונים, דקה – 23, יעקב בריהון המוכשר, היתל במרכז השדה בכמה שחקנים והעביר כדור לעברו של דור יוספי שהתמקם מחוץ לרחבה, יוספי שהבחין שחאלד עזאם שוער סכנין, נמצא מחוץ לשערו, ניסה להערים עליו כשהקשית כדור שחלף סמוך מאוד למשקוף.

בחלוף רבע שעה של משחק, החל להתפתח בשדה משחק צירופים נאה מצידם של הכתומים שניסו לחדור את הגנת סכנין בכדורי עומק, מנגד סכנין ניסתה אף היא לצאת להתקפות נגד, אך הגנת ראשון לציון סיכלה כל איום על שערה ואילצה את התקפת סכנין לסיים את התקפותיה בבעיטות מחוץ לרחבה ולמסגרת.

דקה 38 נרשם רגע מכונן מבחינתה של ראשון לציון שנותרה ללא מאמנה יוסי בילו שהורחק ע"י השופט אביב חגשי, זאת  בעקבות הערה שהעיר בילו לשופט הקו על נבדל שהיה או לא היה, בילו שיצא מהמגרש אמר שרק העיר לקוון משה בראל ש"לא היה אופסייד".

בכל אופן, דקה לאחר מכן כבר ראה גילי לנדאו שהחליף את בילו על הקווים, את נביל גנטוס מסכנין מאיים בבעיטה חזקה, כדור ששרק למשקופו של ספיר צלביאנסקי, שוער ראשל"צ.

בדקת הסיום של המחצית עלתה ראשל"צ ליתרון, קרן  נפסקה לזכותה ויצאה לפועל ע"י אסף לוי שהגביה כדור טוב שנחת בתיבת החמש, מהערבוביה שנוצרה שם התגלגל הכדור כפרי בשל לעברו של מתן מסרי שהשקיף על הנעשה מטר מהקו,  מסרי דחק את הכדור לרשת 0-1 לראשל"צ, עיתוי מושלם מבחינתם.

אל המחצית השנייה עלו בני סכנין נחושים יותר בניסיון לאזן כבר בדקות הפתיחה וכמעט ועלה בידם לעשות זאת לאחר חמש דקות בלבד, אך צלביאנסקי דאג ביציאה נהדרת אל סף רחבתו באומץ רב לגלוש לעבר כדור שבעט חאטיב , כדור שהיה רשום עליו גול.

אך שתי דקות מאוחר יותר, הלחץ של סכנין הכריע את הכתומים, שער נוסף במשחק ממצב נייח, כדור עונשין אידיאלי אלכסוני מחוץ לרחבה מצד שמאל הועלה לרחבה, דור איטח בלם ראשל"צ נגח את כדור הגובה, לרוע מזלו של איטח הכדור פגע היישר בגבו של שאדי חטיב והתגלגל דרדלה לרשת 1-1.

בדקות שלאחר שער השוויון החל לרדת גשם שנדמה היה שמקשה יותר על המקומיים ודוחף את האורחים, שער השוויון הניב ריח של מהפך, סכנין לחצה על הדוושה במטרה לנצל את המומנטום ולבצע מהפך, אך למרות הלחץ והגשם הצליחה הגנת ראשל"צ להרחיק את מרכז הכובד לצד השני, העדות לכך נרשמה בדקה ה- 67, שער נפסל לזכותה של ראשל"צ מחמת הנבדל, דור יוספי מצא בבעיטה את הקורה הימנית, את הריבאונד סיים בריהון ברשתו של עזאם, אך כאמור נקבע בהרמת הדגל של הקוון יניב סעדון שבריהון היה במצב של נבדל.

למרות פסילת השער, המשיכה ראשון לציון לדחוף קדימה במטרה להחזיר לעצמה את היתרון ולהכריע את המשחק, זה הצליח לה 12 דקות לסיום, בריהון שהיה פעלתן בדקות אלו, הצליח להתנער משומרו והעביר כדור עומק שטוח לעברו של דור יוספי שמול עזאם לא נכשל וסיים זאת בצורה חלקה ברשת, 1-2 לראשל"צ.

מכה מוראלית קשה נוספת ניחתה על האורחים מסכנין שתי דקות מאוחר יותר, שחקנה עאודי בדראן הותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים כשראה את הצהוב השני מונף לעברו.

בדקה ה-88, יכול היה יוספי להכפיל את מאזנו ורשם את ההחמצה הגדולה של המשחק, תומר לוי מגינה של ראשל"צ, העביר כדור עומק מחצי מגרשו אל החצי השני בכדור עומק שטוח למרחק של יותר מחמישים מטר, הכדור שפילח את הגנת סכנין, הותיר את יוספי ובר אלון, חלוצי ראשל"צ בודדים מול עאזם, יוספי התקדם עם הכדור ובמקום להעביר כדור לעברו של אלון שרץ עימו במקביל, העדיף לחלוף על פניו של עזאם שהצליח להרחיק בצורה טובה.

המשחק שהיה ספורטיבי כמעט לכל אורכו, הסתיים באקורד צורם בדקה האחרונה של תוספת הזמן, הדקה בה ראה כובש השער שאדי חטיב, את הכרטיס האדום כשאיבד את העשתונות ופגע ללא כדור בשחקן ראשוני, אירוע שמיד לאחריו שרק השופט חגשי לסיום.

ניצחון חשוב ביותר להפועל ראשל"צ במסגרת ניסיונה לחמוק מהתחתית הלוהטת, אך בשבוע הבא מחכה לה בקרית שלום משוכה גבוהה בדמות מכבי תל אביב שעסוקה במאבקי האליפות, מנגד סכנין שבשלושת משחקיה האחרונים לא הפסידה וכבר הצליחה לעלות מהמקום האחרון, שבה אליו ותארח בביתה את מכבי פתח תקווה.  תגובות אחרונות


החברים של raanan
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל