משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
רענן לוי
תאריך לידה
12/07/1961
קבוצה
הפועל רמת גן אפרים
תפקיד
מגן ימני
+ לפרופיל המלא

נוער לאומית: הפועל כ"ס – הפועל ראשל"צ 0-1 (0-0) / רענן לוי

מתוך: הבלוג של רענן לוי
על ידי: raanan
פורסם ב: 30/01/2011 13:05:45

משחק נוסף שבו נגזלו נקודות מקבוצת הנוער של הפועל ראשל"צ, בו היא מציגה משחק טוב מיריבתה אך בסיומו נותרת ללא מאום, הגוזלת התורנית הפעם היא הפועל כ"ס שהסתפקה בשער בודד אחד שכבש גיא מלמד בדקה ה- 70 והעניק לקבוצתו את הניצחון 0-1 קטן.

שחקני שתי הקבוצות פתחו את המשחק כאילו ישנן משקולות על רגליהן, הניסיון לשלוט במרכז השדה למן הפתיחה, גרם למשחק מפוזר משני עברי המתרס, היה קשה להבחין בצירופי מסירות ובמהלכי כדורגל מסודרים.   אט אט היו זה הכתומים מראשל"צ שידעו  לחבר את המסירות עד לרחבת הירוקים אך לא מעבר לזה, המארחים מכפר סבא, הופתעו מהקבוצה שניצבה מולם שהניעה כדור במרכז השדה, בצורה שוטפת ומגלה שליטה במרכז השדה, השליטה עצמה כאמור, הייתה אופטית ומטעה, שכן הראשונים התקשו לייצר מצבים מסוכנים ע"י שערו של אמיר שמיר ולא נרשמה בעיטה מאיימת למסגרת במהלך כל המחצית הראשונה. הבעיטות הראשונות למסגרת היו דווקא נחלתם של הכפר סבאים, דקה 44, נועם איבגי החלוץ בחן את ערנותו של רואי משפתי ובעט חזק, כדור שאילץ את משפתי להדוף, דקה מאוחר יותר ניסה את כוחו בן אז'ובל המקומי בבעיטת יעף ששרקה למשקוף, אלו שני האירועים ה'מסעירים' היחידים שהיו במחצית הראשונה שהייתה משמימה ועקרה. ראשל"צ שולטת, כ"ס מסוכנת.

לא בדיוק היה ברור לאן תישוב הרוח במחצית השנייה, האם ראשון לציון תצליח לתרגם את יתרונה במרכז השדה לשערים ? או שכפר סבא תמשיך ותהייה מסוכנת במתפרצות ? דקה 54 החלה להסתמן המגמה, יובל יעקובוביץ הצליח להסתנן לרחבת ראשל"צ ובעט מימין כדור שהיה יותר קרוב לקורת שערו השמאלית של משפתי. דקה 62 כבר התבססה המגמה שכפר סבא קרובה יותר לשער, למרות חוסר שליטה בשדה, היה זה איבגי ששוב איים על שערו של משפתי לאחר סדרת מסירות ברחבת האורחים.

חמש דקות מאוחר יותר רשמו הירוקים לבנים של כפר סבא מצב מסוכן נוסף, גיא מלמד שנכנס כמה דקות קודם אותת לראשונה למשפתי ובעט שטוח וטוב למסגרת,  משפתי הצליח להדוף ברגלו, ראשון לציון רשמה את המצב המסוכן שיצרה מבחינתה רק בחלוף 69 דקות תמימות, בדקה זו נרשמה הזדמנות כפולה, תחילה היה זה עומר אצילי שניסה בבעיטה למסגרת, אך שמיר הצליח להדוף לעברו של מתן מסרי שבעט מקרוב מעל למשקוף.  דווקא אחרי ניסיונות אלו הגיע השער הבודד במשחק, כדור גובה ארוך נשלח ממרכז המגרש לעברו של איבגי שעמד על סף הרחבה ונגח לאחור, אל הכדור המתגלגל רצו שניים, משפתי מראשל"צ וגיא מלמד שהצליח להקדים את משפתי ברגע האחרון והסיט תוך כדי גלישה את הכדור אל עבר המסגרת, הכדור התגלגל לו לאיטו עד שנעצר ברשת, שער מארץ הדרדל'ה. 0-1 לכ"ס.

שער היתרון של הכפר סבאים, הוציא אויר מריאותיהם של הכתומים שאולי עוד איכשהו האמינו שיוכלו לצאת עם נקודה, אך חוסר המחץ הטוטאלי בחלק הקדמי, לא הותיר מקום לאופטימיות, ראשל"צ החזיקה את הכדור, שלטה, אך לא השכילה לפצח את ההסתגרות של המקומיים והותירו את רשתו של שמיר נקיה עד לשריקת הסיום של המשחק.

כפר סבא מבחינתה באה עשתה את העבודה ויצאה עם שש נקודות מהמפגשים ביניהם, הכנה מצוינת לקראת משחקה במחזור הבא מול מכבי פ"ת, ראשל"צ  ש'למזלה', יריבותיה לתחתית הפסידו אף הן, תפגוש בשבוע הבא 'כאב ראש' לא קטן בדמות מכבי חיפה, בסופרלנד, משחק מעניין של שתי קבוצות ש"חייבות" לנצח, כל אחת מסיבותיה היא.  תגובות אחרונות


החברים של raanan
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל