משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מוטי פוזיילוף
תאריך לידה
18/01/1983
קבוצה
הכח מכבי עמידר רמת גן 1
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

ירין חסן לקראת אליפות אירופה לנוער בפורטוגל

מתוך: הבלוג של מוטי פוזיילוף
על ידי: moti1983
פורסם ב: 11/10/2012 06:10:33

באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

קפטן נבחרת הנוער של ישראל לקראת טורניר מוקדמות אליפות אירופה בפורטוגל: "אנחנו מתכוונים לסיים את הטורניר עם אחד משני כרטיסי המעבר למשחקי טורניר ההעפלה"

נבחרת הנוער של ישראל המריאה אמש (ג') לפורטוגל, שם תשתתף החל ממחר בטורניר מוקדמות אליפות אירופה. בבית של ישראל משחקות הנבחרת המקומית, צרפת ולטביה.

המשימה של הנבחרת והמאמן אלי אוחנה היא לסיים באחד משני המקומות הראשונים, כאשר אם תצליח תתחרה הנבחרת על הזכות להעפיל לאליפות אירופה שתיערך בשנה הבאה.

קפטן נבחרת הנוער הוא בלם מכבי נתניה בן ה-18.5, ירין חסן. לקראת היציאה למוקדמות אליפות אירופה, אמר חסן לאתר ההתאחדות לכדורגל: "אנחנו יוצאים לפורטוגל במטרה מוצהרת אחת - להעפיל לשלב העילית. אנחנו טסים עם אמונה ביכולת שלנו להתמודד כשווים מול שווים עם הנבחרות המובילות באירופה כמו פורטוגל וצרפת".

הקפטן סיפר על הנבחרת הנוכחית: "החבורה המרכיבה את נבחרת הנוער שלנו צועדת יחדיו כבר למעלה משנה וחצי. עברנו ביחד כברת דרך ארוכה, בה הגענו להישגים  יפים כמו הזכייה בטורניר צ'לה בסרביה ובטורניר של בלארוס.  התמודדנו עם נבחרות אירופיות מן הדרג העליון כמו בלגיה ואוקראינה, וצברנו את הביטחון והניסיון שעמם נגיע לטורניר בפורטוגל. 

"בנבחרת ישנם שחקנים איכותיים המתאמנים בקבוצות הבוגרות שלהם כמו גדי קינדה, עומרי פרל, רועי עטר, איתי מנצור ויניב זריהאן. ההגנה שלנו חזקה, הקישור איכותי וגם שחקני ההתקפה מהירים ובעלי יכולת כיבוש שערים".

על הנבחרת המארחת, פורטוגל, אמר חסן: "שיחקנו נגדם בישראל בטורניר החורף האחרון והפסדנו 3:1. מדובר בנבחרת מעולה, טכנית במיוחד, היודעת לשלב במשחקה יכולות של משחק קשוח עם כושר גופני גבוה. לאחרונה נשמעים קולות של כאלה המספידים את נבחרת הנוער שלנו, אבל מבחינת המאמן אלי אוחנה וכל השחקנים אנחנו נתכונן לקראת המשחק עם נבחרת את פורטוגל ונלמד עליה כל מה שניתן ללמוד. נתמודד איתם בעמדה של שוויון בכל התחומים". 

על הנבחרות הנוספות - צרפת ולטביה, אמר הקפטן מנתניה: "שתי הנבחרות הללו אינן מוכרות לנו, אבל לפני הטיסה לטורניר התחלנו ללמוד עליהן ועל אופן משחקן באמצעות דיסקים ממשחקים האחרונים שלהן. ניתחנו את המשחקים הללו ומהם הסקנו מסקנות. הכדורגל הצרפתי מוכר לנו פחות או יותר, כאשר ללא כל ספק הנבחרת הצרפתית תהיה אחת הנבחרות שתאבק על אחד משני הכרטיסים לשלב הבא. בשנים האחרונות צרפת היא מדינה שיש לה נבחרות צעירות איכותיות. את לטביה איננו מכירים כלל ועד ערב המשחק היא נבחרת אלמונית מבחינת נבחרת ישראל".

חסן סיכם: "בכל מקום מפגש של השחקנים, הן במגרש והן מחוצה לו, אנחנו משוחחים על הטורניר בפורטוגל. הנבחרת שלנו נחושה להצליח ומאמינה שתעפיל לשלב הבא. אנו יוצאים לטורניר מוכנים ומצוידים בכלים שנתנו לנו המאמנים אלי אוחנה וחיים כהן. אנחנו מתכוונים לסיים את הטורניר עם אחד משני כרטיסי המעבר למשחקי טורניר ההעפלה".  תגובות אחרונות


החברים של moti1983
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל