משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מוטי פוזיילוף
תאריך לידה
18/01/1983
קבוצה
הכח מכבי עמידר רמת גן 1
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

ילדים א': פתיחה ברגל שמאל להפועל ראשל"צ

מתוך: הבלוג של מוטי פוזיילוף
על ידי: moti1983
פורסם ב: 16/10/2012 16:05:04

מאת: אביחי חיים - באדיבות אתר "ראשוניה"

בשעה 9:00 ביום שבת חמים ונעים, נפתח המחזור הראשון של ליגת הילדים. בכל רחבי הארץ החלו להתרוצץ ילדודס על כר הדשא, מתרגשים וחולמים שיום אחד הם יגיעו לרמות הגבוהות של הכדורגל הישראלי.

במגרש הסינטטי לעיני כ-60 צופים בני משפחותיהם של השחקנים, אירחה אמש (ש') הפועל ראשון לציון ווימן את מכבי תל אביב שלמה בפתיחת המחזור הראשון של העונה. ניכר היה לראות את ההתרגשות של הילדים על כר הדשא לפני שריקת הפתיחה, אך בעת שהיא הגיעה התחילה המלחמה על המגרש.

שחקני ראשוניה שלטו בכדור, הניעו אותו בחוכמה מצד לצד אך לא השכילו לכבוש. במחצית הראשונה חלוציה של ראשוניה, הגיעו ל3-4 מצבים שמהם היו צריכים לכבוש אך שוערה של מכבי ת"א עמד במקום וזינק לכל עבר.  ככל שהתפתח המשחק, מכבי ת"א שבדקות הראשונות כלל לא הייתה קיימת על המגרש החלה לסכן את שוערה של ראשל"צ, אלעדי אזולאי שהיה מצוין לאורך כל המשחק. אזולאי שהגיע במטרה לשמור על שער נקי, נלחם על כל כדור שהגיע לעברו ועשה את הכל על מנת לא לספוג מה שלא עזר לו.

כולנו יודעים שהכדורגל הוא לפעמים אכזרי, ואם אתה לא כובש אז אתה סופג. בדקה ה-72 (90)  איבוד כדור של שחקני ראשל"צ במרכז המגרש, השתלט עליו שחקן מכבי שהכניס כדור עומק נסדר לעבר החלוץ, אלעדי ראה זאת וניסה לקחת את הכדור אך הכשילו בתוך הרחבה. בספסל הראשל"צי אומרים: פנדל גבולי מאוד לא כל אחד היה שורק לזה". אך לצערם זה לא משנה, ומכבי ת"א עלתה ליתרון לא ממש מוצדק בדקה האחרונה של המשחק. כל כך חבל שבמחזור הראשון של העונה ראשוניה מפסידה, אבל זה רק תחילת הליגה.

בשבוע הבא, הילדים של יונתן שמל ומשה אברהמי יוצאים למשחק חוץ לא קל נגד בני יהודה. המשחק התקיים בשכונת התקווה וראשוניה רוצה לחזור "מהשכונה" עם מלוא הנקודות. עם יד על הלב, לפי המשחק נגד מכבי ת"א הם בהחלט יכולים לעשות זאת.

הרכב ראשל"צ: אזולאי אלעדי, מדר ירין, ליבגוט אמית, כהן אופק, ציפאני איתי, אברג'יל דור, זוארס טל, נשר יעקב, הלל תהל, בסטקר יקיר, שמאי עידו. מחליפי ראשל"צ: אייבזו ניב אריה, ארמוזה יצחק, סעדיה דניאל, פרנסיס יובל, אספה סטני, בן סימון אלמוג, סבג יהונתן.   תגובות אחרונות


החברים של moti1983
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל