משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה נערים א
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי חיפה יואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נערים א': שון וייסמן, חלוץ מכבי חיפה, שמח אחרי העליה עם הנבחרת לשלב העילית

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה נערים א
על ידי: חיפה2
פורסם ב: 25/10/2012 18:09:52

באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

חלוץ נבחרת נערים א' של ישראל כבש 4 שערים בטורניר המוקדמות ומקווה להמשיך ביכולת גם בשלב הבא: "אחרי כל גול אני מנשק באהבת אמת את דגל ישראל שעל החולצה"

בשבוע שעבר העפילה נבחרת נערים א' של ישראל עם מאמנה אלון חזן לשלב העילית של  מוקדמות אליפות אירופה. שחקני נבחרת הנערים ימתינו כחודש ימים עד להגרלה בה יקבע היכן ונגד אלו נבחרות תתמודד ישראל בחודש מרץ על הכרטיס לאליפות אירופה.

חלוץ נבחרת ישראל ומכבי חיפה, שון וייסמן בן ה-16.5, כבש ארבעה שערים בטורניר המוקדמות בקרואטיה וסיים אותו  כמלך השערים. בטורניר השתתפו, בנוסף לישראל, נבחרות קרואטיה, טורקיה וקזחסטן.

בראיון מיוחד לאתר ההתאחדות לכדורגל, מספר וייסמן: "טסנו לטורניר בקרואטיה במטרה לחזור לישראל עם אחד משני הכרטיסים לשלב הבא ואני שמח שעמדנו במטרה שלנו. הנבחרת שלנו חזקה ומלוכדת. האמנו מהתחלה כי המשימה אפשרית ולא נשברנו לאחר שכשלנו במשחק הפתיחה נגד קרואטיה". 

וייסמן, תלמיד פנימיית כפר גלים של מכבי חיפה, מוסיף: "לאחר ההפסד 2:1 לקרואטיה קיימנו אסיפה עם המאמן אלון חזן. חזן עודד אותנו ואמר כי המשימה לעלות לשלב העילית היא ברגליים שלנו. המאמן העניק לנו תחושה כי הוא מאמין בנו, ואנחנו ידענו כי פני הדברים ישתנו במשחקים הבאים. למשחק נגד נבחרת טורקיה החזקה עלינו כדי לרדת מכר הדשא כמנצחים".

ואכן, נבחרת הנערים ניצחה את נבחרתה של טורקיה לאחר מאבק קשוח בתוצאה 2:4, כאשר במשחק זה כבש שון שני שערים. "פתחנו את המשחק נגד טורקיה בפיגור, כאשר ספגנו שער מוקדם", הוא נזכר. "אבל זה  לא שבר אותנו, ההיפך הוא הנכון. הסתכלנו אחד על השני והאמנו שאפשר לעשות את זה. כבשתי את שער השיוויון ופתאום ראיתי את כל החבר'ה עליי. חשבתי על אמא שלי, ורדה, ועל הסמל שעל החולצה שלי. הרגשתי כי אנחנו בדרך לניצחון. במחצית השנייה עלינו למגרש כמו משוגעים עם מטרה אחת ברורה – ניצחון. בסיום המשחק ירדנו מחובקים ומאושרים עם שער נוסף שלי ועם תוצאה ענקית, כשגם שחקני טורקיה כיבדו את היכולת שלנו".

וייסמן וחבריו התכוננו למשחק האחרון והקובע נגד נבחרת קזחסטן, בידיעה כי ניצחון ישראלי יבטיח את המקום השני ואת הכרטיס לשלב העילית. "עלינו למגרש עם רוח גבית ותמיכה של הצוות המקצועי", מספר החלוץ הצעיר. "בשיחות בין השחקנים הכרנו בחובתנו להמשיך בקו בו התחלנו כאשר זכינו בטורניר החורף לנערים עד גיל 16, בטורניר ראצ'קובה ובמקום השני בטורניר ארבע האומות בגרמניה. המשחק נפתח בשני שערים שלנו, כאשר קזחסטן הצליחה לחזור למשחק ולקבוע תיקו 2:2. לא נלחצנו, השורות אורגנו מחדש ובסיום ניצחנו בתוצאה המוחצת 2:6 .כך סיימנו את הטורניר המוצלח, כשמספר השערים שכבשתי בטורניר הגיע לארבעה".

וייסמן, שאוהב להפגיש את הכדור עם הרשת, ממתין לקריאה של מאמן הנוער במכבי חיפה, אריק בנאדו, כדי לעלות לקבוצת הנוער של המועדון. בינתיים, הוא מרוכז בנבחרת: "אחרי כל גול אני מנשק באהבת אמת את דגל ישראל שעל החולצה. אין מאושר ממני לשוב עם חבריי למרכז המגרש אחרי שהכדור עובר את קו השער. חבריי ואני כבר מצפים להגרלת שלב העילית ולהמשך ההכנות. אנחנו מבטיחים שלא לאכזב".  תגובות אחרונות


החברים של חיפה2
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל