משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה בעטה בדלי

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 01/03/2015 08:29:30

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור ה- 20 של ליגת טוטו לנוער, התארחו הירוקים ב"וולפסון" אצל האדומים מתל אביב. מוחמד עוואד, כבש צמד (2', 25'), והעניק יתרון לירוקים. אך, יאיר בומשטיין, (75', 87') החזיר את הפועל תל אביב למשחק. (צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש). הירוקים החמיצו הזדמנות לצמצם את הפער ממכבי ת"א לשלוש נקודות.

הירוקים הצעירים, קיוו להמשיך את המומנטום החיובי. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).הירוקים הצעירים, קיוו להמשיך את המומנטום החיובי. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים הצעירים, קיוו להמשיך את המומנטום החיובי. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).שון וייסמן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, פתח בהרכב הקבוצה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, אנחנו נמשיך לעשות את העבודה שלנו." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).אברהם אבוקרט, אנחנו נמשיך לעשות את העבודה שלנו." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, אנחנו נמשיך לעשות את העבודה שלנו." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה הגיעה למשחק לאחר הניצחון היוקרתי בדרבי, חניכיו של אברהם אבוקרט, רצו להמשיך את המומנטום החיובי., וזאת לאחר שבמהלך המחצית הראשונה הגיעה הבשורה מאשדוד - הבשורה שבישרה שמכבי ת"א, מוליכת הטבלה, נחלה הפסד 2:1 באשדוד, מה שאומר שניצחון חיפאי היה מביא לצמצום הפער בפסגת הטבלה לשלוש נקודות. החלוץ, שון וייסמן, פתח בהרכב הקבוצה, לאחר שבשבועות האחרונים מוצא עצמו חלק מהסגל של הקבוצה הבוגרת. המשחק החל בצורה מושלמת עבור הירוקים, כאשר כבר לאחר 2 דקות, החלוץ המוכשר, מוחמד עוואד, עלה נפלא לכדור קרן ומצא את הרשת של הקבוצה האדומה מתל אביב והעניק יתרון מהיר לבחורים של אברהם אבוקרט. מכבי "שמואל" חיפה, לא הסתפקה בכך, והמשיכה ללחוץ במטרה להכפיל את יתרונה כאשר המוציא לפועל העיקרי מוחמד עוואד הפעלתן, שפעם אחר פעם מצליח להשתחרר מהשמירה של שחקני ההגנה, ובדקה ה - 25', לאחר שים כהן, העביר כדור נפלא לרחבה, מוצא החלוץ, את השני של הקבוצה ומשלים צמד נפלא! עד להפסקה, חיפה הגיעה לעוד מספר מצבים, אך לא הצליחה לתרגם זאת לשערים נוספים. עם פתיחת המחצית השנייה, ניתן היה להבחין בהאטה בקצב המשחק מצד הקבוצות, הירוקים, שיחקו בצורה מבוקרת, תוך תצוגה טקטית ויציאה להתקפות מהירות, הפועל תל אביב ניסתה לחזור למשחק על ידי מספר מצבים קורצים ובדקה ה- 75' הצליחה לצמק משער של יאיר שפונגין, שבעט חזק לפינה הימנית של בומשטיין. בדקה ה – 87' רגע שנוי במחלוקת, קרן של האדומים מוגבה לתוך הרחבה והשופט מחליט לשרוק לפנדל בטענה לנגיעת יד ירוקה ברחבה. יאיר שפונגין, ניגש לבעוט ומצליח לכבוש ובכך, משווה את התוצאה ובאופן אישי משלים צמד. עד לסיום, הירוקים לא מצליחים להשיב את היתרון, ולאחר 4 דקות של תוספת זמן השופט מסיים את המשחק.

מאמן הקבוצה, אברהם אבוקרט, התראיין בסיום המשחק: "במחצית הראשונה היינו מצוינים, במחצית השנייה הורדנו את קצב המשחק, בחצי השני הם היו יותר טובים מאיתנו, אך למרות זאת היינו צריכים לנצח את המשחק, אנחנו ממשיכים הלאה. 
המאמן, המשיך ואמר: "במחצית הראשונה היה קצב מאוד גבוה, ולאחר העבודה וההשקעה בחצי הראשון, ירד הקצב בחצי השני, להפועל תל אביב לא היה מה להפסיד, ניסו לתקוף ולחזור למשחק." 
לסיכום, אמר אבוקרט: "אנחנו נעשה את העבודה שלנו, אנחנו רוצים שכל שנה יהיו לנו שחקנים טובים שישתלבו בליגת העל."


מוחמד עוואד, ממשיך לכבוש. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).מוחמד עוואד, ממשיך לכבוש. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מוחמד עוואד, ממשיך לכבוש. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, התכבד בבישול. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).ים כהן, התכבד בבישול. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, התכבד בבישול. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מהלך המשחק:

דקה 2': הירוקים הצעירים עולים ליתרון מוקדם במשחק! מוחמד עוואד, נוגח נפלא כדור קרן משמאל היישר לרשת ו - 1:0 למכבי "שמואל" חיפה.

דקה 13': מוחמד עוואד, היה קרוב להשלים צמד, כאשר מוצא עצמו בתוך הרחבה ומשגר כדור מעט קופצני אל משקוף השער.

דקה 25': ים כהן, פרץ באגף שמאל והעביר כדור שטוח לרחבה שמצא את מוחמד עוואד הפעלתן שלא מתבלבל וכובש את השני של הירוקים ומשלים צמד!

דקה 29': עמית זנטי, בפריצה נפלאה מצד שמאל, הקשר הצעיר, עושה הכל נכון וכשמוצא עצמו כ – 16 מטר אלכוסנית בועט כדור חכם לפינה הרחוקה שחולפת קרוב לקורה.

דקה 34': עוואד, קרוב להשלים שלושער, הרמה של ג'אפר לרחבה שמוצאת את ראשו של החלוץ, שנוגח טוב אך, הכדור מפספס את המסגרת במעט.

דקה 36': שון וייסמן, מצליח להתנער מהשמירה בתוך הרחבה ומשחרר בעיטה חזקה ושטוחה והשוער מצליח להדוף את הכדור.

מחצית שנייה:

דקה 59': הפועל תל אביב מגיעה למצב קורץ, עדן הרשקוביץ' מנסה בבעיטה שטוחה לפינה, אך הכדור חולף סמוך לקורתו של בומשטיין.

דקה 72': ערבוביה ברחבה של הירוקים, במהלכה האדומים, מנסים לדחוק את הכדור לרשת, אך, ההגנה הירוקה מצליחה להסתדר עם הניסיונות והכדור יוצא לקרן.

דקה 75': הפועל תל אביב מצמקת את התוצאה ל - 2:1. יאיר שפונגין, מקבל כדור בתוך הרחבה ובועט חזק בחצי גובה לפינה הימנית של בומשטיין.

דקה 87': יאיר שפונגין, משווה את התוצאה עבור הפועל תל אביב לאחר שמדייק מהנקודה הלבנה.

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, דניאל טוויזר, יהב גורפנקל, נטע לביא, ים כהן, ערן ביטון, עמית זנטי, מוחמד עוואד ושון וייסמן.

כן שותפו: איתן וולבלום, רז מאיר.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל