משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה עמדה איתן מול אשדוד

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 07/03/2015 15:21:46

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור ה - 21 של ליגת טוטו לנוער, מכבי "שמואל" חיפה אירחה את מ.ס אשדוד ב"קצף" כשרוחות חזקות נשבו במתחם. שער של איתן וולבלום (82') העניק ניצחון חשוב לירוקים ו-3 נקודות יקרות. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט: "רצינו לנצח לשמור על הנקודות בבית." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).אברהם אבוקרט: "רצינו לנצח לשמור על הנקודות בבית." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט: "רצינו לנצח לשמור על הנקודות בבית." צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים הצעירים, חוגגים את הניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).הירוקים הצעירים, חוגגים את הניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים הצעירים, חוגגים את הניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

במסגרת המחזור ה - 21 של ליגת טוטו לנוער, מארחת מכבי "שמואל" חיפה את מ.ס אשדוד. המאמן, אברהם אבוקרט, העלה הרכב זהה להרכב שפתח נגד במשחק התיקו נגד הפועל תל אביב בשבוע שעבר. החלוץ, שון וייסמן פתח בהרכב הקבוצה. רוחות מזרחיות חזקות השתוללו ב"קצף" עם שריקת הפתיחה אשר הקשו על השחקנים. המחצית הראשונה התנהלה ברובה במרכז המגרש, אשדוד הגיעה להזדמנות טובה בפתיחה, והירוקים, הגיעו למצב מסוכן בדקה ה- 20 כששון וייסמן, ניסה להעלות ליתרון אך שוער אשדוד, איתי דואני היה במקום. לקראת סוף המחצית הראשונה, יהב גורפנקל, נפצע בשפה התחתונה עקב התנגשות, מה שאילץ את אברהם אבוקרט, לבצע חילוף ולהכניס את רז מאיר.

המחצית השנייה נפתחה בדומה לראשונה, כאשר מ.ס אשדוד הגיעה עם פתיחת המחצית למצב מסוכן. אשדוד, המשיכה לסכן את השער של הירוקים, אך פעם אחר פעם טל בומשטיין נמצא במקום ושמר על שערו נקי. חניכיו של אברהם אבוקרט, מצאו את השער, בדקה ה- 82, כאשר המחליף, איתן וולבלום, בעט כדור שפגע בשחקן הגנה ונחת בשערו של איתי דואני. לקראת סיום המשחק, הכניס המאמן, את הבלם אחמד צביח על מנת לשמור על התוצאה.

אברהם אבוקרט, התראיין בסיום המשחק והתייחס לניצחון: "היום ראינו קבוצות ששיחקו כדורגל טוב, למרות הרוח. לשחקנים מגיע כל הכבוד שהתעלו על מזג האוויר הלא קל. רצינו לנצח ולאחר שבוע שעבר שאיבדנו נקודות בדקה ה- 88, רצינו לנצח ולשמור על הנקודות בבית."

מהלך המשחק:

דקה 3': מ.ס אשדוד מגיעה למצב ראשון מסוכן, כאשר חלוץ הקבוצה, דוידי מוצא עצמו ברחבה של הירוקים ובועט למסגרת, אך בומשטיין נמצא במקום.

דקה 19': הירוקים קרובים ליתרון, שון וייסמן מקבל כדור עומק ומוצא עצמו מול שוער אשדוד, איתי דואני, החלוץ, מנסה להקפיץ קלות מעליו, אך האחרון מצליח להדוף את הניסיון.

מחצית.שנייה:

דקה 47': בדיוק כמו במחצית הראשונה, אשדוד מגיעה למצב מסוכן עם פתיחת המחצית, כשחלוץ אשדוד חודר לתוך הרחבה ובועט לפינה, אך הכדור חולף סמוך לקורה.

דקה 60': אשדוד מגיעה למצב נוסף בהתקפה מתפרצת שמצאה את אספה מזווית לא קלה בועט למסגרת ומוצא את בומשטיין למקום.

דקה 81': דין דויד, מקבל כדור שמשאיר אותו לבד מול במושטיין, אך השוער הירוק נמצא שוב במקום.

דקה 82': איתן וולבלום מעלה את מכבי "שמואל" חיפה ליתרון!המחליף, בועט כדור שפוגע בשחקן הגנה ונוחת בשערו של איתי דואני.

דקה 84': עוואד מעביר כדור לדרוויש, שבועט כדור חזק שננעץ בקורה.

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, דניאל טוויזר, יהב גורפנקל, נטע לביא, ים כהן, ערן ביטון, עמית זנטי, מוחמד עוואד ושון וייסמן.

כן שותפו: רז מאיר, וואליד דרוויש, איתן וולבלום ואחמד צביח.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל