משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה רעננה במיוחד

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 15/03/2015 09:25:57

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור ה-22 של ליגת טוטו לנוער, מכבי "שמואל" חיפה מתאחרת ברעננה אצל הפועל המקומית. שון וייסמן בצמד (31', 49'), ים כהן (34') ועמית זנטי (45') העניקו ניצחון מרשים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה.

שון וייסמן, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).שון וייסמן, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, שער יפה לשחקן הצעיר. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).ים כהן, שער יפה לשחקן הצעיר. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

ים כהן, שער יפה לשחקן הצעיר. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, "השחקנים רצו, עבדו והציגו כדורגל טוב."אברהם אבוקרט, "השחקנים רצו, עבדו והציגו כדורגל טוב."

אברהם אבוקרט, "השחקנים רצו, עבדו והציגו כדורגל טוב."

חניכיו של אברהם אבוקרט, מגיעים למשחק לאחר הניצחון הדרמטי בשבוע שעבר על מ.ס אשדוד, בידיעה שהם חייבים להמשיך במגמה החיובית מהשבועות האחרונים על מנת לשמור על סיכוייה במאבק האליפות. המחצית הראשונה נפתחה בשליטה ירוקה, אך ללא אירועים משמעותיים ברחבה של היריב, הנעת כדור מסודרת של הירוקים כשהם מנסים דרך האגפים לפרוץ את הגנת רעננה. המקומיים הצליחו לשמור על שער נקי כמחצית השעה עד שערן ביטון ושון וייסמן הצליחו בדאבל פס נפלא דרך האמצע לפרוץ את הגנה והחלוץ הירוק מוצא עצמו מול השוער המקומי ולא התבלבל והעניק יתרון מוצדק. בחלוף 3 דקות הירוקים הכפילו את התוצאה כשים כהן מצא עצמו בתוך הרחבה ובבעיטה בחצי יעף מכניע את השוער וקובע 2:0 למכבי "שמואל" חיפה. רגע לפני השריקה למחצית, פריצה באגף שמאל של עלאא ג'אפר, שמעביר כדור לרחבה שמוצא את עמית זנטי שמשחרר בעיטה חזקה שלא משאירה סיכוי לשוער וזה - 3:0. לאחר כיבוש השער, זנטי חגג בהורדת חולצה אשר עורר את כעסם של הצוות המקצועי ובעקבות כך, השחקן הוחלף במחצית, ווליד דרוויש תפס את מקומו.

האקט החינוכי התברר כמוצלח כשדרוויש, 4 דקות על המגרש מבשל לחלוץ הירוק, שון וייסמן, שמשלים צמד. לאחר מכן, הקצב במשחק מעט נרגע, חיפה המשיכה להניע כדור ואף הגיעה להזדמנויות נוספות, אך עד לסיום לא נכבשו שערים נוספים ולאחר תוספת זמן של 3 דקות, השופט שרק לסיום המשחק ומכבי "שמואל" חיפה רושמת ניצחון נאה ואוספת 3 נקודות ואף מצמקת את הפער מהספגה ל-3 נקודות.

מאמן הקבוצה, אברהם אבוקרט, התראיין בסיום המשחק והתייחס לתצוגה של חניכיו: "אני מרוצה מאוד, ניצחנו בתוצאה מכובדת ויפה, השחקנים רצו, עבדו והציגו כדורגל טוב.

על החילוף של עמית זנטי: "מאוד היינו מרוצים מזנטי, מדובר באקט חינוכי, חבל מאוד ששחקן צעיר מוריד חולצה ומשתולל איתה, זה לא מתאים ולא הולם."

על המצב בטבלה: "הליגה עוד ארוכה, צריך לכבד את כל הקבוצות בליגה שלנו, אנחנו שואפים תמיד למקום הראשון."

מהלך משחק:

דקה 20': כדור שמורחק על ידי ההגנה המקומית מגיעה לעמית זנטי, שמניף את רגלו ובועט נפלא, אך השוער נמצא במקום והודף לקרן.

דקה 31': ערן ביטון ושון וייסמן בדאבל פס נפלא, שמשאיר את החלוץ לבד מול השוער, ומשם וייסמן,לא מתבלבל ומעלה את מכבי "שמואל" חיפה ל - 1:0.

דקה 34': הירוקים לא מורידים את הרגל מהגז, ובחלוף 3 דקות בלבד, ים כהן מנצל ערבוביה בהגנה ומקרוב מכניע את השוער המקומי וזה כבר 2:0.

דקה 45': עלאא ג'אפר פורץ באגף שמאל ומוצא את עמית זנטי, שמשחרר בעיטה חזקה שלא משאירה לשוער שום סיכוי והתוצאה כבר 3-0.

מחצית שנייה:

דקה 49': מהלך מצוין של ווליד דרוויש, שמוצא את שון וייסמן, שמקרוב דוחק את הכדור לרשת ומשלים צמד!

דקה 54': בומשטיין, נמצא במקום ומצליח להדוף לקרן בעיטה מסוכנת מצד רעננה.

דקה 92': המחליף גל קתבי, מצא את הרשת אך שערו נפסל בטענה לנבדל.

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, רז מאיר, איתי וולבלום, נטע לביא, ים כהן, ערן ביטון, עמית זנטי, מוחמד עוואד ושון וייסמן.

כן שותפו: ווליד דרוויש, גל קתבי. אחמד צביח, עומר כהן, פארס מרג'יה.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל