משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה כבשה שלישיה בבירה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 28/03/2015 16:12:05

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור ה - 24 של ליגת טוטו לנוער, התארחה מכבי "שמואל" חיפה בבית וגן אצל בית"ר ירושלים. שערים של איתן וולבלום (23'), עמית זנטי (28'), ומוחמד עוואד (50'), סידרו ניצחון נאה לירוקים הצעירים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה, רוצים להמשיך את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).מכבי "שמואל" חיפה, רוצים להמשיך את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה, רוצים להמשיך את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

חגיגה ירוקה לאחר כיבוש השער הראשון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).חגיגה ירוקה לאחר כיבוש השער הראשון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

חגיגה ירוקה לאחר כיבוש השער הראשון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים יכולים להיות שבעי רצון מהניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).הירוקים יכולים להיות שבעי רצון מהניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

הירוקים יכולים להיות שבעי רצון מהניצחון. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

חניכיו של אברהם אבוקרט, התארחו בביתה של בית"ר ירושלים בבית וגן. הירוקים, הגיעו למשחק במטרה להמשיך את התקופה הטובה מהשבועות האחרונים, במהלכה מכבי "שמואל" חיפה, צימקה משמעותית את הפער מהפסגה שבשלב מסוים עמד על פער דו ספרתי וכעת עומד על 3 נקודות בלבד. המאמן, אברהם אבוקרט, השיב את מוחמד עוואד להרכב הקבוצה ופתח לצידו של שון וייסמן בחוד הקבוצה.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטה של הירוקים, ובכך סיפקו הצהרה על כוונותיהם בהמשך. הבחורים של אברהם אבוקרט, שלטו ואף הגיעו למספר מצבים מסוכנים, כאשר בדקה ה 23' השליטה תורגמה ליתרון, איתן וולבלום, נגח את היתרון. הירוקים הצעירים, לא הרפו וכעבור 5 דקות מצאו את השני מרגלו של עמית זנטי (28'), עד למחצית, הקבוצה המשיכה להכתיב את הקצב, אך לא כבשה שערים נוספים.

המחצית השנייה נפתחה עם שער של מוחמד עוואד (50'), שהעלה את חיפה ל - 3:0. לאחר השער השלישי, המשחק מעט נרגע, בית"ר ירושלים בניסיונות למזער נזקים, ולקראת סוף המשחק (80'), חניכיו של סמי מלכה, הצליחו למצוא את הרשת של טל בומשטיין ולצמק התוצאה. אך, לא פגמו מהניצחון המרשים של הירוקים הצעירים, וחניכיו של אברהם אבוקרט, יכולים להיות שבעי רצון מהניצחון.

מהלך המשחק:

דקה 16': עמית זנטי, מצא עצמו לבד ברחבה מול שוער בית"ר ירושלים, טמיר ללו, אך בעט לגופו של ללו.

דקה 20': מוחמד עוואד בנגיחה טובה שמפספסת במעט את מסגרת השער של בית"ר.

דקה 23': הגבהה מצד ימין לתוך הרחבה מוצאת את ראשו של איתן וולבלום, שנוגח נפלא ומכניע את טמיר ללו, ומעניק יתרון לירוקים הצעירים!

דקה 25': עמית זנטי מנצל איבוד של ההגנה הירושלמית ומשחרר בעטה ומ-11 מטרים שננעצת במשקוף השער.

דקה 28': 3 דקות לאחר שנעץ כדור למשקוף השער, עמית זנטי דאג להיכנס לרשימת הכובשים. זנטי איפס את רגלו והפעם הבעיטה מצאה רק את הרשת, 2:0 לחיפה!

דקה 30': חניכיו של אברהם אבוקרט, לא מרפים ומחפשים להגדיל את היתרון. ויסמן בבעיטה מתוך הרחבה, מוציאה מטמיר ללו הדיפה מרשימה.

דקה 31: בר שלום בבעיטה חזקה , שמוצאת את טל בומשטיין ערני, והשוער הירוק, הודף את הכדור המסוכן לקרן.

מחצית שנייה:

דקה 47': מוחמד עוואד בבעיטה מכ-20 מטרים, השוער המקומי מצליח להדוף.

דקה 50': עמית זנטי, בפריצה על אגף שמאל, מעביר כדור רוחב נפלא שמוצא את מוחמד עוואד, שמקרוב לא מתבלבל ודוחק את הכדור לרשת וקובע 3:0 ירוק!

דקה 70': בבעיטה מסוכנת של אבישי כהן אל עבר שערו של בומשטיין, מפספסת במעט את המסגרת.

דקה 80': אבישי כהן, דוחק מקרוב את את הכדור לרשת ומצמק את התוצאה ל-3:1.

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, רז מאיר, איתן וולבלום, נטע לביא,דניאל טוויזר, ערן ביטון, עמית זנטי, מוחמד עוואד ושון וייסמן.

כן שותפו: ים כהן, אחמד צביח, ווליד דרוויש וגל קתבי.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל