משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי ת
תאריך לידה
01/01/1999
קבוצה
מכבי תל אביב לייבו
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי ת"א מעדה בבאר שבע

מתוך:
על ידי: מכבי תל אביב 1
פורסם ב: 29/03/2015 17:05:40

 

לאחר ניצחון ביתי במחזור הקודם על בית"ר ירושלים, ששימר את פער שלושדות ממכבי חיפה שבמקום השני. 

ג

שתי הקבוצות רשמו משחק מבולבל בדקות הראשונות, אך מכבי היו הראשונים לאיים על שערה של ב"ש כאשר בדקה ה-12 מקס גרצ'קין היה קרוב להבקיע, אך כשל באחד על אחד מול רז רחמים.  בדקה ה-23 סער קלדרון פרץ נהדר על הקו, חלף על פני שני שחקנים של היריבה, הרים כדור נהדר ליונתן כהן שנגח חזק, אך גם הוא נעצר על ידי הרגל של רחמים. הלחץ הצהוב גבר ובדקה ה-26 מהלך קבוצתי נהדר של החלק הקדמי הסתיים עם בעיטה חדה של גרצ'קין, אך גם הניסיון הזה נעצר היטב על ידי שוער ב"ש. בדקה ה-28 הפועל באר שבע עלתה ליתרון כאשרעמראן אלקרינאי ניצל טעות בהגנה הצהובה. הצהובים המשיכו ללחוץ והפעם גרצ'קין כמעט זכה בתואר המבשל כאשר כדור רוחב נהדר שלו הגיע לארמלי שדהר מאחור, אך האחרון החמיץ מקרוב. הצהובים המשיכו ללחוץ, אך המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 0:1 לבאר שבע.

 

עם 21 נקודות שנותרו בקופה של ליגת העל לנוער, יצאה מכבי 'שחר' תל אביב למשחק חוץ קשה מול המקבילה שלה מבאר שבע. החניכים של זיו אריה הגיעו במומנטום חיובי לאחר ניצחון ביתי במחזור הקודם על בית"ר ירושלים, ששימר את פער שלוש הנקודות ממכבי חיפה שבמקום השני.  

עם 21 נקודות שנותרו בקופה של ליגת העל לנוער, יצאה מכבי 'שחר' תל אביב למשחק חוץ קשה מול המקבילה שלה מבאר שבע. החניכים של זיו אריה הגיעו במומנטום חיובי לאחר ניצחון ביתי במחזור הקודם על בית"ר ירושלים, ששימר את פער שלוש הנקודות ממכבי חיפה שבמקום השני.   תגובות אחרונות


החברים של מכבי תל אביב 1
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל