משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה המטירה גשם של שערים

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 12/04/2015 14:16:28

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

במסגרת המחזור ה - 25 של ליגת טוטו לנוער, אירחה מכבי "שמואל" חיפה את הפועל באר שבע. רז רחמים בשער עצמי (7'), איתן וולבלום (40') וצמד שערים של מוחמד עוואד (48' ו - 61'), העניקו ניצחון חשוב לירוקים הצעירים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה, הגיעו דרוכים ונחושים למשחק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).מכבי "שמואל" חיפה, הגיעו דרוכים ונחושים למשחק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה, הגיעו דרוכים ונחושים למשחק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, ביצע שינוי אחד בהרכב. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).אברהם אבוקרט, ביצע שינוי אחד בהרכב. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

אברהם אבוקרט, ביצע שינוי אחד בהרכב. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

טל בומשטיין, הציג יכולת טובה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).טל בומשטיין, הציג יכולת טובה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

טל בומשטיין, הציג יכולת טובה. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מכבי "שמואל" חיפה מגיעה למשחק לאחר הניצחון במחזור הקודם על בית"ר ירושלים. חניכיו של אברהם אבוקרט, מגיעים לישורת האחרונה כשהם צמודים למוליכה (רק בזכות הפרש שערים), מכבי תל אביב. הירוקים מודעים לחשיבות המשחק ומגיעים דרוכים במטרה להכריע את המשחק לטובתם. כל תוצאה פרט לניצחון עשויה להרחיק את הקבוצה מהכרמל מתואר האליפות.

לקראת המשחק, מאמן הקבוצה, אברהם אבוקרט, ביצע שינוי אחד בהרכב שפתח במחזור הקודם, כאשר הציב את יהב גורפינקל באחד-עשר הפותחים.

המחצית הראשונה נפתחה עם גשם שוטף במתחם "קצף" אשר השפיע בדקות הראשונות על המשחק. שחקני שתי הקבוצות החלו בגישושים וניסו להסתגל לתנאי מזג האוויר. כבר בדקה השביעית, הירוקים עולים ליתרון כאשר כדור קרן מוגבה לתוך הרחבה ושוער הפועל באר שבע, רז רחמים, הודף את הכדור היישר לשערו. לאחר כיבוש השער, הפועל באר שבע ניסתה לשוב למשחק ואף הגיע למצב מסוכן, אך השוער הירוק, טל בומשטיין, היה במקום לשמוע על השער נקי. מהדקה העשרים החל בליץ ירוק לשערו של רז רחמים שביכולת טובה מצליח למנוע את הגדלת היתרון. חניכיו של אברהם אבוקרט מצליחים לתרגם את עליונותם במגרש עם שער נוסף בדקה הארבעים של המשחק כאשר איתן וולבלום, דוחק מקרוב פנימה ובכך מכפיל את התוצאה, עד למחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים והבחורים של אברהם אבוקרט, יורדים לחדרי ההלבשה כשהם מוליכים בבטחה.

המחצית השנייה נפתחה בסערה, מוחמד עוואד, העניק את השלישי לזכות הירוקים עם שער מרשים. בחלוף 3 דקות הפועל באר שבע מצאה את השער של בומשטיין והצליחה לצמק את התוצאה. לאחר מכן, הקצב מעט נרגע, אך בדקה ה- 61, מכבי "שמואל" חיפה מצאה את הרביעי משער נוסף של החלוץ הירוק, מוחמד עוואד, אשר מעלה את מספר הכיבושים שלו העונה ל-20! אברהם אבוקרט, החל לבצע מספר שינויים בהרכב על מנת לתת דקות משחק לשחקנים נוספים. שתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים קורצים שיכלו לשנות את התוצאה, אך בסופו של דבר, לאחר תופסת זמן של 5 דקות, השופט שרק לסיום וקבע את ניצחונה ה-18 של הירוקים העונה בליגת טוטו לנוער.

מאמן הקבוצה, אברהם אבוקרט, התראיין בסיום המשחק והתייחס לניצחונה של הקבוצה: "פתחנו את המשחק טוב, שלטנו במגרש ושיחקנו כמו שצריך על אף מזג האוויר הקשה, אני מרוצה מהתוצאה".


איתן וולבלום, הכפיל את היתרון לירוקים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).איתן וולבלום, הכפיל את היתרון לירוקים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

איתן וולבלום, הכפיל את היתרון לירוקים. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, פעלתן כהרגלו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).שון וייסמן, פעלתן כהרגלו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

שון וייסמן, פעלתן כהרגלו. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מוחמד עוואד, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).מוחמד עוואד, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מוחמד עוואד, צמד של החלוץ הירוק. צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש).

מהלך משחק:

דקה 5': הכנסת כדור של איתי בן הרוש לספורטס, החלוץ מוצא עצמו לבד ברחבה מול טל בומשטיין, השוער הירוק יוצא נפלא ומונע שער.

דקה 7': כדור קרן מוגבה לתוך הרחבה, שוער הפועל באר שבע, רז רחמים, הודף את הכדור לתוך שערו ומעניק יתרון לירוקים.

דקה 15': ספורטס מגיע שוב למצב מצוין ומוצא עצמו פעם שניה נגד בומשטיין, נאצ'ו יוצא פעם נוספת בצורה נפלאה ומצליח להדוף את הבעיטה של החלוץ הבאר שבעי.

דקה 22': התקפה טובה של חיפה שמתנקזת להרמת כדור לרחבה שמוצאת את ראשו של עוואד שנוגח טוב, אך רז רחמים נמצא במקום.

דקה 24': עוואד יכל להכפיל את התוצאה כשמצא עצמו מול רז רחמים, החלוץ הירוק, בעט חזק ושטוח, אך רחמים ירד טוב והצליח להדוף.

דקה 25': וייסמן בפועלה טובה באגף נכנס בנחישות לתוך הרחבה, הכדור מגיע שוב למוחמד עוואד שבועט סמוך לקורה.

דקה 29': שון וייסמן בועט חזק ורז רחמים מצליח להדוף לרגל ירוקה ששוב משגרת כדור למסגרת ורחמים מצליח להדוף גם את הכדור הנוסף לקרן.

דקה 40': מכבי "שמואל" חיפה מכפילה את היתרון! ערן ביטון מוציא כדור למוחמד עוואד, שבועט חזק מתוך הרחבה, רחמים הודף לרגלו של איתן וולבלום, שלא מתבלבל וקובע 0:2 ירוק!

מחצית שנייה:

דקה 48': וזה כבר השלישי! מוחמד עוואד מרים כדור לזנטי שנוגח ומגיע בצורה מקרית שוב לעוואד שמהאוויר מרעיד את הרשת של רחמים!

דקה 51': דן ביטון מגלגל לשערו של בומשטיין מצמק את התוצאה ל-3:1.

דקה 61': מוחמד עוואד מעניק את הרביעי של הירוקים ומשלים צמד אישי. כדור קרן מגיע היישר לראשו של החלוץ שמכניע את רחמים ומעלה את מאזנו ל-20 שערי ליגה.

דקה 83': הכנסת כדור למרכז הרחבה מוצאת את עמית זנטי, שמצליח לגעת בכדור אך רז רחמים מונע שער נוסף.

דקה 84': דן ביטון בועט מתוך הרחבה והכדור ננעץ במשקוף השער.

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: טל בומשטיין, עלאא ג'אפר, שי בן דוד, יהב גורפינקל, איתן וולבלום, נטע לביא, דניאל טוויזר, ערן ביטון, עמית זנטי, מוחמד עוואד ושון וייסמן.

כן שותפו: ים כהן, אחמד צביח, ווליד דרוויש, פארס מרג'יה ועומר כהן.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל