משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה ציינה את סיום העונה בהצדעה למאמן

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 19/06/2015 14:46:50

קבוצת הנוער סיכמה עונה אמש (יום ב') בסימן פרידה מהמאמן ב-3 העונות האחרונות, אברהם אבוקרט. איתמר ציז'יק: " אבי הוכיח את עצמו כיצרן שחקנים מהטובים שהיו פה". שמוליק חנין: "חינכת דור צעיר של שחקנים". אבוקרט: " מקווה שכל אחד קיבל מהמעט שיכולתי להעניק".

אבוקרט: " עברנו 3 שנים נפלאות. מקווה שכל אחד קיבל מהמעט שיכולתי להעניק לכם" צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)אבוקרט: " עברנו 3 שנים נפלאות. מקווה שכל אחד קיבל מהמעט שיכולתי להעניק לכם" צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

אבוקרט: " עברנו 3 שנים נפלאות. מקווה שכל אחד קיבל מהמעט שיכולתי להעניק לכם" צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

איתמר ציז'יק: " אנו לא נפרדים היום מאבי, הוא נשאר במחלקה והוא ימשיך ליצר שחקנים ולתרום למועדון ולמחלקה". צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)איתמר ציז'יק: " אנו לא נפרדים היום מאבי, הוא נשאר במחלקה והוא ימשיך ליצר שחקנים ולתרום למועדון ולמחלקה". צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

איתמר ציז'יק: " אנו לא נפרדים היום מאבי, הוא נשאר במחלקה והוא ימשיך ליצר שחקנים ולתרום למועדון ולמחלקה". צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

שחקני הקבוצה הגיעו להיפרד מהמאמן שליווה אותם בשנים האחרונות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)שחקני הקבוצה הגיעו להיפרד מהמאמן שליווה אותם בשנים האחרונות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

שחקני הקבוצה הגיעו להיפרד מהמאמן שליווה אותם בשנים האחרונות. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה (ג'ו הירש)

ספינת הדגל של מחלקת הנוער, קבוצת הנוער סיכמה עונה בארוחת ערב חגיגית באיזבלה בר בחיפה.

כזכור, מאמן קבוצת הנוער, אברהם אבוקרט סיים את תפקידו לאחר 3 עונות נפלאות בהם הוליך את הקבוצה לזכייה ב-2 דאבלים והערב היה לכבודו.

מנכ"ל המועדון, איתמר ציז'יק: " השנה הייתה מאוד מוצלחת מבחינתי, נהנתי מאוד מהכדורגל שהפגנתם לאורך העונה ובמיוחד במחזורי הסיום. מאחל לכולכם הצלחה בכל אשר תלכו ונמשיך לעקוב אחריכם. האושר שלנו זה לראות שחקנים מוכשרים וטובים שיוצאים מהמחלקה ומשחקים בליגות הבכירות בישראל".

בנוגע למאמן היוצא אמר המנכ"ל: " אבי לאורך כל שירותו במחלקת הנוער של מכבי חיפה הוכיח את עצמו כיצרן שחקנים מהטובים שהיו פה. אנו לא נפרדים היום מאבי, הוא נשאר במחלקה והוא ימשיך ליצר שחקנים ולתרום למועדון ולמחלקה".

אבוקרט הנרגש אמר: " עברנו 3 שנים נפלאות. מקווה שכל אחד קיבל מהמעט שיכולתי להעניק לכם. רוצה להאמין שהפכתם לשחקנים טובים יותר. מי מהשחקנים שיתקדמו לבוגרים ומי שישאר כאן צריך לדעת שרק בעבודה קשה אפשר להתקדם ולהצליח. "

אבוקרט הוסיף ואמר: " יש לכם מאמן מצוין שכבר אימן את קבוצת הנוער ואני מאחל לו המון בהצלחה. מודה מאוד לאיתמר על התמיכה לאורך השנים ובמיוחד בשנים האחרונות, חשוב לומר מילים טובות לשמוליק ויניב על הליווי והתמיכה ולצוות המקצועי שעמד לצדי ועזר לי בשנים האחרונות."

מנהלה המקצועי של המחלקה, שמוליק חנין נפרד מאבי באופן אישי ואמר: " אנחנו מסיימים היום פרק, נפרדים משחקנים שהולכים לדרכם. זה המקום להודות לשחקנים ולצוות המקצועי ובעיקר בעת הזאת זה המקום להודות לאבי על פועלו בעונות החולפות. אבי עשה יחד עם השחקנים היסטוריה וזכה ב-2 דאבלים רצופים אבל חשוב מכך, חינכת דור צעיר של שחקנים על הערכים של מכבי חיפה בהם אתה כל כך מאמין ועליהם גדלת."  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל