משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מכבי חיפה: קבוצת הנוער ביקרה במיידנק, סיקורים ממשחקי הכנה

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 20/08/2015 00:48:57

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

כחלק ממחנה האימון שנערך לקבוצת הנוער בפולין, ביקרו הירוקים הצעירים במחנה הריכוז וההשמדה, מיידנק. מנהל מחלקת הנוער, יניב כהן: ' השחקנים התרגשו מהסיפורים ומהחוויה של המקום, לפני שאנחנו אנשי כדורגל אנחנו בני אדם, נזכור ולא נשכח'. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה


מכבי 'שמואל' חיפה נמצאת במחנה אימונים בפולין כחלק מההכנות לעונת המשחקים הקרובים.


המיקום של המחנה בפולין הביא איתו הזדמנות לסיור ערכי, חינוכי והיסטורי. איתי מרדכי וחניכיו ביקרו במחנה ההשמדה מיידנק. השחקנים סיירו במקום, שמעו סיפורים ועברו חוויה מרתקת ומעצבת.


מנהל מחלקת הנוער אמר לאתר הרשמי לאחר הביקור: ' כחלק מהחינוך והערכים אותם אנו מקנים לשחקנינו במחלקת הנוער של המועדון, ביקרנו במחנה ההשמדה מיידנק שבפולין, שם חווינו מקרוב את הטרגדיה של העם היהודי. נגע לליבי לראות את השחקנים הצעירים מתרגשים מהסיפורים ומהחוויה, לפני שהם שחקני כדורגל הם קודם כל בני אדם. נזכור ולא נשכח'.

ניצחון 0:6 על רדומיק


מכבי 'שמואל' חיפה פתחה את מחנה האימונים בפולין עם ניצחון 0:6 נגד רדומיק המקומית. לזכות הירוקים כבשו: רן אדרי, ליעד מרדכי, עומר שדה, גל קעטבי ופיטר אליאס. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה.צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפה


לאחר שהתמקמו במתקן האימונים בפולין החלו הירוקים של איתי מרדכי את ההכנה לעונה הבאה עם משחק אימון נגד רדומיק המקומית.


המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים וללא ארועים מיוחדים למעט בעיטה מקרוב של דרוויש החוצה בדקה ה20'. 
במחצית בוצעו 4 חילופים והחצי השני נפתח בסערה כבר בדקה ה-47' בעט קפטן הקבוצה, נטע לביא מ-20 מטרים כדור שנעצר רק במשקוף.


בדקה ה-50' כדור חופשי שהורם מצד שמאל הטעה את הבלם המקומי שבעט לשערו וקבע 0-1 לירוקים. בדקה 60' קעטבי מכפיל את התוצאה לאחר שמכניע את השוער מתוך הרחבה.


בדקה ה-66' מבצע קבוצתי יפה של הירוקים מתחיל עם כדור עומק של איימן כיאל לרון אדרי שמעביר כדור רוחב לפינה הקרובה ושם נמצא ליעד מרדכי שמקרוב בועט פנימה וקובע 0-3.


בדקה ה-71' כדור עומק של איימן כיאל מוצא את רון אדרי ברחבה שבחוכמה מקפיץ את הכדור מעל השוער ופנימה 0-4 לירוקים.


החניכים של מרדכי ממשיכים ללחוץ ובדקה ה-78' כדור של מוחמד אבו פאני מגיע לפיטר אליאס שבועט חזק ושטוח לפינה השמאלית של השוער המקומי מעלה את הירוקים ל-0-5.


אקורד הסיום של המשחק מגיע בדקה ה-82', הרמה של אורי בוחבוט מימין מגיעה לעומר שדה שמתרומם מעל כולם ונוגח חזק פנימה וקובע את תוצאת המשחק 0:6!

מהפך מול פולניה ורשה


החניכים של איתי מרדכי חזרו מפיגור 0:2 לניצחון 5:2 מרשים נגד פולניה וורשה המקומית. עמית זנטי, ליעד מרדכי, עומר שדה, מוחמד אבו-פאני ומוחמד עוואד כבשו לזכות הירוקים. צילום: אתר רשמי מכבי חיפה.


מכבי 'שמואל' חיפה ממשיכה בהכנות לעונה החדשה במחנה האימונים בפולין. הירוקים של איתי מרדכי רשמו ניצחון 5:2 נאה נגד פולניה וורשה המקומית לאחר מהפך מרשים.


המשחק נפתח בצורה לא טובה עבור הירוקים, בדקה ה-8' המקומיים עלו ליתרון 0:2 לאחר בליץ' מהיר על שערו רועי פוקס.


החניכים של איתי מרדכי לא הרימו ידיים ולמרות הפתיחה הלא טובה בדקה ה-30' עמית זנטי מצא את ליעד מרדכי בתוך הרחבה שהמשיך לרשת וצימק את התוצאה.


הירוקים המשיכו לשלוט ובדקה ה-52 גל קעטבי ניער מעליו את הבלם פרץ בשמאל והעביר כדור למרכז שם חיכה עמית זנטי שבעט פנימה וקבע 2-2.


בדקה ה-66 שוב קעטבי מצד שמאל מנער את הבלם המקומי המתוסכל ומעביר למרכז לכיוון עומר שדה שבועט פנימה ומשלים מהפך. הירוקים לא הפסיקו ללחוץ ובדקה ה-74 קעטבי פורץ למרכז הרחבה, בועט אך השוער הודף ועל הריבאונד עט מוחמד אבו פאני וקובע 2-4.


אקורד הסיום של המשחק שייך למוחמד עוואד שבדקה ה-82 חולף על פני השוער, בועט פנימה וקובע 5:2 מרשים לירוקים.


כל שחקני הקבוצה שותפו.


מחנה מסיימים עם ניצחון


הירוקים של איתי מרדכי נפרדים מפולין עם ניצחון 2:5 נגד אקדמיית Swit nowy dwer המקומית. מכבי 'שמואל' חיפה סוגרת מחנה מוצלח מאוד עם 3 ניצחונות ב-3 משחקים. צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפהצילום: אתר רשמי מכבי חיפה

צילום: אתר רשמי מכבי חיפה


מכבי 'שמואל' חיפה סוגרת את מחנה האימונים בפולין עם ניצחון ומשלימה מחנה מושלם מבחינתה עם 3 ניצחונות ב-3 משחקים.


הירוקים של איתי מרדכי פגשו במשחק האחרון את אקדמיית Swit nowy dwer המקומית ורשמו ניצחון 2:5 גדול.


בדקה ה-14' העלה גל קעטבי את הירוקים ליתרון לאחר הקפצה נאה מעל השוער המקומי. הלחץ הירוק נמשך ובדקה ה-20' מצא עמית זנטי את החיבורים בבעיטה מ-20 מטרים.


בדקה ה-31' שוב עמית זנטי מעורב בשער ירוק כאשר מסירה טובה של הקשר מצאה את מוחמד עואד בתוך הרחבה, החלוץ לא התבלבל, עבר את השוער, הבקיע וקבע 0:3.


המקומיים התעוררו ובדקות ה-40' ו-50' צימקו את התוצאה ל-2:3.


למרות החזרה למשחק שלהקבוצה המקומית החניכים של איתי מרדכי המשיכו לתקוף ולא נסוגו לאחור, בדקה ה-72' עומר שדה מצא את עצמו מול השוער המקומי והכניע אותו.


2 דקות לסיום המשחק שוב עומר שדה הפעלתן היה מעורב בשער, כדור רוחב של השוער הגיע לאיימן כיאל שעצר מצויין על החזה, הכניע את השוער וקבע את תוצאת המשחק 2:5 לירוקים!   תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל