משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - ליגת העל: מכבי חיפה הביסה את בית"ר ירושלים בשידור ישיר

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 18/10/2015 09:48:34

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

מכבי "שמואל" חיפה, הגיעה למשחק לאחר הניצחון במחזור הקודם על הפועל באר שבע בחוץ. הקבוצה מהנגב הוליכה את הטבלה עד לאותו המפגש עם הירוקים הצעירים שלא נבלהו מכך והצליחו לשוב לביתם עם שלוש הנקודות. חניכיו של איתי מרדכי, באו להתמודדות מול בית"ר ירושלים במטרה להמשיך את המומנטום החיובי שכלל צמד נצחונות רצופים. המאמן הירוק, ביצע שני שינויים בהרכב הפותח, כאשר מוחמד אבו-פאני ומוחמד עוואד קיבלו מקום בהרכבה של הקבוצה. 

המחצית הראשונה נפתחה עם שליטה ירוקה במרכז המגרש כאשר בדקה העשירית הניבה התקפה ראשונה מסוכנת של הירוקים הצעירים, הקשר, ערן ביטון החל את ההתקפה ומצא את מוחמד אבו-פאני, השחקן הצעיר הכניס כדור יפה לגל קתבי שבעט כדור שמצא את שוער בית"ר ירושלים, טמיר ללו מוכן. בדקה ה-16, הבחורים של איתי מרדכי, ניצלו את השליטה במגרש והצליחו לעלות ליתרון. גל קתבי הפעלתן, קיבל כדור שהשאיר אותו לבד מול ללו, השוער הבית"רי, הצליח למנוע מהחלוץ לחלוף על פניו כשהדף את הכדור מרגלו של השחקן, הכדור הגיע לים כהן, שמזווית לא קלה מצליח למצוא את הרשת ורץ לחגוג עם חבריו לקבוצה והאוהדים שביציע. בחלוף ארבע דקות, הקשר הצעיר המוכשר השלים צמד שערים! ים כהן, הכפיל את התוצאה עבור הירוקים באמצעות בעיטה חופשית מושלמת שלא השאירה סיכוי לשוער בית"ר ירושלים שנאלץ להוציא כדור שני מהרשת מרגליו של השחקן המוכשר. לאחר מכן, חניכיו של שרון סבג, ניסו לשוב למשחק, אך לא הצליחו לסכן באופן ממשי את שערו של רועי פוקס. בדקה ה-40, הירוקים היו קרובים לשער נוסף כשים כהן, העביר כדור נפלא לגל קתבי, שמצא שוב את טמיר ללו במקום. עד לסיום המחצית, לא נרשמו אירועים מסוכנים נוספים והשופט, טל זטלמן שורק הוריד את שחקני שתי הקבוצות אל חדרי ההלבשה.

ים כהן, צמד שערים בתוך 4 דקות לקשר הצעיר המוכשר. צילום: ג'ו הירש.

המחצית השנייה נפתחה במגמה דומה כששוב חניכיו של איתי מרדכי, הכתיבו את קצב המשחק והגיעו למצבים מסוכנים ליד שערו של טמיר ללו. השליטה של הירוקים הייתה ללא עוררין ופעם אחר פעם הגיעו השחקנים הצעירים למצבים מסוכנים שחלפו בסמוך לשערו של שוער בית"ר ירושלים. בהמשך, קצב המשחק מעט נרגע, יש לציין שהטמפרטורה בשעת המשחק עמדה על 31 מעלות! בדקה ה-70, איתי מרדכי החליף את ים כהן, שזכה לתשואות מהקהל ומחבריו על היכולת שהפגין במשחק, במקומו נכנס מיכאל בן ברוך. בדקה ה-73, החילוף השתלם! שלוש דקות לאחר כניסתו, מיכאל בן ברוך, מצא את הרשת על ידי שער בנגיחה מקרוב. כדור חופשי שהורם לרחבה, הגיע בסופו של דבר לראשו של הקשר שלא התבלבל וכובש את שערו הראשון העונה במדי הקבוצה. בדקה ה-79, מוחמד עוואד כבש  את הרביעי! החלוץ הצעיר, מצא  את הרשת מהנקודה הלבנה וחגג את שערו השני העונה. רגע לפני שריקת הסיום, הירוקים כבשו שער נוסף. ערן ביטון ניצל טעות בהגנה של האורחים, פרץ לרחבה והעביר כדור לעמית זנטי שלא התבלבל, מצא את הרשת וקבע את החמישי! ובכך קבע את תוצאת המשחק שמבשרת ניצחון ירוק מרשים!  

שמחה ירוקה, שחקני הקבוצה חוגגים לאחר כיבוש שער. צילום: ג'ו הירש.

מיד עם סיום המשחק, התראיין מאמנה של הקבוצה, איתי מרדכי והתייחס לתצוגה של שחקניו: "פה אצלנו בבית עם המשטח אנחנו צריכים לשחק יותר גבוה ויותר אפקטיבי, לא אהבתי לראות שאחרי השער השני הורדנו הילוך, זה לא מתאים לנו ולשמחתי במחצית השחקנים הבינו את התדרוך וכבשו שערים נוספים". 

לקראת המשחק נגד מכבי תל אביב בשבוע הבא: " הסופר קלאסיקו של הנוער, יהיה כיף ומהנה, אני מקווה שאנחנו נבוא ונמשיך את המומנטום שלנו כמו בשלושת המשחקים האחרונים".

הרכב מכבי "שמואל" חיפה: רועי פוקס, עופרי ארד, שי בן-דוד, יונתן לוי, פיטר אליאס, נטע לביא (ק'), מוחמד אבו-פאני, ערן ביטן, ים כהן, גל קתבי ומוחמד עוואד.

כן שותפו: מיכאל בן ברוך, עמית זנטי, איתן וולבלום, יהב גורפינקל ועומר שדה.  תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל