משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער: מכבי חיפה כבשה שביעייה לרשתה של טמפה ביי

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 19/12/2015 13:08:52

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

המשחק  נפתח בשליטה מוחלטת של הירוקים. כבר בדקה השלישית קיבל מוחמד עוואד כדור עומק מצוין, חלף על פני השוער ומזווית קשה גלגל את הכדור פנימה וקבע יתרון ירוק. בדקה ה-16' מיכאל בן ברוך קבע  0-2 בבעיטה חזקה מתוך הארחבה. בדקה ה-30' שוב מוחמד עוואד הבקיע מקרוב לאחר הדיפה של השוער האמריקאי וקובע 0-3.   בדקה ה-38' מוחמד עוואד הפעלתן מוסיף בישול כאשר פריצה שלו מימין הסתיימה במסיקת רוחב לערן ביטון שבבעיטה חזקה קובע את תוצאת המחצית 0-4.

במחצית השנייה קבוצת טמפה ביי הגיעה למספר הזדמנויות וניסתה לחזור למשחק אך נתקלה ביכולת טובה מאוד של עידן רובינוב בשער. בדקה ה-59' המחליף הירוק, גיא דהן קבע 0:5 בבעיטה חדה מחוץ לרחבה. דהן המשיך ביכולת הטובה ובדקה ה-71' השלים צמד אישי נאה וקבע 0:6 ירוק. בדקה ה-80' איימן כיאל מצא את הרשת בבעיטה חדה משמאל לפינה הימנית של השער וקבע את תוצאת המשחק, 0:7 לזכות מכבי "שמואל" חיפה.

מאמן הקבוצה, איתי מרדכי אמר בסיום: "יכולת טובה של השחקנים שהצליחו להכריע את המשחק כבר במחצית הראשונה. המסע הזה חשוב מאוד עבורנו ואנחנו עושים התאמות ושינויים ולומדים הרבה על הכדורגל אחר והרבה על עצמנו כקבוצה".

הרכב: עידן רובינוב, פיטר אליאס , שי בן-דוד , עופרי ארד , רון אדרי , איימן כיאל , ערן ביטון , מיכאל בן ברוך , סהר דבח , ליעד מרדכי ומוחמד עוואד.

כן שותפו: איאס עראף , רון בן בסט , עילאי טרוסט , אופק נדיר , גיא דהן וואליד דרוויש.   תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל