משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
מכבי חיפה
תאריך לידה
01/01/1998
קבוצה
מכבי חיפה שמואל
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער: מכבי חיפה זכתה בטורניר ה"אינסל קאפ"

מתוך: הבלוג של מכבי חיפה
על ידי: חיפה1
פורסם ב: 25/07/2016 11:13:14

באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה

אלופת המדינה לנוער רשמה הישג מרשים לאחר שזכתה בטורניר האינסל-קאפ היוקרתי.
הירוקים החלו עם ניצחון 0:2 על אאוגסבורג ובהמשך גברו 1:2 על וויבודינה נובי סאד הסרבית ובמשחק האחרון בשלב המוקדם ניצחו 0:1 את ואלבשיים הגרמנית.

המשחק הראשון כאמור הפגיש את הירוקים הצעירים עם הקבוצה הגרמנית שבמקור החל אמש והופסק לאחר כ-40 דקות בעקבות מזג אוויר סוער. הבוקר חודש המשחק והחניכים של איתי מרדכי פתחו ברגל ימין את הטורניר עם ניצחון על אאוגסבורג. לאחרן מכן, המשיכו למפגש קשה נגד נובי סאד הסרבית ובמשחק שהתנהל בקצב גבוה הצליחו הירוקים הצעירים להבקיע פעמיים, לנצח את ההתמודדות ובכך להבטיח את השתתפותם בשלב חצי גמר טורניר אינסל קאפ. בהמשך, מכבי "שמואל" חיפה פגשה את ואלבשיים הגרמנית למשחק לפרטוקול וזה לא מנע מהירוקים לנצח בתוצאה 0:1 ובכך לסיים את הבית המוקדם במאזן מושלם עם שלושה נצחונות. אגב, לפני כשנתיים, השתתפה קבוצת הנוער וסיימה במקום השני והמכובד.

בשלב חצי הגמר פגשו חניכיו של איתי מרדכי את פרייבורג ובמשחק שהתנהל ברמה גבוהה מאוד הצליחו הירוקים הצעירים לנצח בתוצאה 0:2 את היריבה מהבונדסליגה הגרמנית ובכך הבטיחו את מקומם בגמר טורניר האינסל-קאפ היוקרתי נגד נובי סאד הסרבית. הירוקים הצעירים שהפגינו יכולת מרשימה לאורך כל הטורניר עמדו במשימה והצליחו להבקיע פעמים בדרך לזכיה מרשימה במיוחד בטוניר היוקרתי! מאמן הקבוצה, איתי מרדכי, התראיין לאתר הרשמי לאחר ההעפלה לגמר: 
"יצאנו לטורניר ברמה הגבוהה ביותר עם קבוצות ידועות מהבונדסליגה ומאירופה. הטורניר מאורגן ברמה הגבוהה ביותר, המטרה ביציאה לטורניר מסוג זה הייתה להרים את הרמה המקצועית של השחקנים על ידי התמודדות כנגד שחקנים ברמה הגבוהה ביותר לגילם. לשמחתי, השחקנים מגלים בגרות מקצועית והתנהגותית, מבינים את המטרות וההישגים שלנו פה וזוכים לשבחים מהמארגנים ומכל הקבוצות המשתתפות בטורניר. חובה לציין שאנחנו ממשיכים את המסורת של מכבי חיפה ושומרים על שמו הטוב של המועדון".מנהל מחלקת הנוער, יניב כהן התייחס אף הוא להישג: 
"הקבוצה הסבה לנו גאווה גדולה אך חשוב לזכור שאנו באים לטורנירים מסוג זה עבור ההתנסות החשובה לשחקנים ועבור צבירת ניסיון אירופי והתמודדות עם תרבויות כדורגל שונות וסגנונות משחק אחרים, דבר שעוזר לשחקנים בהתפתחותם ובדרכם להפוך לשחקנים טובים יותר ומוכנים לקבוצה הבוגרת".   תגובות אחרונות


החברים של חיפה1
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל