משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

מח' הנוער של קרית שמונה בשרון, בחצור ובגולן הצגות כפולות

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 11/11/2016 08:20:38

באדיבות אתר "גליל עולה"

עירוני קרית שמונה – מחלקת הנוער (כל המשחקים בשבת)


קבוצת הנוער – שעדיין לא מונה לה מחליף במקומו של בני בן זקן, תתייצב למשחק החוץ מול בית"ר טוברוק(12:15) עם דורון שנפר על הקווים, במשחק מול קבוצה שהיא מקדימה בנקודה אחת בלבד. קרית שמונה לא ניצחה כבר ארבע משחקים, הפסד במשחק מול הקבוצה מנתניה עלול לקרב אותה לאזור תחתית הטבלה, ניצחון יעזור לה להתקדם לחלק העליון של הטבלה. הקבוצה תחסר גם השבוע את החלוץ הפצוע רותם חטואל – שמשפיע מאוד על משחק ההתקפה של הקבוצה.

קבוצת נערים א' – שמרוחקת 3 נקודות בלבד מהקו האדום, תתארח בשעה 13:00 אצל הפועל רעננה – שמקדימה אותה בארבע נקודות ונחשבת לקבוצה עדיפה. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה טובה לקרית שמונה.

קבוצת נערים ב' – שמצויה בתקופה טובה, תנסה להמשיך לשפר עמדות בחלק העליון של מרכז הטבלה, כשתתארח בשעה 15:45 אצל מכבי נתניה – לה מספר נקודות זהה לשלה.

קבוצת נערים ג' – שעד כה מדשדשת בליגת המפרץ עם שני ניצחונות ושני הפסדים, תתארח בשעה 13:15 אצל מ.ס קרית טבעון – שמקדימה אותה בשבע נקודות ומשחק עודף.

קבוצת ילדים א' – שהחלה את העונה עם הפסד 2:1 למכבי הרצליה, תתארח בשעה 14:30 במגרש "קצף" בחיפה למשחק חוץ מאתגר מול קבוצת מכבי חיפה/נהלל.

ומה בגזרת השמיניות? קבוצת ילדים ג' תתארח בשעה 13:20 אצל מ.ס ג'וליס, קבוצת טרום א' תתארח בשעה 10:30 אצל מ.כ מג'דל שמס.
 


 

משחק מאתגר במיוחד. קבוצת נערים א' של קרית שמונה
משחק מאתגר במיוחד. קבוצת נערים א' של קרית שמונה


 
 
ליגת נוער צפון 1 – מחזור 7 

ביום שישי ייערכו להם שני משחקים: הפועל מרום הגליל תתארח בשעה 12:30 אצל מ.כ מג'דל כרום/שאגור, בתקווה לשפר את מאזנה שעומד על ניצחון וארבעה הפסדים – במשחק מול יריבה עם מאזן צבירה של 2 נקודות בחמישה משחקים. ממב"ע הגולן והגליל – שצברה 6 נקודות בארבעה משחקים, תארח בשעה 14:30 את מכבי נהריה – סגנית המוליכה, שצברה 15 נקודות בשישה משחקים.

ביום שבת תארח בני טובא בשעה 12:00, במגרש בחצור הגלילית, את הפועל נחף - מוליכת הטבלה בעלת המאזן המושלם בשישה משחקים. טובא צברה 4 נקודות בחמישה משחקים וכל שנותר לה הוא לקוות להפתיע את המוליכה.

משחקה של מ.ס חצור הגלילית מול בני אעבלין נדחה.


נערים א' צפון – מחזור 7

בני טובא– שזכתה בניצחון בכורה בשבוע שעבר, תקווה להמשיך במסע ההצלחות במשחק שבו תארח את בני בית ג'אן (שבת, 14:30, חצור). גם ליריבה מהרי הגליל העליון מאזן זהה לשל טובא.

משחקה של ממב"ע הגולן והגליל מול הפועל נחף נדחה בשבועיים.
 

נערים ב' צפון – מחזור 7

ממב"ע הגולן והגליל– שמדורגת במרכז הטבלה, תארח בשעה 14:30, במגרש במג'דל שמס את מוליכת הטבלה – מכבי אחי נצרת, שמקדימה אותה בשבע נקודות ומשחק עודף.
 

נערים ג' – מחזור 7

במחוז צפון תארח מ.ק קצרין את הלפני אחרונה בטבלה - מ.כ אלהנדה נצרת (שישי, 14:30), בתקווה לזכות בניצחון שישפר את מעמדה בחלק העליון של הטבלה. מ.ס חצור הגלילית מחוץ למעגל המשחקים.

במחוז צפון 1 ממב"ע הגולן והגליל – שמרוחקת 6 נקודות ומשחק חסר מפסגת הטבלה, תארח ביום שבת, בשעה 12:10 במגרש במג'דל שמס, את האחרונה בטבלה – מכבי קרית אתא, עם תקוות לניצחון שידביק אותה לפסגת הטבלה.


משחקי קבוצות הילדים – מחזור 2

ילדים א':  ממב"ע הגולן והגליל – הפועל בועיינה  (שישי, 11:00, מג'דל שמס)

ילדים ב':  מ.ס חצור הגלילית – מ.כ השלום מג'דל שמס (שבת, 10:0, חצור הגלילית)

ילדים ג': מ.ק קצרין – הפועל בועיינה (שישי, 12:00, קצרין)
 


 

יצליחו לעצור את המוליכה? שחקני הנוער של בני טובא
יצליחו לעצור את המוליכה? שחקני הנוער של בני טובא







  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל