משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש של כדורגל בגליל העליון ובגולן

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 29/12/2016 23:27:49

באדיבות אתר "גליל עולה"

שבת, 11:00, אצטדיון קרית שמונה: עוברים ל
קבוצת הנוער, שהיא היחידה מקבוצות המחלקה שתארח משחק בסופ"ש. השחקנים של אלון זיו, שמצויים בפורמה טובה, ינסו לשפר את מעמדם במרכז הטבלה מול הפועל חיפה – ששואפת לברוח ממאבקי התחתית.


משחקי חוץ של קבוצות מחלקת הנוער – יום שישי: קבוצת ילדים ג' תתארח בשעה 11:00 למשחק חוץ אצל בית"ר נהריה. קבוצת נערים ג' תתארח בשעה 10:15 למשחק גביע אצל בני אילת.

משחקי חוץ של קבוצות מחלקת הנוער – יום שבת: בשעה 12:00 ייצאו לדרכם שני משחקים באזור השרון: קבוצת ילדים א' תנסה לתת פייט לבית"ר טוברוק נתניה – שנחשבת לאחת מהקבוצות הטובות בליגת השרון. קבוצת נערים ב' תפגוש לעימות על המקום השלישי במחוז הצפוני של הליגה הארצית את הפועל רעננה – אותה היא מקדימה בזכות יחס שערים עדיף. בשעה 13:15 קבוצת נערים א' תחל את משחק החוץ מול סגנית המוליכה, מכבי חיפה, שזכתה בעונה שעברה בדאבל של השנתון, עם תקוות לחזור מחיפה מבלי הרעה במצבה במאבקי התחתית.

 
נוער, צפון 1- מחזור 11 (כל המשחקים ביום שישי)


בשעה 11:00 בני טובא תתייצב למשחק חוץ מול בני ראמה, משחק בין שתי קבוצות שרוצות לעלות מהחלק התחתון של מרכז הטבלה לחלק העליון. ראמה מקדימה בשלוש נקודות ומשחק עוד את טובא.


בשעה 12:30 ייצאו לדרך שני משחקים: במג'דל שאמס תארח קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגלילאת קבוצת הצמרת של מ.ס חצור הגלילית – שמקדימה אותה ב-6 נקודות. קבוצת התחתית של הפועל מרום הגליל תנסה לחזור עם משהו ממשחק החוץ מול המוליכה בני בענה.


נערים א', צפון – מחזור 11


קבוצת התחתית של בני טובא תתארח אצל קבוצת הצמרת של הפועל מטה אשר, ביום שבת, בשעה 11:30, במגרש שבקיבוץ עין המפרץ.


נערים ב', צפון – מחזור 11


ממב"ע הגולן והגליל תארח ביום שבת, בשעה 13:00, במגרש במג'דל שאמס את בני מג'אר – שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה. ממב"ע תקווה לנצח במפגש הדרוזיות ולשפר את מצבה במרכז הטבלה.


נערים ג' - מחזור 11 (כל המשחקים ביום שישי)


מחוז צפון: קבוצת מרכז הטבלה של מ.ק קצרין תארח בשעה 10:00 את עירוני טבריה, שמדורגת במקום השני בטבלה.


מחוז צפון 1: קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל תארח במגרש במג'דל שאמס, בשעה 14:40 – לאחר משחק קבוצת הנוער, את הפועל תרשיחא, אותה היא מקדימה ב-6 נקודות ומשחק חסר.


משחקי קבוצות הילדים מרמת הגולן


שישי, 12:00, קצרין: קבוצת ילדים א' של מ.ק קצרין תארח את מ.כ אלהנדה נצרת.


שבת, 11:00: קבוצת ילדים ב' של מ.כ השלום מג'דל שאמס תתארח למפגש דרוזי אצל מכבי דלית אל כרמל, קבוצת טרום א' של מ.כ השלום מג'דל שאמס תתארח אצל מ.ס כפר יאסיף.

  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל