משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

עירוני קרית שמונה: כוננות גביע במחלקת הנוער

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 03/02/2017 16:49:42

באדיבות אתר "גליל עולה"


הצגה כפולה במגרש הסינטטי – שבת:
 הצגה כפולה עם הפוגה של כשעה וחצי. המעוניינים יכולים לנצל את התפר בין המשחקים כדי לטייל באזורי הטבע הרבים והקסומים של הגליל. בשעה 10:00 קבוצת נערים ג' תארח את מכבי אחי נצרת – אותה היא מקדימה ביתרון של 2 נקודות בטבלת המפרץ. במשחק הליגה שנערך בין הקבוצות בקרית שמונה לא נכבשו שערים. הפעם תהיה מנצחת. בשעה 13:00 תארח קבוצת נערים ב' – שמדורגת במקום הרביעי בטבלת ארצית צפון, את מכבי פ"ת – שמדורגת במקום השני של טבלת ארצית דרום, שנחשבת לליגה החזקה בשנתון. לפני שנתיים נפגשו שתי הקבוצות במגרש האימונים הסמוך לאצטדיון, למשחק גביע של שנתון ילדים א'. קרית שמונה הפתיעה את הקבוצה ממלאבס עם שער דרמטי בתוספת הזמן, שהעניק לה ניצחון 1:2.


משחקי חוץ – שבת: בשעה 12:00 קבוצת טרום א' תתארח למשחק גביע אצל הפועל חדרה – שנחשבת לאחת מהקבוצות הטובות בשנתון לגילה. בשעה 13:00 קבוצת ילדים א' – שמשחקת בליגת השרון הבכירה, תתארח במגרש בכפר יאסיף למשחק גביע מול מ.כ מעיליא.


משחקי יום שישי: קבוצת ילדים ב' תארח בשעה 14:45 את הפועל באר שבע – שנחשבת לקבוצה איכותית בליגת המרכז, הנחשבת לליגה החזקה בשנתון. בשעה 13:30 יחל ברחובות משחק הגביע בין קבוצת ילדים ג 'למקבילה של מכבי רחובות.יום ראשון, 17:00, אצטדיון קרית שמונה: קבוצת הנוער תתייצב למשחק החשוב ביותר שלה העונה - משחק 1/88 גמר גביע מול הפועל ראשון לציון. בהיעדר מטרות בליגה, לקרית שמונה מדובר במשחק על עונה שלמה. הפסד יגמור את העונה מבחינה הישגית. בשני המשחקים שנערכו העונה בין הקבוצות, קרית שמונה לא הצליחה לכבוש את שערה של היריבה - שלפני כשבועיים ניצחה 0:1 בביתה את קרית שמונה. בקרית שמונה יקוו לנצל את העייפות של שחקני היריבה, שאמורים להגיע באותו יום ממרכז הארץ, ומעבר לכך - לקרית שמונה קבוצה עדיפה מבחינת פוטנציאל והיא יכולה וצריכה לנצח.
 
עשו שמח לבועז ניר וגולן מועלם. שחקני קבוצת הנוער.
משחק על עונה שלמה. קבוצת הנוער של עירוני קרית שמונ


  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל