משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש במחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה, ובמחלקות הנוער מהגולן והגליל העליון

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 17/02/2017 10:11:13

באדיבות אתר "גליל עולה"

עירוני קרית שמונה - מחלקת הנוער – משחקי בית

הצגה משולשת עם הפוגות במגרש הסינטטי: בשעה 09:00 תארח קבוצת ילדים א' ב למשחק גביע את מ.ס אשדוד – שנחשבת לקבוצה איכותית וטובה. בשעה 11:30 תארח קבוצת נערים ב' – שמרוחקת משמעותית מהמקום הראשון של טבלת ארצית צפון, את מ.ס קדימה/צורן – שנאבקת כנגד הירידה. בשעה 14:30 תארח קבוצת נערים א' – שמקדימה את הקו האדום של ליגת העל רק בזכות יחס שערים עדיף, את קבוצת הצמרת של מכבי פ"ת. ביום ראשון, בשעה 17:30, קבוצת נערים ג' תארח למפגש צמרת את המוליכה הפועל עכו – שמקדימה אותה בשלוש נקודות. עוברים להצגה המקבילה במתחם האצטדיון בשעה 11:00 - קבוצת הנוער,שמדורגת במרכז טבלת ליגת העל, תארח באצטדיון את מ.ס אשדוד – שמרוחקת 55 נקודות מהקו האדום. במקביל למשחק הנוער, ייערך במגרש האימונים הסמוך לאצטדיון משחקה של קבוצת ילדים ג' – שתארח את מכבי צור שלום/קרית ביאליק.

מחלקת הנוער – משחקי חוץ: קבוצת טרום א' תתארח אצל הפועל מטה אשר (10:15, קיבוץ עין המפרץ), קבוצת ילדים ב' תתארח בשעה 10:30 אצל מ.ס כרמיאל. 
מפגש צמרת מסקרן ביום ראשון. קבוצת נערים ג' של קרית שמונה.
מפגש צמרת מסקרן ביום ראשון. קבוצת נערים ג' של קרית שמונה.
 


נוער, צפון 1 – מחזור 15 (כל המשחקים ביום שישי)

מ.ס חצור הגלילית תתארח בשעה 12:30 אצל המוליכה בני בענה, שמקדימה אותה ב-7 נקודות. כל תוצאה מלבד ניצחון של חצור, תגרום לירידה ניכרת בסיכוייה של חצור להתמודד על האליפות והעליה לליגה הארצית. בשעה 14:00 (הסינטטי בקרית שמונה) תארח הפועל מרום הגליל – שמדורגת בחלק התחתון של הטבלה, את מכבי נהריה – שמרוחקת 3 נקודות מפסגת הטבלה. בשעה 15:00 תארח קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל (מג'דל שאמס) את קבוצת התחתית של בני טובא.


נערים א' – צפון, מחזור 14

 
שבת, 13:15, מג'דל שאמס: קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל, שמרוחקת 8 נקודות ומשחק חסר מפסגת הטבלה, תנסה לצמצם פערים על חשבונה של האחרונה בטבלה, בני בית ג'אן.


נערים ב' – צפון, מחזור 14

שבת, 15:00, מג'דל שאמס: קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל תארח את הפועל עמק הירדן –  אותה היא מקדימה בשלוש נקודות.


נערים ג' – מחזור 14 (כל המשחקים ביום שישי)

בשעה 12:00 מ.ק קצרין תתארח אצל הפועל נחף – אותה היא מקדימה בנקודה אחת בטבלת הצפון. בשעה 13:15 תארח ממב"ע הגולן והגליל את אחווה כפר מנדא – אותה היא מקדימה ב-14 נקודות בטבלת צפון 1.
 
יתר המשחקים:

טרום א' – מפרץ 1, מחזור 12:
בני אעבלין – מ.כ השלום מג'דל שאמס
, שישי 12:15 
צריכים להיות במיטבם. שחקני ההתקפה של קבוצת הנוער של חצור הגלילית.
צריכים להיות במיטבם. שחקני ההתקפה של קבוצת הנוער של חצור הגלילית.


  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל