משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - לאומית צפון: הפועל פ"ת מגדילה את הפער בפסגה

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 18/02/2017 22:06:47

מאת: אבי דולמן - באדיבות האתר הרשמי של מח' הנוער הפועל פ"ת


שחקני קבוצת 
נוער נחום סטלמך הדוהרת בראשות טבלת הליגה הלאומית לא שכחו את ההפסד היחידי שלהם העונה עד כה, שהיה במשחק החוץ מול מ.ס. ג'וליס, הנאבקת על חייה בתחתית הליגה.היום היה הסיפור שונה בתכלית, כשלמין ההתחלה הבהירה הפועל שההפתעה מהסיבוב הראשון לא תחזור על עצמה.
הפועל – ללא רם לוי, שובל כובני, אבי קטן, וואהיב חביבאללה ודן חממה – הראתה עד כמה רחב וטוב הסגל שלה שהראה שלכל שחקן בו יש מקום ב-11. הפועל שיחקה רב המשחק עם שחקנים משנתון 99' שעלה השנה מנערים א' והוכיחה עליונות מוחלטת לאורך כל 90 הדקות.השער הראשון והיפה במשחק הגיע כבר בדקה השביעית, עת שאיתי לוי קלט כדור 35 מטר משער האורחים והגביה מדויק וחכם מעל לידיו של השוער המופתע. איזה שער נפלא!החברים חוגגים עם איתי לוי את שערו הנפלא (צילום: אבי דולמן)

בדקה ה-13 פריצה סוחפת של עדן בוקובזה הביאה אותו אל מול השוער. הבעיטה הראשונה נהדפה לרגליו, את הריבאונד מסר למשה דבורה שמקרוב הרשית ליד הקורה הימנית.חזק ופנימה. שערו הראשון של דבורה (צילום: אבי דולמן)

אור שטיין היה חתום על שני השערים הבאים: בדקה ה-22 המשיך מהאוויר הרמה מדויקת של איתי לוי ובדקה ה-31 פרץ נהדר ובסיבוב יפה הרשית חזק וקבע 0:4, תוצאת המחצית.  הראשון של אור שטיין...
(צילום: אבי דולמן)...והשני של הקשר שמרבה לכבוש לאחרונה. 
(צילום: אבי דולמן)

לקראת סיום המחצית נפצע ויצא הבלם דניאל מנשה שמתח את הגיד. החלמה מהירה דניאל!


הפועל המשיכה ללחוץ על הגז במחצית השניה, ולחגיגה הצטרף הבלם ספיר יתח שכבש בוולה מדויק בדקה ה-59. עצר בחזה, הוריד לרגל ווולה אדיר לספיר יתח! 
(צילום: אבי דולמן)

משה דבורה חתם בשני שערים, מאד דומים, שניהם ממרכז הרחבה, מבישולים נהדרים של טל זוארס ועומר מזרחי. מושיקו כבש עם מיקום מצוין ודיוק בבעיטה, בדקות ה-67 וה-90.0:6 להפועל. משה דבורה... 
(צילום: אבי דולמן)...שקינח בעוד אחד בדקה ה-90. שערו השביעי של מושיקו בשני המשחקים האחרונים 
(צילום: אבי דולמן)

הפועל עלתה בהרכב: יאיר חמו (ש'), טל קדרון (ק'), דניאל מנשה, ספיר יתח, נדב ראובני; יקיר נתן, אור שטיין, טל זוארס, משה דבורה; עדן בוקובזה, איתי לוי. כן שותפו: תאופיק דבבשה, מתן גושה, עומר מזרחי, קובי  נשר, אבי קטן.הפועל כפ"ס, השנייה בטבלה ערב המחזור, הפסידה בביתה למכבי הרצליה השלישית וכתוצאה מכך החליפו הקבוצות מקום. אחי נצרת הרביעית, סיימה בתיקו 1:1 את הדרבי מול נצרת-עילית והתרחקה כדי 9 נקודות מהפועל. לאור כך, הגדילה הפועל את יתרונה בטבלה בעוד נקודה ל-5 נקודות ולה גם הפרש שערים עדיף בהרבה.

בשבוע הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל חדרה.
  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל