משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

הפועל פ"ת: סיכום שבת בגזרת הנערים והילדים

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 21/02/2017 08:10:07

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ'ת


נערים א' ד'ר בכר
 שנוצחה בשבת שעברה, לראשונה אחרי ארבעה משחקים יצאה היום למשחק חוץ קשה מול הפועל תל אביב מצמרת הליגה. החניכים של דורון רז חרקו שיניים  והתגוננו רב דקות המשחק מול האדומים אך במשחק הקרבה מצוין חילצו נקודה יקרה מפז.

הפועל נותרה במקום ה-13, במחזור שבו נשמר הסטטוס קוו בתחתית. 


נערים ב' עמנואל אופיר ארחה את גדנ'ע ת'א שמתחת לקו האדום. במגרש התפתח משחק קשוח ושקול ללא מצבים משמעותיים ליד השערים, עד הדקה האחרונה שבה ספגה הפועל שער  מרגלי הירוקים. הפועל שיחקה ללא שלושה שחקני ההרכב הראשון ששיחקו היום עם נערים א' מול הפועל ת'א.
אורן איילין בצבת של שחקני הגנה. משחק קשוח ונוקשה [צילום: אבי דולמן]נערים ג' שַלומי וורצל הקדימה ואירחה כבר ביום ששי את מכבי רחובות, אולם גם משחק זה נגד האחרונה  בטבלה לא הניב ניצחון להפועל שסיימה את המשחק בתיקו אפס.


ילדים א' אברהם לבנדה אירחה את השכנה מקריית אונו בתקווה לניצחון ואבדן נקודות של יריבותיה בצמרת, אולם השיגה רק תיקו 1:1 [בן לוי להפועל]. למרות אבדן שתי  הנקודות, עלתה הפועל למקום השלישי אולם התרחקה שלוש נקודות מהפסגה.


ילדים ב' זכריה רצאבי, למרות השיפור במשחקה בשבועות האחרונה, יצאה כשידה על התחתונה במשחק החוץ מול רמת השרון, בו הפסידה 3:2.


ילדי טרום א' אור כרמי גברו על העמיתים ממכבי רחובות. משחקה של קבוצת ילדים ג' שמואל בייגל נדחה ליום ב'.  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל