משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

שמחה מהולה בעצב: כשעידן מסיקה כבש שער בכורה בבוגרים, לזכרו של אביו, דודי, שהלך לעולמו במפתיע

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 24/02/2017 09:29:16

מאת: אלון יהודיוף - אתר דאבל פס


עידן מסיקה, בנו של דודי מסיקה יו"ר אורנית שנפטר לפני שבועיים, עלה ביום שישי להופעת בכורה בבוגרים, כבש שער בפנדל והקדיש אותו לאביו 

הכדורגל העולמי בכלל והישראלי בפרט משופע בסיפורים מרגשים. אחד מהם היה ביום שישי שעבר במגרש באורנית, שם אירחה הפועל המקומית את הפועל ג'לג'וליה למה שהיה אמור להיות משחק שגרתי במסגרת המחזור ה-17 של ליגה ג' שרון.

ולמי שלא הבין, הנה תקציר העלילה. לפני כשנה נהרג בתאונת דרכים יו"ר אורנית, עידו אגוזי. מי שהחליפו היה דודי מסיקה שבאופן טראגי נפטר לפני שבועיים מדום לב והותיר את הקבוצה המומה בפעם השנייה בתוך שנה.

בשבוע שעבר אורנית הייתה חופשית וביום שישי האחרון אירחה, כאמור, את הפועל ג'לג'וליה. לפני המשחק התקיים טקס מרגש ונערכה דקה של מחיאות כפיים כאשר שחקני אורנית לובשים חולצות עם כיתוב מיוחד לזכרו של מסיקה. 

מחיאות הכפיים והחולצות המיוחדות לפני המשחק (מתן תורתי)
מחיאות הכפיים והחולצות המיוחדות לפני המשחק (מתן תורתי)


במהלך השבועיים האחרונים החליט מאמן הקבוצה, ליאור בן שושן, לקחת את עידן מסיקה, בנו של דודי ושחקן קבוצת הנוער של המועדון, כפרוייקט וזימן אותו לסגל המשחק כדי לתת לו דקות ראשונות בקבוצה הבוגרת. שחקני הקבוצה נרתמו לקראת הרגע המרגש והוחלט שברגע שמסיקה ייכנס הוא יקבל את סרט הקפטן ואם תיפסק עבור הקבוצה כדור חופשי או פנדל, הוא יקבל את הכבוד לבעוט. בדקה ה-61 הונף השלט עם המספר 19 ומסיקה נכנס למגרש. כאמור, הוא קיבל מיד את סרט הקפטן וכמו בתסריט הוליוודי, נפסק עבור אורנית כדור עונשין מ-11 מטרים בדקה ה-75. מסיקה לא התרגש, ירה את הכדור פנימה ונתן את האות לפרץ של התרגשות עצומה. בבעיטת הפנדל תוכלו לצפות בפינת הוידאו שלנו.


"זה הרגע הכי מרגש שלי בקריירה", סיפר המאמן בן שושן והוסיף: "זה הרבה מעבר לכדורגל. דודי היה חבר גם מחוץ למגרש וחבל לי שהוא לא זכה לראות את הרגע הזה. ברגע שהכדור נכנס אני לא זוכר כלום אלא רק שהתרגשתי מאוד. עלינו בידיעה שמנצחים את המשחק בכל מחיר ומקדישים את הניצחון לדודי ז״ל. השחקנים יצאו גברים אחד אחד גם במגרש וגם כלפיי האהבה והפירגון לעידן והכל התחבר מלמעלה עם השער של עידן בהשגחה פרטית של בורא עולם". 

מסיקה עצמו סיכם בקצרה: "התרגשתי מאוד והקדשתי את השער לאבא". כששאלתי אותו לגבי השאיפות בעתיד הוא ענה שהוא מקווה להגיע לרמות הגבוהות.

המשחק עצמו היה סוער מאוד בעיקר מצידם של האורחים שלדברי בן שושן, לא הגיעו לשחק כדורגל. שלושה אדומים במהלך המשחק עצמו היו לשחקני ג'לג'וליה כאשר רבחי שווהנה הורחק בדקה ה-23 ומוחמד ערבאס הורחק בדקה ה-80. בדקה ה-88 הורחק גם מוחמד בחירי ועם סיום המשחק ניסה בשאר עאיד מג'לג'וליה לתקוף את השופט, גל דסקל, שהודיע לו שגם הוא מורחק. באורנית הורחק אמרי פפיר בדקה ה-48.

המשחק הסתיים בתוצאה 0:2 לאורנית כאשר את השער השני כבש משה גואטה חמש דקות בתוך תוספת הזמן בבעיטה מחצי מגרש.

  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל