משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

ילדים ב' - מרכז: עידו אלמישלי עובר מקרית שמונה למכבי חיפה "קצף"

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 14/03/2017 17:09:43

באדיבות אתר "גליל עולה"

עידו אלמישלי, שחקן ההתקפה המוכשר של קבוצת ילדים א' של עירוני קרית שמונה, למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עובר למחלקת הנוער של מכבי חיפה. אלמישלי יצטרף לקבוצת ילדים ב' של שלוחת "קצף".


מחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה איבדה כישרון נוסף. לאחר שבקיץ האחרון השלים ישי בוזורגי, חלוץ קבוצת שנתון 2002, מעבר ממחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה לקבוצת נערים ג' צפון של מכבי ת"א, הבא בתור שמתקדם לאחת ממחלקת הנוער הבכירות בארץ הוא עידו אלמישלי - שחקן ההתקפה המוכשר של קבוצת ילדים א'. אלמישלי, שבחודש הבא יחגוג בר מצווה, הוא שחקן ההתקפה הבולט בשורות קבוצתו בשנים האחרונות - למרות היותו קטן בשנה מגיל השנתון. באלמישלי הצעיר, שמתגורר בקיבוץ דפנה, גילתה מכבי חיפה התעניינות עוד במהלך הקיץ האחרון, אך המעבר התעכב והושלם היום באופן סופי. השחקן המוכשר ישחק בקבוצת ילדים ב' של שלוחת "קצף" בחיפה (למכבי חיפה שלוחה גם בנהלל), המשחקת בליגת המרכז - הנחשבת לאיכותית ביותר בשנתון. מכבי חיפה העפילה בשבת האחרונה לרבע גמר גביע המדינה, אחרי שניצחה את מחזיקת הגביע מהעונה שעברה - מכבי ת"א דרום.  

שמח על מקומו בקבוצת שנתון 2003. עידו אלמישלי
עובר למחלקת נוער מהשורה הראשונה. עידו אלמישלי, שחקנה החדש של קבוצת ילדים ב' של מכבי חיפה.
 את עידו אלמישלי אירחנו לפני כחודש וחצי לראיון בפינת "ספורטאי החודש", ואנו מפרגנים לעידו ולמשפחתו על הצעד שעשו. מחלקת הנוער של מכבי חיפה היא אחת המחלקות המובילות במדינה, מנוהלת ביד רמה כעשור בצד המקצועי ע"י שמוליק חנין - מבכירי אנשי המקצוע במחלקות הנוער, כשעל החטיבה הצעירה אמון יוסי צרפתי - מאמן בעל רקורד מרשים של שנים רבות באימון במחלקת הנוער של מכבי חיפה, שמציעה תנאים אידיאליים להתפתחות שחקנים - מאקדמיה בתנאי פנימייה, מגרשים איכותיים, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ציוד מתקדם ופס ייצור מוכח של שחקנים מהשורה הראשונה. אנו מאחלים לעידו אלמישלי המון הצלחה, וכמו כל יוצאי עירוני קרית שמונה - גם אחריו אנחנו מבטיחים להמשיך לעקוב.


 

שער שמיני העונה. ישי בוזורגי, בעת החתימה על חוזה במכבי ת"א.
עוד שחקן איכותי שמחלקת הנוער של קרית שמונה פספסה. ישי בוזורגי, במעמד החתימה על חוזה במכבי ת"א.
  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל