משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

והדרת פני זקן - למרות היריבות

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 17/03/2017 00:01:42

באדיבות אתר "גליל עולה"

תמונתה של מאי חימי-ברינגר, מסייעת לאוהד קשיש של הפועל כפר סבא להיכנס ליציע האוהדים של קבוצתו, זכתה להד נרחב ברשתות החברתיות. 

 
עירוני קרית שמונה החמיצה במוצאי השבת שעברה הזדמנות להעפיל לפלייאוף העליון, אחרי שהפסידה 2:1 במשחק הביתי מול קבוצת התחתית של הפועל כפר סבא – שלא ניצחה ב-16 משחקים קודמים. עם כל האכזבה הטבעית מההפסד במשחק ואי העפלה לפלייאוף העליון, מצאנו גם קרן אור שמחממת את הלב. צילום תמונה של דוד שינאן, אוהד הפועל כפר סבא, שתיעד את האוהדת מאי חימי-ברינגר, מסייעת לאוהד קשיש של הפועל כפר סבא, הנעזר במקל הליכה, להגיע בבטחה ליציע אוהדי כפר סבא. התמונה הזו הופצה בעמודי ספורט רבים ברשתות החברתיות וזיכתה את מאי חימי-ברינגר במאות מחמאות מצד אוהדי כדורגל, אך היא מסרבת להאדיר את פועלה: "הרגשתי צורך אנושי לעזור לו, גם בגלל המצווה וגם כי אם אבי ז"ל, לא היה נהרג בתאונת עבודה, הוא היה פלוס מינוס בגילו. ראיתי מול העינים את אבי ז"ל ואת אמי, שתבדל לחיים ארוכים, שגם היא בקרוב בת 80 וגם היא מתקשה בהליכה, ולא יכולתי להישאר אדישה. זו מצווה לא נעשתה למטרות פרסום, לא כדי לקבל צל"ש ולא כסף. אני אפילו לא ידעתי שצילמו אותנו. זאת היתה הפתעה עבורי לראות את התמונה רצה ברשתות החברתיות. לא רציתי פרסום, אבל אם כבר זה קרה, אז אנשי שמחה. כבת לניצולי שואה, חשוב לי להעביר מסר שלא משנה צבע, גיל או דת, כולם שווים. זה מה החינוך שאני מעבירה לילדים שלי, כולם שווים. אני אמא לנער בן 19, שסובל מנכות, אצלי בבית הוא לא שונה שווה בן שווים". אגב, עוד דוגמא שתמחיש לכם עד כמה מאי חימי לא עשתה את המחווה האנושית הזו למטרות של פרסום או קבלת תמורה, נספר כאן כי את 7 הפרסים שבהם זוכים המרואיינים שלנו בפינות השונות, היא החליטה לתרום למען חולי סרטן בגליל העליון, ואנו כמובן מצדיעים להם על המחווה הזו. 

תמונה אחת = אלף מילים. מאי חימי והאוהד הקשיש שלו סייעה (צילום: דוד שינאן)

זוכה לכבוד גם מהיריבות. מאי חימי-ברינגר יחד עם מעיין קהלני, אוהדת מפורסמת של הפועל ת"א, המנהלת את עמוד הפייסבוק הפופולארי "בנות מדברות כדורגל".


  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל