משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

לקראת סופ"ש של כדורגל במחלקת הנוער של קרית שמונה ומחלקות הנוער מהגליל העליון והגולן

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 04/05/2017 23:16:16

באדיבות אתר "גליל עולה"


אחרי שלושה שבועות, בהן עיצומי השופטים גרמו לשיבושים רבים, בסופ"ש ישוחקו במתכונת מלאה משחקי מחלקות הנוער. קבוצת הבוגרים של הפועל כפר סבא תנסה להימנע מירידת ליגה בקרית שמונה.

 
סופ"ש של כדורגל מעבר לפינה, וכמו תמיד אנו כאן כדי לעשות סדר בעניינים. אז מה היה לנו בשבוע שחלף? מעט מאוד כדורגל. סיום העונה בליגה ג' ושביתת השופטים במחלקות הנוער, הביאה למצב שמעט מאוד משחקים נערכו. קבוצת הבוגרים של עירוני קרית שמונה ניצחה לראשונה בפלייאוף התחתון – 0:2 בחוץ את בני יהודה ת"א, קבוצת נערים א' של המועדון זכתה בניצחון חשוב על הפועל ת"א במאבקי ההישרדות של ליגת העל. 

נזכרו לנצח, בשבת יש להם אתגר ספורטיבי. שחקני ההגנה של קרית שמונה מול חלוץ של הפועל כפר סבא (צילום: פושקו).
 


מה צפוי לנו בסופ"ש הקרוב? סיום שביתת השופטים מביא לנו סופ"ש עם הרבה משחקים בגזרת מחלקות הנוער. במרבית המגרשים באזור ייערכו משחקים, אך מרבית הקבוצות הצעירות ייצאו למחלקות הנוער. במוקד יעמדו משחקיהן של קבוצת הבוגרים של קרית שמונה – שתארח במחזור הלפני אחרון של העונה את הפועל כפר סבא, שלא תרצה לבכות ירידת ליגה בקרית שמונה. קבוצת נערים א' של עירוני קרית שמונה תצא לקרב תחתית חשוב מול הפועל פ"ת. מה עוד צפוי לנו? על זאת ועוד בכתבה הבאה.

 
 עירוני קרית שמונה – משחקי שישי

 
שישי של שמיניות: קבוצת טרום א' תארח את בני אעבלין (15:30, סמוך לאצטדיון), בשעה 16:000 תארח קבוצת ילדים ג' את הפועל נהריה – במגרש הסינטטי.

 
קבוצת ילדים ב' תתארח בשעה 16:00 אצל הפועל נהריה.
 
עירוני קרית שמונה – משחקי שבת
 
 
קבוצת הנוער תתארח בשעה 11:300, במגרש קרית חיים אצל הפועל חיפה – האחרונה בטבלה, שמוכרחה  לנצח כדי לשמור על סיכויים להישארות בליגה. קרית שמונה תישאר בכל מצב במקום החמישי, אך תגיע למשחק עם נכונות להפגין ספורטיביות ולשפר את סיכוייה לסיים את העונה במקום גבוה יותר.

 
קבוצת נערים א' – שמקדימה את הקו האדום בשתי נקודות, תתארח בשעה 15:300 (מגרש סירקין, פ"ת) אצל  האחרונה בטבלה – הפועל פ"ת, שמוכרחה לנצח כדי לא להשלים עם הירידה בשלב כזה של העונה. המשחק ייערך במגרש בעל תנאים גרועים במיוחד. הפסד של קרית שמונה עלול שוב לדרדר אותה אל מתחת לקו האדום.

 
קבוצת נערים ב' – שמדורגת במקום הרביעי של טבלת ארצית צפון, תשאף לזכות בניצחון במשחק החוץ מול הפועל כפר סבא, שייערך בשעה 15:00, כדי לצמצם במשהו מפער 4 הנקודות מהמקום השלישי – המוביל בתום העונה למשחקי "אלוף האלופים". מנגד, כמו קבוצת הבוגרים שלה – גם קבוצת נערים ב' של הפועל כפר סבא נאבקת על ההישארות בליגה, היא מדורגת מתחת לקו האדום בגלל יחס שערים נחות, והיא חייבת לזכות בנקודות כדי שיהיה לה סיכויים לטפס מעליו.

 
קבוצת נערים ג' – שמוליכה את טבלת המפרץ ביתרון של 33 נקודות ומשחק עודף על פני המקום השני, תתארח בשעה 14:300 אצל קבוצת מרכז הטבלה של הפועל יוקנעם – שהתארחה פעמיים העונה בקרית שמונה, במשחק הגביע היא נחלה הפסד 3:1 ובמשחק הליגה היא ניצחה 0:2.

 
קבוצת ילדים א' תתארח בשעה 12:30 אצל מכבי ת"א צפון, שבסיבוב הקודם חוללה מהפך וניצחה בקרית שמונה 1:2. 

נכנסו ל"מאני טיים". קבוצת נערים ג' של קרית שמונה.
 


 
 נוער – צפון 1, כל המשחקים ביום שישי
 
המגרש הסינטטי בקרית שמונה, יארח בשעה 14:00 את המשחק בין קבוצות התחתית של הפועל מרום הגליל ובני טובא א-זנגריה, שמקדימה את מרום הגליל ב-2 נקודות ומשחק עודף. בשעה 16:00 ייצאו לדרך שני משחקים: במגרש בחצור הגלילית תארח הקבוצה המקומית – שמדורגת בשיפולי הצמרת של הטבלה, את האחרונה בטבלה – צעירי שפרעם. במגרש במג'דל שאמס תארח קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל את הלפני אחרונה בטבלה, מ.כ מג'דל כרום/שאגור.
 
נערים א' - צפון

 
קבוצת מרכז הטבלה של ממב"ע הגולן והגליל תתארח ביום שבת, בשעה 13:000, במגרש בכאבול, אצל בני בענה – שמדורגת במקום השלישי ומקדימה אותה בשמונה נקודות ומשחק עודף.
 
קבוצת התחתית של בני טובא א-זנגריה תתארח אצל הרביעית בטבלה – הפועל נחף, ביום ראשון, בשעה 16:30.
 
נערים ג'
 
צפון: קבוצת מרכז הטבלה של מ.ס חצור הגלילית תתארח אצל קבוצת הצמרת של מ.ס כפר יאסיף, הנאבקת על האליפות (שישי, 13:30).
 
צפון 1: ממב"ע הגולן והגליל תתארח למשחק בין קבוצות מרכז טבלה אצל הפועל משגב (שבת, 12:00)
 
ילדים א' – צפון
 
שישי, 14:00: מ.ק קצרין תתארח אצל בני פקיעין.
 
שבת, 17:00: ממב"ע הגולן והגליל תארח את מ.כ מעיליא.
 
ילדים ב' – צפון 1
 
שבת, 10:30: מ.ס חצור הגלילית תארח בביתה את הפועל אחווה חיפה.
 
ראשון, 15:00: מ.כ השלום מג'דל שמס תארח את בני בענה. 
מרגיש חלק ממשפחה. אושרי שמקה בפעולה.
חוזרים לשחק. שחקני הנוער של מרום הגליל וחצור הגלילית.

  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל