משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
xxx
תאריך לידה
04/05/1980
קבוצה
מרכז קהילתי גולן קצרין
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

הפועל פ"ת: מונו מאמנים לקבוצות הגיל הבוגרות של המחלקה

מתוך: הבלוג של וולה
על ידי: roman
פורסם ב: 18/06/2017 16:52:07

מאת: אבי דולמן - באדיבות אתר מח' הנוער הפועל פ"ת


אלי חייט
 הוא מאמן נוער נחום סטלמך לעונת 2017/18. חייט, 44, מאמן בעל עבר עשיר באימון קבוצות נוער  ופיתוח שחקנים צעירים, אימן במשך רב הקריירה שלו במועדון הפועל תל אביב כמאמן ומנהל מקצועי, כשלאחרונה אימן את קבוצת הנוער בעונת 2015/16. בין היתר, עברו תחתיו שחקנים כמו בן שהר, ביברס נאתכו, גל שיש ודני בונדר.   לחייט עבר עשיר גם באימון קבוצות בוגרים מהליגות הנמוכות וכן שימש עוזרו של אייל לחמן במשך שלוש עונות בהפועל ראשון לציון. בימים הקרובים ייפגש אלי חייט עם אורן קריספין על מנת לערוך סקירה מקפת על סגל השחקנים הממשיכים בעונה הבאה וכן החל, יחד עם פרדי דוד, לתכנן את מחנה האימונים וחיזוק הקבוצה לקראת העונה שבפתח. 
 
 
לאחר המינוי אמר חייט לאתר הנוער: "אני שמח מאד להגיע למועדון גדול ומפואר כמו הפועל פתח-תקוה. בשיחות שלי עם פרדי  התרשמתי מאד מהאנשים ומהעובדה שמושקעים הרבה משאבים ומחשבה בפיתוח המחלקה והנוער. המטרה שלי היא כפולה," מטעים חייט,"להצליח עם הקבוצה ולתקוע יתד בליגת העל וכמובן להכשיר שחקנים צעירים ומוכשרים עבור קבוצת הבוגרים." 


לאחר שיבוצם של אלי חייט לנוער ומוטי סלע לנערים ב', הושלמה מצבת המאמנים של הקבוצות הבכירות במחלקה, עם מינויו  של עידן הררי למאמנה של קבוצת נערים א' ד"ר בכר בעונה הקרובה.   הררי, 30, תושב מודיעין, שימש בעונה החולפת כעוזרו של תומר קשטן בקבוצת הבוגרים של עירוני קריית שמונה מליגת העל. לפני כן אימן הררי בהצלחה רבה קבוצות נערים במועדון בית"ר טוברוק בנתניה. נערים א' ד"ר בכר, נשרה בעונה החולפת מליגת העל ותשחק העונה בליגה הארצית. על שנתון 2001 (נערים ב' בעונה החולפת) תהיה מוטלת משימת החזרה לליגת העל, כאמור תחת הדרכתו של הררי. 

 
המנהל המקצועי פרדי דוד משלים בימים אלה את מלאכת השיבוץ של הצוות המקצועי במחלקה. השבוע מינה דוד את מוטי סלע למאמן נערים ב' עמנואל אופיר. כזכור, פתח סלע את עונת 2014/15 כמאמן נוער נחום סטלמך בעונה שבו  החליפו אורן קריספין ובסופה ירדה הקבוצה ליגה.


  תגובות אחרונות


החברים של roman
לרשימת החברים המלאה
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל