משתמש:
סיסמא:
קצת על הכותב
גליל עולה
תאריך לידה
01/01/2000
קבוצה
הפועל קרית שמונה
תפקיד
בלם אחורי
+ לפרופיל המלא

נוער - צפון 1: רשמים מטקס סיום עונה של מ.ס חצור הגלילית

מתוך: הבלוג של גליל עולה
על ידי: גליל עולה 2
פורסם ב: 18/06/2017 17:06:36

באדיבות אתר "גליל עולה"


קבוצת הנוער של מ.ס חצור הגלילית אמנם לא הצליחה להעפיל לליגה הארצית, אך מסיבת הסיום של העונה הייתה שמחה. המאמן ג'קי מלול: 
"תודה לכל השחקנים שלי שלא נתנו לי סיבה אחת להפסיק ולהאמין שאפשר להגשים את החלום".


קבוצת הנוער של מ.ס חצור הגלילית ערכה במוצ"ש האחרונה טקס סיום עונה. הקבוצה של ג'קי מלול קיוותה העונה לזכות באליפות ליגת צפון 1 ולהעפיל לליגה הארצית, אך כמו בעונה שעברה - גם הפעם בשליש האחרון של העונה היא איבדה נקודות במשחקים חשובים ואת העונה הזו היא סיימה במקום הרביעי בטבלה, בפער דו ספרתי מהמקום הראשון. הקבוצה שילבה העונה שחקנים צעירים מגיל השנתון - הבולטים שבהם הם הקשר עדי שאשא בן ה-16 ושחקן ההתקפה שליו ביטון בן ה-177 (הקלקה על שמותיהם תוביל לראיונות שערכנו עימם בפינות המצטיינים שלנו).


בטקס הסיום זכו מספר שחקנים לגביעי הוקרה ובהם שחקן ההתקפה והקפטן מאי מלול – שכבש 37 שערים וסיים גיל נוער, הקשר האחורי עדי שאשא זכה לתואר "תגלית העונה", הקשר שלומי אלול זכה בגביע השחקן המתמיד, המגן פלג אהרוני – המתאושש מפציעה לא קלה, זכה בתואר השחקן המצטיין.


ג'קי מלול, מאמן הקבוצה, אמר לשחקנים בטקס: 
"הסתיימה לה עוד עונה של נחישות, התמדה, כח רצון והרבה אהבה לכדור העגול . אני רוצה להגיד תודה לכל השחקנים שלי שלא נתנו לי סיבה אחת להפסיק ולהאמין שאפשר להגשים את החלום ולעמוד במטרה שהצבנו לעצמנו מההתחלה .באתי ללמד ולמדתי ממכם לא פחות . אבל תהיו גאים בדיוק כמוני בעונה המדהימה שעשינו ביחד. אני גאה בכל אחד ואחד ממכם ומאמין שתמשיכו את העבודה ואת ההתנהלות המצוינת שלכם בשנים הקרובות". 
נאחל לו חזרה מהירה למגרשים. פלג אהרוני מקבל גביע הוקרה מטל אסור, ג'קי מלול ודני בן עזרא.
נאחל לו חזרה מהירה למגרשים. פלג אהרוני מקבל גביע הוקרה מטל אסור, ג'קי מלול ודני בן עזרא.מלך אמיתי. מאי מלול מקבל גביע הוקרה מטל אסור, ג'קי מלול ודני בן עזרא.מלך אמיתי. מאי מלול מקבל גביע הוקרה מטל אסור, ג'קי מלול ודני בן עזרא.  תגובות אחרונות


החברים של גליל עולה 2
הודעות אחרונות בפורום
כניסה לפורום


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל